Дали съм бременна? Може ли да се вярва на тестовете?

  • 2 754
  • 34
  •   1
Отговори
Здравейте, имам голям проблем и търся помощ от хора, които са минали по този път.месечният ми цикъл никога не е бил от най-редовните, дори преди две години се беше изгубил съвсем за няколко месеца.Последната година обаче ми идва почти винаги по едно и също време.Този месец ми закъснява вече повече от седмица.Страх ме е дори да си го помисля, но допускам възможността да съм бременна.От няколко дни събирам смелост да си направя тест за бременност.Искам да попитам дали на тези тестове може да се вярва или . . .Имам чувството,че гърдите ми ще се пръснат,това дали е някакъв признак?

Последна редакция: пн, 12 дек 2005, 12:58 от Mamma

# 1
  • Мнения: 83
Направи си тест разбира се че може да вярваш на теста аз също така разбрах че съм бременна при същото едно седмично закъснение.По същия начин гърдите ме боляха страшно много но и за най-сигорно отиди на гинеколог.Стискам палци
Късмет:)

# 2
  • Мнения: 3 116
Признак е и за бременност и за скорошен цикъл поне при мен.

В началните месеци на бременност, гърдите ми бяха много напрегнати и чувствителни, чак болеше при допир.

# 3
И при мен беше признак на идващ месечен цикъл, но сега ми закъснява страшно много и притеснението ми се усилва с всяка минута.

# 4
  • Мнения: 1 531
има толкова инфо за това тук: можеш да чете до утре Peace
като за начало виж "библиотека", както и темата за ранните признаци във форум "искам бебе" Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
Спокойно! Никой не е умрял от това Wink
Направи си тест - Sure Check е много сигурен.
А гърдите могат да те болят и за това, че ще ти идва цикъла. Преди да родя, винаги преди да ми дойде гърдите ми се надуваха и ме боляха.
Но най-сигурен си остава гинекологичния преглед.

# 6
  • Мнения: 235
Съдейки по твоето описание е напълно възможно да си бременна. Аз имах същите признаци, когато разбрах че съм. Най-добре си направи тест. При мен до сега винаги са били коректни, но за да си съвсем сигурна посети гинеколог. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 6 164
Тъпото е, че признаците на бременност много приличат на предменструалните.
Тъй че да седиш и да гадаеш, няма никакъв смисъл...
Взимаш си Sure Check, правиш го, както пише на опаковката и си готова - на мен ми хвана бременността още на третия ден от закъснението. И разбира се, че може да им се вярва. Е, не 100%, но то нищо сигурно няма. В ранна бременност и гинекологът може нищо да не види на монитора.

# 8
  • Мнения: 919
Подкрепям момичетата преди мен - аз имах същите признаци,когато разбрах,че съм бременна.Давай смело с теста Peace

# 9
Гадното в случая е, че аз въобще не искам да имам бебе точно ега.

# 10
  • Мнения: 434
ДА ти кажа така не се говори независмо в каква ситуация си! Има жени които дават мило и драго само и само да имат шанса някога през живота си да забременеят! ТАка че СЪДБА каквото е писано това ще става! Кураж и напред към аптеката а после при доктора за да видиш все пак защо закъснява ако теста е отрицателен

# 11
  • на село
  • Мнения: 3 844
Щом неискаш да имаш бебе- отивай на лекар, там със сигурност ще ти кажат дали си бременна или не и как да действаш.

# 12
  • Мнения: 235
Детето носи много радости, но е свързано с много отговорности. Така че първо се увери дали си бременна и после ще решаваш какво да правиш. И аз доста отглагах раждането с мисълта, че сега не му е времето, а сега осъзнавам колко щастлива ме прави детето. Давай смело. Имаш подкрепата ми каквото и да решиш. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 835
Дори и нежелана и непланирана - една бременност е голям дар. Когато узнаеш със сигурност, че си бременна, сърцето на твоето дете вече бие. Поисли за това! То не е виновно за нищо, за да плаща с живота си. Радвай се, дори и да не му е сега времето според теб. Ще видиш после, че така е станало по-добре.

# 14
  • Мнения: 2 381
Това с напрегнатите гърди може да е признак за бременност, но може и да е признак за скорошен цикъл.Аз съм ползвала само от тестовете Sure Check, при мен се оказаха верни.Вземи си тест и не се колебай да посетиш гинеколога.
Детето носи много радости, но е свързано с много отговорности. Така че първо се увери дали си бременна и после ще решаваш какво да правиш.
Дори и нежелана и непланирана - една бременност е голям дар. Когато узнаеш със сигурност, че си бременна, сърцето на твоето дете вече бие. Поисли за това! То не е виновно за нищо, за да плаща с живота си. Радвай се, дори и да не му е сега времето според теб. Ще видиш после, че така е станало по-добре.
Пожелавам ти да вземеш правилното за теб решение!!

Общи условия

Активация на акаунт