Нова предколедна весела седмичка 12-18 декември

  • 1 581
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 273
Хайде на новата седмичка! Дано ни донесе много поводи за усмивки и добро настроение!

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Много ей такива усмивки newsm47 ви пожелавам през тази седмица,мили момичета.Успех на всички в начинанията newsm10

# 2
  • Мнения: 1 951
Весела и усмихната седмичка и от мен. И прекрасно коледно нсторение  Grinning

Леа, ми тя много кратка таzи седмичка  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
Леа, ми тя много кратка таzи седмичка Wink
Да, май трябваше да пиша, че е до 19 newsm78 Но нали 18 се пада неделя, а и като видях, че няма пусната седмична тема, не мислих много-много. Важното е да е с добри новини - а пък къса, дълга...има ли значение?
Има ли някой, който се нуждае от специално стискане на палци? Или предколедно всички почивате от изследвания?

# 4
  • Мнения: 1 951
 Embarassed май аz съм с греШка, не zнам zаЩо иzчислих че неделя се пада 19ти  Embarassed май бърzам вече zа подаръците  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 419
Хубава сдмичка и от мен   bouquet

Но пък днес е 11ти Wink, но Леа явно чака Коледа с голяяямо нетъпение (като всички нас)  Hug

# 6
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Цитат
Има ли някой, който се нуждае от специално стискане на палци? Или предколедно всички почивате от изследвания?
Цитат

Естествено,че аз нали знаете луд умора няма, че и моята работа newsm53.Мислех да си трая, ама пусто не мога.Утре ще правя ОТНОВО хормонални-FSH, LH, пролактин и тестостерон, така че вие си знаете, нали.... newsm17 се за мен.

# 7
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Но пък днес е 11ти Wink, но Леа явно чака Коледа с голяяямо нетъпение (като всички нас)  Hug

Ей миличка я погледни по хубаво календара. newsm62

# 8
  • София
  • Мнения: 4 273
Ама май всички предколедно сме се замаяли Crazy Това е хубаво, де.
Пета, стискам ти палци за хормонките! И аз ще ги правя, но другата седмица. В края на тази седмица чакам неканената гостенка. А ти в коя лаборатория ще ги изследваш?

# 9
  • Мнения: 303
По въпроса за стискането на палци аз си заплювам следващата седмица - естествено не очаквам бебе  Confused щот съм на противозачатъчни ама поне тъпата киста да се е махнала.  Flutter

# 10
  • София
  • Мнения: 4 273
Дано Клиа, да се е махнала кистата! Имаш моите стиснати палци!

# 11
  • Varna
  • Мнения: 1 094
А ти в коя лаборатория ще ги изследваш?

Ами аз съм от Варна и ще ги правя в АГ-болница.
Клиа, отсега може ли да започнем със стскането на палци, за всеки случай newsm10

# 12
  • София
  • Мнения: 4 273
Като заговорихме за хормони, да попитам: Някой изследвал ли си ги е в Кандиларов и дали е доволен? За колко време стават готови резултатите? Питам, защото моите вени са тънки и се намират трудно. Случвало се е и да ми пукат вена. Не ми се иска да имам точно преди Коледа такова изживяване.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Успешна седмица и от мен. Peace
Клиа И аз се включвам в стискането на палци. Дано всичко е на ред
Пета, и на теб за хормоните!
Пожелавам на всички много усмивки, приятни предколедни изненади и  многооооооооо късмет. newsm68  party006
А на мен може да ми стискате палци в сряда - чакам 1 филикул да се спука/голям смях/ Rage Rage.

# 14
  • Мнения: 3 011
Момичета, току що се прибирам и бърза да надникна какво става с Вас.
Пета, стискам силнооооооооооооооо, Клиа и на теб, Леа ти защо я очакваш тая гадна леля, ми тя може и да не дойде?!  Laughing
Да Ви се похваля, ходих да резервирам  за Анталия - ще ходим  newsm68 на Нова Година, така се кефя, че не мога място да си намеря. Таман се пада малко преди Коледа да посрещна гадинката Фло, ще има малко сълзички и ще отида да разпусна. Ох айде да идват празниците  Wink
Пожелавам на всички успех и много много щаствливи моменти. Радвайте се на живота, който сега имаме, защото послеееееееееее, послеееееее като дойдат фарфалаците малиииииииииииии  smile3514 , хехехех /Само така си приказвам, инъче, така го искам, 4е хи4 не мисля за кофти моментите после, сигурно и с Вас  е така/. Оф айде много дълго стана.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт