Къде в Бургас? (28)

  • 85 570
  • 729
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 248
Момичета, от къде мога да си купя течност за сапунени балони /има в шишета по 500 мл или по 1л/, виждала съм ги в нета. Преди имаше във Вегата, вече нямат  newsm78

Помагайте, в някоя книжарница евентуално?
 newsm78

# 106
  • Мнения: 248
Здравейте отново, някой поръчвал ли е някъде "къпкейкчета"?  В сайта на Захаро не видях, в някоя друга сладкарница ?

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 384
Здравейте отново, някой поръчвал ли е някъде "къпкейкчета"?  В сайта на Захаро не видях, в някоя друга сладкарница ?
Днес видях, че продават в Сладко и солено, но от опит знам, че тези т.н. къпкейкчета стават толкова лесно, и бързо, и вкусно в къщи, че не знам дали си струва да ги купуваш, но ти си знаеш.  Wink

# 108
  • Мнения: 1 893
Момичета, от къде мога да си купя течност за сапунени балони /има в шишета по 500 мл или по 1л/, виждала съм ги в нета. Преди имаше във Вегата, вече нямат  newsm78

Помагайте, в някоя книжарница евентуално?
 newsm78

Не знам къде продават, но ето една рецепта как да си направиш.

# 109
  • Мнения: 60
Здравейте отново, някой поръчвал ли е някъде "къпкейкчета"?  В сайта на Захаро не видях, в някоя друга сладкарница ?
В Джъмбо има , и в "Славейков" детския арменски магазин май имаше Wink

# 110
  • Мнения: 25
Момичета, от къде мога да си купя течност за сапунени балони /има в шишета по 500 мл или по 1л/, виждала съм ги в нета. Преди имаше във Вегата, вече нямат  newsm78

Помагайте, в някоя книжарница евентуално?
 newsm78

В Джъмбо има няколко вида размери шишета с течност и отделно пистолети за тях. Много са хубави, купувала съм няколко пъти.

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Някой от вас използва ли услуги на професионален домоуправител? Изобщо има ли такива фирми във Бургас?

# 112
  • Мнения: 248
Благодаря ви дами, страшни сте   bouquet


Здравейте отново, някой поръчвал ли е някъде "къпкейкчета"?  В сайта на Захаро не видях, в някоя друга сладкарница ?
Днес видях, че продават в Сладко и солено, но от опит знам, че тези т.н. къпкейкчета стават толкова лесно, и бързо, и вкусно в къщи, че не знам дали си струва да ги купуваш, но ти си знаеш.  Wink

Благодаря ти, на мен ми e по-голям проблем украсата им, търся нещо подобно http://passionscooking.blogspot.com/2011/04/blog-post_05.html

Последна редакция: ср, 17 авг 2011, 20:34 от petroliana

# 113
  • Мнения: 60
Някой от вас използва ли услуги на професионален домоуправител? Изобщо има ли такива фирми във Бургас?
Не знам дали има фирми , предлагащи домоуправители , знам че общината има такива  служители . Ако например хората във входа ви не могат да се разберат кой да е и какво да прави , общината им поставя техен служител срещу месечна заплата мисля беше от 100лв до 200лв на месец някъде . Поставеното лице върши всички неща , които се извършват от домоуправителя.

# 114
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Момичета къде в Бургас продават турски прахове и омекотители.Откак си взех от Турция,не искам да  чуя за българския им вариант.

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 6 015
Момичета къде в Бургас продават турски прахове и омекотители.Откак си взех от Турция,не искам да  чуя за българския им вариант.

Виждала съм на пазара в Каблешково.

# 116
  • Мнения: 221
Здравейте!
Искам да си купя кухненски нож Fiskars, в една стара тема пише, че имало магазин на Солинген срещу Щъркела. Има ли там такъв магазин или поне от къде мога да си купя?
Има ли кой да помогне Praynig

Преди време продаваха в Пикадили. Аз лично от там съм си купувала. Между другото по едно време имаше и в Билла.  Peace

# 117
  • Мнения: 6 704
Момичета къде в Бургас продават турски прахове и омекотители.Откак си взех от Турция,не искам да  чуя за българския им вариант.

В "Славейков" срещу ВИК има магазин за 1 лев, където се продават турски прахове, омекотители и памперси.

# 118
  • Мнения: 0
Някой от вас използва ли услуги на професионален домоуправител? Изобщо има ли такива фирми във Бургас?

Здравей LaDiDa,
в Бургас има фирма, която е професионален домоуправител и се занимава с всичко, свързано с етажната собственост. Фирмата се казва Модерн Пропърти ООД. Телефонът е 0885 405 909. Адресът е: ул. "Трайко китанчев" № 22, ет. 1.

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 561
Здравейте момичета  Hug

Извинявайте, че нахълтвам така в темата, но ме интересува знаете ли къде в Бургас, мога да си купя колан за бременни ?

Благодаря предварително, за всякакви идеи.

Общи условия

Активация на акаунт