Добър гинеколог във Виена

  • 7 969
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Здравейте момичета!
Аз съм сравнително нова във форума. Виждам, че има такива, които също като мен живеят  във Виена и с постинга си бих искала да се обърна конкретно към вас с молба ако можете да ми препоръчате гинеколог, които работи с WGKK,тъй като не упях да случа на подходящ до сега, а както се очертава забременяването ми може да се окаже проблемно. Ходех до сега при  OA Dr. Gabriel-Victor Gruеnfeld, но не съм никак доволна нито от отношението му, нито от начина, по които назначава изследвания (за едно изследване на хормони едва ли не трябваше да му кажа, че няма да си тръгна докато не ми го назначи).
Под добър гинеколог разбирам гинеколог, който първо изслушва, какъв  е проблема, не създава впечатление, че няма много време да се занимава с теб, внимателно разглежда изследванията, които съм му занесла, а не ги подхвърля на бюрото както Gruеnfeld без да ги удостои с поглед и най-важното ме праща на необходимите изследвания, а не чака да го моля 10 пъти за да ме прати.

поздрави от Виена

# 1
  • Мнения: 254
Свържи се с Д-р Христина Кметова. Тя е гинеколожка в болницата в Korneuburg (това е по пътя за Stokerau). Издири и телефона от база данни на лекарите в Австрия или чрез Google. Тя е прекрасен човек и най-важното е българка. Tя работи в тази болница, но има и частни приеми в определени дни. Със сигурност работи с WGGK.

Дано съм ти помогнала! И безпроблемно бременеене...
Поздрави от една бивша Виенчанка...

# 2
  • Мнения: 533
Здравей Elfljo,
Аз скоро раждах във Виена и съм доволна от моя гинеколог. Намерих го случайно в сайта на лекарската камара във Виена, но и аз като теб преди него имах едно разочарование от тукашен гинеколог. Работи със сигурност с WGKK. Казва се Univ.Prof.Dr.Wolfgang Eppel. Кабинетът му е в 3ти район (тел. 712 42 20) и същевременно работи в АКН.
Успех ти желая и ако имаш нужда от друга информация пиши на ЛС.

# 3
 Аz ходих при Dr.mad.univ.Georgieva - Mobil:0676/419 55 53  Tel.:01/260 58 36  Wien 1220.Тя е на 4астна практика, но касата ти вра6та парите.Пла6тах и zа преглед 50 Е а касата ми вра6та6е 48Е.И никога не се налага6е да 4акам като при другите доктори.Не мога да кажа какав специалист е zа6тото моята браменост бе6е беz никакви усложнения,но ни6то не ти пре4и да я посети6.Поне е бьлгарка и е много приатна.

# 4
  • Мнения: 533
Брех, колко български гинеколози имало във Виена! Не знаех  newsm78. Аз досега при двама български лекари съм била и честно казано бях разочарована - та ние по-малко от 50% си говорехме на български. Далеч съм от мисълта, че всички са така с езика, но поне аз на такива попаднах.
Wien, учудва ме, че здравната каса ти е покрила толкова голяма част от сумите за преглед. Доколкотро знам WGKK покрива само 30%. Ако имаш частна застраховка се покриват 80%.

# 5
 Ами и аz бях у4удена като полу4их парите.Но нямам 4астна zастраховка.А с докторката си говорихме само на бьлгарски и дори може да и се обажда6 по всяко време на мобилния zа сьвет.Знам и zа zаболекари (ако желае6 мога да потарся адресите)от които са6то останах доволна.

# 6
  • Мнения: 533
Wien, понеже не си регистрирана и не мога да ти пиша на ЛС затова тук: дай моля те координатите на зъболекарите (пиши на лични да не разводняваме темата). Аз преди да забремения си ходех до България през месец и не мо се е налагало да ползвам услугите на тукашен. След като родих се наложи да отида ама  Close Close Close.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт