Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте току що се регистирах във форума макар че от 1,3 г. редовно чета вашите публикации . Та направо на въпроса надявам се да ме разберете и да ми дадете съвет . Имам проблемна кожа  т.е. мноооого черни точки и пъпки . След като родих нещата мъничко се пооправиха , но все още и ма доста какво да се иска . Та за това съм решила  да отида на дерматолог . И ако някой от вас има координати на Лекар Дерматолог от Велико Търново , много Ви моля ! Това ми е единственото нещо което признавам за КОМПЛЕКС И ТО ГООООЛЯМ !  Embarassed Cry бЛАГОДАРЯ ВИ !

# 1
  • Мнения: 40
Да проличало си е че съм нова Laughing Извинявайте че дав пъти си пуснах  въпроса !

# 2
  • Мнения: 231
Здравей, Нина. Скоро ми се наложи и аз да посещавам дерматолог. Ходих в поликлиниката - там са трима. Аз ходих при Манолова, но не съм сигурна дали съм доволна newsm78 Мисля си, че може да си доволна от мъжа, само че не му помня името - в поликлиниката на първия етаж се намира.

# 3
  • Мнения: 40
Ariolka благодаря ти много ! Няма да се бавя повече . Писна ми от тези разширени пори и черни точки и пъпки от времена време . Не че  се надявам на пълна промяна , но просто ми писна от парни бани ,мазила, стискане и т.н. 

Общи условия

Активация на акаунт