Засилено бяло течение. От какво?

  • 5 553
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 010
Момичета дръзвам да пусна нова тема  Mr. Green , защото тръсачката ми изневерява. Та онова, което ме вълнува е  Grinning , от какво може да се е засилило бялото течение? От как се помня си го имам. И си го нося, почти всеки месец в лутеалната фаза сякаш се засилва, ама сега просто е неузнаваемо. Няма лоша миризма и  е много бяло. А тоя месец бях на Клостил, имах един доста голям фоликул, който се пукна късно, може ли да е от него???

# 1
  • Мнения: 1 798
Само лекар може да ти каже,миличка,но по принцип течението не е церв.слуз,нали така.Защото последната се променя по време на овулация.Мизизмата,която споменаваш не е нещо нормално.Отиди на лекар.УСПЕХ!

# 2
  • Мнения: 4 302
Отиди на лекар и настоявай да ти направят микробиологично изследване и антибиограма. Може да се касае за досадни гъбички, но може и друго да е.
Поздрави,  и пиша как е минало при доктора и какви са резултатите.

# 3
  • Мнения: 7 716
Понякога много ранната бременност се характеризира със засилено течение. Изчакай.

# 4
  • Мнения: 3 010
Понякога много ранната бременност се характеризира със засилено течение. Изчакай.

Точно така мисля и аз, да изчакам, защото пак казвам няма миризма и е снежно бяло, няма да е от гъби или подобни, просто питах дали има връзка с нещо като Маточна лигавица, фоликули и пр.

# 5
  • Мнения: 1 798
Не съм прочела добре,ама съм кьорчо ooooh!,нямало миризма, а аз разбрах,че има.Това е друго нещо.Извинявам се за недоглеждането. Embarassed Embarassed

# 6
  • Мнения: 2 123
Понякога зимата течението се засилва при лека простуда. Щом няма миризма и сърбеж си изчакай спокойно края на цикъла Peace

# 7
  • Мнения: 266
Може да няма нито миризма, нито сърбеж, и пак да са гъби Confused
При мен точно това излезе, а освен наличието на силно течение, други оплаквания нямам  newsm78
Дано при теб е друго....

# 8
  • Мнения: 533
Здравей, може да няма нищо, във втората половина при някои жени има по-обилна секреция. При мен лично беше така напоследък, а микробиологията е съвсем чиста. В първата половина няма нищо, след ову се засилва секреция без мириз и със снежно бял цвят.
Все пак, направи си микробиология, да си спокойна!

Успех Grinning

Общи условия

Активация на акаунт