Косопад след раждане? Колко струва Фитовал?

  • 2 751
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Четох във форума, че е изпитан:)

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
шампоана струва 2.80, но си вземи и Мерц, той е към 12 лева.

# 2
  • Мнения: 135
Благодаря ти, а в аптеките ли се продава? Аз кърмя бебка и Мерц няма да мога да си взема. Пия Матрена.

# 3
  • Мнения: 533
Шампоана прекалено омазнява косата, консултирай се дали не можеш да пиеш таблетките или си прави домашни маски.

# 4
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравей,
аз и не само аз, разбрахме от опит - от Merz се пълнее!
Аз съм пила Ривалид и съм много доволна, но това беше ПРЕДИ да забременея.

# 5
ето малко успокоение. и аз се изненадах от страхотната загуба на коса в началото , но сега (бебка е на 9 мес) и почти прикл'чваме с кърменето този проблем започна да изчезва. не съм ползвала медикаменти и шампоани.

# 6
  • Мнения: 1 835
Не се притеснявай от косопада след раждане - нормален е - от хормоните е, защото се връщат в обичайното си положение. Има много средства - от маски с газ, мас и урина (ако можеш да го понесеш - гадно е, но помага) до лекарствени средства. Има един лосион против косопад "Алпикорд" - добър е. Аз съм го ползвала, пила съм също "Ревалид" и "Пантогар" - също помага.

# 7
  • Мнения: 1 413
Фитовал таблетки не купувай без консултация с медицинско лице - аз ги пих по приложената схема и започнах да вдигам кръвното,а по принцип съм с ниско кръвно, така че внимавай. От шампоана съм много доволна.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Шампоан Фитовал - към 6.00лв. Поне при мен има ефект.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
с и без шампоани, витамини, маски ... каквото трябва да си окапе ще си окапе  Joy, изглежда страшно но до месец (два, три, пет) ще спре и ще се изненадаш че косата ти все пак си е на главата въпреки силния косопад. Не се тревожи, не се подстригвай нула номер, радвай се на бебчето и си  Whistling

# 10
  • Мнения: 1 381
и аз това щях да ти кажа. Птосто си е като закон след 3 месец почва да капе много и после се спира и се възстановява.
Аз имам доста коса и бях изумена как почна да расте. като се вържех на опашка щръкваха хиляди къси косъмчета.
Добре, че ме предупреди фризьорката, та не се шашнах. Само се постригах по късо, че да не задръствам банята.
Разбира се няма лощо да си подхраниш косата.

# 11
  • Мнения: 6 164
Здравей,
аз и не само аз, разбрахме от опит - от Merz се пълнее!

Каквооо? Shocked
Глупости! Колко опаковки съм изпила, освен лееко бюста да се е уголемил нищо друго не се е увеличило. Специално този ефект беше добър. newsm53

# 12
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Според мен най-доброто е пантогар. Но е доста скъп а и не знам дали може да се пие от кърмачка. Изпитаната бабина рецепта, която много ми помогна с големия син е вместо с шампоан да си миеш косата с хума. Ефекта е страшен. Преди време лекарка беше предписала същото и на мъжа ми против пърхут. Също много му помогна. Другото което можеш да ползваш е да си мажеш косата със себорал форте (1.50 лв) след всяко миене. Аз лично първо пробвах с фитовал (хапчета и шампоан), но не ми помогнаха особено. А и действително не се чувствах особено добре докато пиех хапчетата. След което минах на хума и себорал и сега съм много доволна.

# 13
  • Мнения: 105
На мен много ми помогнаха едни ампули, не съм сигурна за името, май бяха БиоФарм или нещо такова. Евтини са, само по лев и нещо, аз купих 5 за проба и още след 2та, косопада спря и косата ми определено стана по-хубава. Те са много разновидности, аз ползвах за тежък косопад, със зелен надпис, миришат на мента. Успех   Simple Smile

# 14
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз се мия само с Фитовал,не съм забелязала да ми капе косата след раждането.Голямата опаковка е към 5лв и нещо.Доволна съм от резултата.

Общи условия

Активация на акаунт