Препоръчайте уролог отричащ забелването

  • 466
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 967
След дълго четене по темата реших да не забелвам пишлето на мието синче. Педиатърът ни още като се роди Дими каза, че отворът е много тесен и няма да се справим само с подръпване вечер, а като стане на 1год. ще ни прати на уролог да свърши работата веднъж завинаги. Като дойде момента аз реших да не правим манипулацията с уролога, а да изчакаме и педито се съгласи.
Това, което ме притеснява е, че кожичката изобщо не е започнала да се отделя, а наскоро четох статия, че при някои момченца има физеологически проблем за естественото отлепване и наистина е необходима лекарска намеса. За момента нямаме проблеми - няма зачерваване, замърсяване и т.н. - както твърдят лекарите поддръжници на забелване.
Искам обаче да се консултирам със специалист дали нещата при нас се развиват добре или наистина ще се наложи лекарска интервенция и ако трябва да го пави лекар, то по-добре да е по-рано, за да не се трявмира детето.
Препоръчайте ми моля уролог, който поддържа тезата за самостоятелното отлепване на кожичката на пениса.
Не искам да заведа детето при лекар, който да вдигне скандал, че все още не сме забелили или пък без да пита от раз да цепне кожичката на детето. Някъде бях чела мнения по темата на някъкъвхирург от Пирогов, но не помня името - той препоръчваше пишлето да не се пипа - някой дали се сеща как се казваше този човек?

# 1
  • Мнения: 6 320
Обърни се за съвет и консултация към доц. Бранков от Пирогов.

Той пише тук във форума, негова е и тази статия.

Може да му пишеш лично съобщение или на мейла brankov@pedsurg.net

# 2
  • Мнения: 967
Обърни се за съвет и консултация към доц. Бранков от Пирогов.

Той пише тук във форума, негова е и тази статия.

Може да му пишеш лично съобщение или на мейла brankov@pedsurg.net

Много благодаря за координатите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт