Препоръчайте ми ясла

  • 1 433
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Майчета , честно ви казвам , че със сълзи на очите пускам тази тема Cry !
Но трябва да започна работа и няма кой да гледа малките !
Така че ви моля за препоръки за избора на ясла . Живеем в Красна поляна , но тъй като след два месеца ще се местим , може яслата да бъде и в центъра .

Благодаря ви предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 750
Здравей,
дъщеря ми ходеше в 48-ма ясла - до градинката на "Лебеда" /близо е до предпоследната спирка на трамвай 10./ Материалната база е старичка, но като общо бях доволна - като краен резултат положителните страни бяха повече от отрицателните.
Успех

# 2
  • Мнения: 429
Благодаря ти , Асиа. Ще посетим и тази ясла . От понеделник почвам да търся .

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
На мен ми препоръчаха тази ясла на Свети Наум в Лозенец. Била чиста, персонала отзивчив. И мами от други далечни квартали водят дечицата си там.

# 4
  • Мнения: 429
А дали ще има свободни места  Confused:
Защото като чувам от колко месеца се запазвало място в яслата , няма да се вредим до Коледа.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Ами незнам, но и аз така съм чувала. Освен това ме предупредиха, че за млечната кухня в същата ясла трябва предварително записване. И като отида да проверя ще попитам и за места. Дано да успея идващата седмица и ще ти пиша на лични съобщения.

# 6
  • Мнения: 429
Много ще ти бъда благодарна , Веси.
Дано има места ,че иначе ще трябва да наемам жена , а не ми се иска  децата да са сами вкъщи с чужд човек .

# 7
  • Мнения: 2 693
НаНа, бих ти препоръчала нашата, но може би няма да ти е удобна...

# 8
  • Мнения: 429
бобо , коя е вашата ?

# 9
  • Мнения: 245
Яслата на Св Наум, 54-та, е мнооого добра, нямам думи. Много са грижовни, отнасят се мило с децата. Шефката е разбран човек, казва се Цолова. Групите са малки, което е много добре, децата получават повече внимание. Мед сестрата е страхотна, много добра и компетентна. Няма да съжаляваш. Много ми е мъчно, че синът ми Кайо вече е на 3 и трябва да го преместя оттам, иначе за нищо на света. Успех

# 10
  • Мнения: 2 693
Цитат на: NaNa
бобо , коя е вашата ?


64 ОДЗ Първи юни, намира се срещу Западния парк в Люлин 7. Тази година чукна 20 календара и и правиха ремонт и отвън - сега е прасковена Grinning ...

Общи условия

Активация на акаунт