Въпрос за памперс-гащи

  • 1 869
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте мами,
Какви памперс-гащи ще ми препоръчате, освен на Памперс и Либеро, които да са по-надеждни и да не пропускат - поне за дневно ползване? Сега сме с Либеро, но ми идват малко скъпички Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 645
Аз до колкото знам Либерото са най - евтини.
Аз ги ползвам от време на време,но не са ми пропускали.
Да не би да са ви големи или малки,и за това да пропускат newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
Не пропускат, а са ми скъпи. Wink

# 3
  • Мнения: 2 952
Huggies!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не пропускат, а са ми скъпи. Wink
А за кое дете ги използваш? Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 212
Не знам ти откъде ги купуваш,но ние ползваме "pampers" и ги  взимаме от "Метро".Един пакет от 98бр. ми излизат около 30лв.(около 0.30ст за памперс).Най големият пакет ти излиза най-евтино.Моят бебо е на 2месеца и ползваме размер от 3-6кг.Не знам какви са цените на другите.Ще ти дам едно сравнвние-пакет от24бр. от същите в търговската мрежа струва 10лв.,което прави по около 0.40ст за памперс.

# 6
  • на село
  • Мнения: 3 844
А памперс - гащи за толкова малки деца има ли  newsm78 ?
Аз защо си мисля, че са за по- големи.
А относно препоръката за марка- вземала съм по- евтини разни измислени марки, не си спомням точно какви бяха, но  цената беше за сметка на качеството. Ползваме гащите за яслата и откакто пуснаха в Метро на Либеро и Памперс  ми идват на сметка.

Последна редакция: ср, 14 дек 2005, 12:53 от nelisa

# 7
  • Мнения: 8 505

Хе-хе,те са още по-скъпи.Отиди в някое магазинче,където продават на бройка памперси и памперс-гащи и си вземи по няколко от видовете,които имат-сама ще видиш кои не пропускат.

# 8
  • София
  • Мнения: 212
А памперс - гащи за толкова малки деца има ли  newsm78 ?
Аз защо си мисля, че са за по- големи.
Вие не сте ли ползвали памперси на нашата възраст?

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 844
Говорим за памперс-ГАЩИ не за памперси само

# 10
  • София
  • Мнения: 212
Не пропускат, а са ми скъпи. Wink
Казваш,че са ти скъпи и аз ти пиша какви ползваме ние  и колко струват.Дай и ти цена,за да имат мамите ориентир колко по-евтини да ти предложат!!! Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 212
Говорим за памперс-ГАЩИ не за памперси само
Аз доколкото виждам нейното бебе е на 4 мес. и би трябвало да е все още на памперси.Затова се учудих,че ти ме питаш дали има памперс -гащи за толкова малки бебета.Моят съвет и цените,които пиша са относно първият въпрос в темата!!!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
Я, сега да обощим нещата- за деца на каква възраст купувате памперс - гащи? Аз не съм чувала за съвсем малки деца да има такива гащички - слагат се обикновени памперси (независимо на коя марка).
Ако има за съвсем малки дечица споделете, а цената е друг въпрос ( не е от без значение разбира се) , но първо да уточним за каква възраст става въпрос???

# 13
  • Мнения: 8 505
Я, сега да обощим нещата- за деца на каква възраст купувате памперс - гащи? Аз не съм чувала за съвсем малки деца да има такива гащички - слагат се обикновени памперси (независимо на коя марка).
Ако има за съвсем малки дечица споделете, а цената е друг въпрос ( не е от без значение разбира се) , но първо да уточним за каква възраст става въпрос???

Започнах да купувам,след като направи годинка.Ползвам ги само през деня (един ми стига,рядко стават аварии),а нощем е с памперс.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 217
Ами Боби е 9.5 кг и е 70 см. Мисля, че не само възрастта определя какво да ползвам. Опитва се вече да сяда и просто гащите му осигуряват комфорт - това е важно за мен, не му притискат коремчето. Ползвам на Либеро от 10-14 кг.
Не ми е ясно защо някои мами са толкова удивени Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт