Препоръчайте ми детски кожен лекар, моля!

  • 1 762
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
Накратко: от няколко месеца моето детенце има неприятен упорит обрив на двете бузки, който ту се появява-ту изчезва.  Петната са подобни на лишеи, зачервени и сухи. Изредихме милион мазила вече, но без траен резултат. Нашата педиатърка очевидно не може да се справи ,и затова ви моля да ми дадете координатите на добър детски дерматолог, защото започвам сериозно да се притеснявам вече.
Благодаря предварително на всеки, който се отзове!!! Praynig

# 1
  • Мнения: 214
тъкмо пуснах мнение в темата за себореен дерматит - миналата седмица бяхме на кожен лекар в кожния диспансер на 29-а поликлиника (в кв. Гоце Делчев) при д-р Минчева. тя е и алерголог. Ходи се и с направление от личен лекар при нея. като сте с малко дете и ще ви пуснат с предимство. ето и телефон 958 60 83, но не се влиза с предварително записване на час. на нас помогна, а и беше  много внимателна с малката. Успех ви желая!
П.С. Първият обрив на Дара беше на бузките, точно както го описваш. Сега вече е и по гърдичките, преди по лактите ...

# 2
  • Мнения: 266
проф Цанков-Александровска болница Peace

# 3
  • Мнения: 134
Аз също водя моята дъщеричка в 29-та поликлиника, но при Д-р Ангелова.
Тя си е кожен лекар и също може с направление.
Много е добра според мен. Дъщеря ни е с много проблемна кожа и винаги ни е помагала.
Много често ни изписва с рецепта едни кремове, които се правят (в аптеката на поликлиниката) и много помагат за кожата!
Телефона на Д-р Ангелова е: 0899 41 91 81

# 4
  • Мнения: 1 983
д-р Влаева, пак от 29-та поликлиника, общо взето там всички доктори са добри, аз преди да забременея също бях с проблемна кожа и все там ходех, винаги съм попадала на добри лекари
успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт