6околадова киста,дайте съвет мацки!

  • 616
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 56
здравейте,моми4ета.предстои ми операция и по то4но казано лапароскопия в 6ейново.би трябвало да се направи идната седмица.и така аз искам да ви попитам има ли някоя от вас такава подобна операция,и дали след тази операция е збременяла след ле4ение разбирасе.моята киста е около 8см доста голями4ка,но пак не губя кураж мисля си,4е 6те се справя и мисля за в бъде6те да си имам поне 2 деца.аз сам на 23години и все пак до сега не сам правила опит за беб4е,зная 4е ле4ението е в продалжение на 6 месеца.6те се радвам ако някои ми пи6е.благодаря ви предварително

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 199
здравей,
бих те посъветвала да посетиш сайта на зачатие- http://www.zachatie.org и особено форумите там, защото  там има много момичета, които са минали по този път.
Успех!

# 2
  • Мнения: 390
Не се притеснявай, всичко ще бъде ОК. Моята приятелка имаше такава киста с размер колкото портокал,оперираха я и след една година забременя.
Сега си има две прекрасни дечица и даже се е замислила за трето.
 

# 3
  • София
  • Мнения: 56
здравейте,моми4ета!много благодаря за отговорите,и най-ве4е 4е са положителни.ще се радвам и аз да имам положителен успех като твоята приятелка. Hug Praynig Praynig Praynig Blush

# 4
  • София
  • Мнения: 56
ей сладурки здравейте,мина ми операцията и сега съм спокойна разбира се.и така да во кажа моята коварна диагноза"ендометриоза-4степен''.И така да запо4на от на4ало,първо имах киста 9см на левият ми яй4ник,второ образувала се е още една малка кисти4ка от 2см на десният.Множество сраствания и на двата яй4ника и ендометриозата дори е стигнала до пико4ният мехур,има и едно хубаво нещо от цялата работа две проходими тръби.Както и да е операцията е била доста тежка,много загуба на кръв Cryно пък казаха,4е вси4ко са махнали и вси4ко зависи от мен как ще е приеме организмът цялата таз олелия.вси4ко на вси4ко държаха ме само 3дни в шейново и си ме пратиха у дома.справяла съм се 4удесно така каза докторът,той дори не вярваше,4е след такава операция аз ще съм супер PraynigЗапо4нах ве4е и инжекцийте ЗОЛАДЕКС доктора каза първона4ално ще пробаме само за 3 месеца и ще следи как съм и положението вътре в мен.Да знаете няма нищо страшно вси4ко е търпимо,адски много съм благодарна на Д-р Попов и за вниманието на целият персонал към пациентите.  bouquet  bouquet  bouquetще съм много щастлива ако има някоя мама изликувана от такава диагноза и в последствие да е забременяла нека ми пише.искам да 4уя,4е има успяли хора с подобно нещо.силно вярвам ,4е ще успея.стискайте палци,и ако някой има някакви въпроси нека да попита,а аз ще ви отговоря.весели празници Joy Party Party

# 5
  • Мнения: 429
Здравей Николе, искам да ти кажа, че имам приятелка, която имаше киста на единият яйчник колкото гъше яйце, а другият с множество фоликуларни кисти и с един отстранен и с пластика на другият яйчник роди две деца. Първото беше заченото ин витро, а второто след година по естествен път. Сега са големи деца. Да уточня ин витрото беше преди 10-12 години и то успешно от раз. Желая ти успех и бебчета. Амин

Общи условия

Активация на акаунт