Процедури за отслабване

  • 2 314
  • 11
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Кажете какви отслабващи процедури се предлагат (и къде). Диета не мога да пазя (защото като питах никой не можа да ми каже ефикасен начин за подтискане на глада), а фитнесът искам да го комбинирам с нещо допълнително за по-голям ефект. Нямам целулит, но искам да намаля обиколките.

# 1
  • Мнения: 817
lPG , SPM  тях ти препоръчвам за LPG то хода В Дерма Лайн - 50 лв на процедура а другото го има в Скин ситем.Освен това има и нещо ново което ми прави мойта дерматоложка и е с изключителен ефект - инжекциона липолиза , има ефекта на липосукцията ,но се прави на принципа на мезотерапията като веществото което ти се вкарва има свойството да разгражда мазнините само ,че е малко скъпичко 1000лв на процедура , а трябват поне 5 .
Също така има много приятни СПА процедури за стягане на кожата и съчетани с качествен ръчен масаж и ефекта е супер.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тук чете ли: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19939.135, какво пише Додо?
А и Слънчевата мадама писа за едни процедури, скоро беше, но не помня точно как се казваше темата. Време е да ни каже има ли ефект.  Wink

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Василиса Прекрасна   bouquet Четох за вълшебните процедури на Додо, но не знаех, че е дала адрес. Ще мръдна до този център.

А това за инжекционната липолиза звучи добре, ако изключим цената  #Crazy
А СПА процедури къде се правят?

# 4
Кажете какви отслабващи процедури се предлагат (и къде). Диета не мога да пазя (защото като питах никой не можа да ми каже ефикасен начин за подтискане на глада), а фитнесът искам да го комбинирам с нещо допълнително за по-голям ефект. Нямам целулит, но искам да намаля обиколките.

При мен обиколките намаляха значително с дермосоника. Ефекта е дълготраен и след процедурите продължаваш да отслабваш. Цените за 10 процедури са 200лв. Между другото и аз ги комбинирах с антицелулитен масаж. Честно казано по отношение на целутрона съм доста скептично настроена - при мен не даде никакви резултати, а и след нето се появиха толкова много нови и по-мощни антицелулитни апарати.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При мен обиколките намаляха значително с дермосоника. Ефекта е дълготраен и след процедурите продължаваш да отслабваш. Цените за 10 процедури са 200лв.

А къде се предлага дермосоник?  newsm78

# 6
При мен обиколките намаляха значително с дермосоника. Ефекта е дълготраен и след процедурите продължаваш да отслабваш. Цените за 10 процедури са 200лв.

А къде се предлага дермосоник?  newsm78

Салона където ходя е в Лозенец, а телефона там е 9620173. Процедурите определено си заслужават и ти го препоръчвам.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 210
Nьsty и аз силно се заинтересувах от този дермосоник. Можеш ли да обясниш какво точно представлява тази процедура и къде се намира салона.? Предварително ти благодаря.

# 8
  • Мнения: 583
да ви споделя момичета-сестра ми ходи на този дермосоник в лозенец и и гарантираха някакви сантиметри.през това време тя и спортуваше активно и ходеше на масаж и се ограничаваше от мазно,сладко и солено и не смъкна нито сантиметър от обиколките си.може би при всеки е различно.

# 9
Nьsty и аз силно се заинтересувах от този дермосоник. Можеш ли да обясниш какво точно представлява тази процедура и къде се намира салона.? Предварително ти благодаря.
Дермосоника е много силен апарат, който прави вакуумен масаж и разбива целулитните депа. Преди това с ултразвук се разнася антицелулитен гел. Малко е болезнено докато кожата привикне, но пък има ли безболезнена антицелулитна процедура? Важното е че дава резултати.

# 10
  • Мнения: 1 680
Аз ходя на Ендермология за 30лв и съм доволна!

# 11
  • Мнения: 10 758
Рени, аз ходя тук.Има ги тези процедури дето Додо ги е правила.
Прочети тук също.

Общи условия

Активация на акаунт