въпрос за ваксините

  • 854
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Здравейте съжалявам ако вече има такава тема но съм притеснена.Искам да попитам въэможно ли е 48 часа след поставяне на ваксина ДТК и полио детето да е оклюмало сънливо и плаче .Това ни е последната от трите която се поставя на 4 месетца.Поставиха ни я вчера сутринта на предишните също беше кисел и с температура но сега е много кисел.Моля ви мами кажете нормално ли е.

# 1
  • Мнения: 116
Моля ви мами никой ли не се е сблъсквал с този проблем Cry

# 2
  • Мнения: 8 505
Досега не ми е правила проблеми след ваксинации.Най-добре звънни на педиатъра или направо го заведи да го види.

# 3
  • Мнения: 5 790
Нормално е до 3 дни след ДТК ваксина детето да даде реакция, която при различните деца е различна. Но най-добре звънни на доктора, нека все пак го прегледа за твое успокоение.

# 4
  • Мнения: 205
Нормално е до 3 дни след ДТК ваксина детето да даде реакция, която при различните деца е различна. Но най-добре звънни на доктора, нека все пак го прегледа за твое успокоение.
[/quotааe]             абсолютно се придържам към тожа мнение                                                   

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 525
Спокойно не се притеснявай,и аз я сърбах тая попара точно на 4 месеца с въпросната ваксина.Цял ден беше кисел,а после като заспа в 9 вечерта на другия ден на обяд в 12 го събудих на сила,а то милото като дрогирано.Имам близка,която 40 години е била бебешка сестра и тя ми обясни,че понякога по незнайни причини ваксината не се оставя достатъчно дълго време да престои и пристига в лекарския кабинет прясна прясна та и от там идват повечето проблеми.Така,че зареди се с търпение и смятам ,че в рамките на 24 часа нещата ще се нормализират.

# 6
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Ние  имахме  подобен  проблем точно  с  третата ДТК , като   му я  сложиха цял ден  се скъса  да реве ,а  вечерта  почна  да  дига  температура  и  така 5 дни  изкарахме  с повишена  температура . Педиатърката  ми  каза че било  възможно до 1 седмица  след  тази  ваксина детето  да е кисело , да  има  повишена  температура , да се чувства  некомфортно .

# 7
  • Мнения: 116
Благодаря ви мамчета.Днес бебо вече е добре и аз сам по спокойна.Добре че това ни е последна ДТК.Като съм гледала по телевизията какви случаи има след тази ваксина честно казано изпаднах в ужас.

Общи условия

Активация на акаунт