Люпи ми се кожата на главата

  • 1 618
  • 5
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета,както знаете в петък отидох на фризьор да се боядисам светло кестенявото,но за мой ужас,фризьорката буквално се подигра с мене,че даже ми струваше 40 лв. Прибрах се вкъщи до половината русо,а надолу кафяво-изглеждах ужасно,и разбира се отидох купих си по-тъмна боя и викнах сестра ми да ме боядиса отново. Обаче нали се сещате как се отразява и на косата и на кожата две боядисваня в един и същи ден. Сега кожата на главата направо ми пада на парцали Cry,с какво да се мажа,какво да пия? Взех си Ревалид и го пия от два дни. Препоръчайте нещо,че имам чувството,че целия скалп ще ми падне.

# 1
  • Мнения: 4 390
И аз бих направила това, което ти е препоръчала слънчева мама.
Само че, като намажеш обилно корените и косата, завий с найлон, а отгоре сложи гореща кърпа (аз я накисвам във вряла вода, изстисквам и завивам).
Можеш и ампули вит.А и вит.Е да прибавиш към зехтина (бадемовото масло).

# 2
  • Мнения: 3 576
Ау, на мен ми се е получавало подобно нещо от много силно изрусяване - белеше се кожата, даже на места имах и мехурчета, които боляха доста.

Това от една много кадърна фризьорка у наше село.  #2gunfire

Освен зехтина можеш да се мажеш и с Дефламол ако имаш, той е за изгаряния, а това си е един вид химическо изгаряне.

Успех и друг път леко с експериментите  Wink

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 995
Ако положението е много страшно иди на лекар - дерматолог!
Иначе има масла на фирма Икаров за различни проблеми помагат много.
И скоро и не помисляй да си третираш косата с никаква химия!/приятелски съвет/

# 4
  • Мнения: 2 309
при мен стана същото като правих навремето опити за изрусяване, върху боядисана в черно коса. Честно да ти кажа, каквото и да правих кожата просто си се излющи като на парцали. 1 седмица не излязох от нас или ходех само с вързана коса. Ама аз по принцип съм си тежък случай, щото имам много чувствителна кожа на главата. Иначе пробвай с масла, ампули и пр., но честно казано веднъж изгорена, кожата няма как да я съживиш и трябва да си опада. Успех

# 5
  • Мнения: 5 317
Намажи си корените обилно с бадемово масло или зехтин и стой така поне 1 час. После отмий с мек шампоан. Даже може да го направиш това през няколко дена.
И аз ще те посъветвам същото.
Успех. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт