към раждалите планово секцио в Шейново?

  • 1 050
  • 4
  •   1
Отговори
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Здравейте, мами!
Надявам се да има тук такива, които да могат да ми помогнат!
Става въпрос, че търся инфо от мами раждали планово секцио в Шейново или такива, които знаят нещо по въпроса!
Предварително уточнявам, че нямам намерение да избирам лекар!
Значи - насочила съм се да раждам в Шейново, но поради ред медицински причини се налага да раждам секцио! Терминът ми е на 14.01.06г. Вчера ходих до там и:
-от информацията ми казаха да звънна на в.450
-от там една жена ме разпита къде живея, ама защо секцио и т.н.
-след това ме прати да чакам д-р Василева, пред кабинет 8
-когато дойде д-ката ми записаха час за 06.01.06г за оперативна програма и ми казаха да съм в 9ч пред к.15
-докато си прибера нещата обаче, въпросната докторка изчезна и повече никакви подробности Sad

Единствено преди това успях да питам, дали трябва да дойда гладна - отговорът бе "да"
 
Интересувам се при вас как беше! Това дали е датата, на която ще ме приемат или просто ще ми вземат изследвания и после ще си ходя, дали да си нося багажа, дали това е докторката, която ще води операцията и изобщо - малко повече инфо за процедурата.

Предварително благодаря на всички отзовали се!

# 1
  • Мнения: 346
Здравей lika!
Аз родих в Шейново на 30.06 планово секцио. Само дето бях бях с уговорка т.е. предварително си ходех при лекар на когото платих в последствие. Много съм доволна. Ако решиш ми пиши на лични да ти разкажа с подробности. Иначе мен ме оперираха в 20.00 ч. вечерта. Казаха ми до обяд каквото яла-яла и каквото пила-пила...т.е. не знам дали са ти казали, но и не трябва да пиеш поне 5-6 часа преди операцията. За да те хване упойката. А колкото до д-р Василева не знам дали тя ще те оперира, но аз лично не съм с много добри впечатления за нея Confused Ако имаш и други тревоги и мога да ти помогна питай. ще ти оствя и тел си на лични ако решиш не се притеснявай да се обадиш:) Ако не - леко раждане ти пожелавам  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 640
тогава ще те приемат и вероятно в някой от следващите дни ще те сецират, а по-вероятно още на следващия ден.
Трявба да си гладна от вечерта, з-то ще ти вземат изследвания, а предоперативно не се яде и пие вода. Вземи си обменна карта или каквото там имаш от ЖК и багажа за болницата. Секциото ще ти направи екип от родилна зала, не е задължително да е д-р Василева.
Успех, дано съм била полезна.

# 3
  • Мнения: 781
Аз родих в Шейново на 1.08 планово секцио. Отидох с багажа 10 дни преди термина в 9 часа пред 15к и казах за какво съм. Приеха ме в отделението и с доктора се разбрахме за датата на операцията. бях без уговорка и не съжалявам. Да не се окаже в последствие, че дължиш и пари на тази Василева?  newsm78

# 4
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Благодаря ви, за отговорите момичета!
Просветна ми малко - значи ще си ме приемат на този ден и да си нося всичко!
gallia_baby - много си мила! Ще имам предвид!
За папането знам - поне това успях да питам и ми казаха да съм гладна.
А за пари не мисля, че не би се оказало, че дължа пари, защото съвсем случайно попаднах на нея, а и не е ставало изобщо въпрос за това - то за какво ли изобщо говорихме, но няма значение!
Още веднъж ви благодаря!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт