Мога ли да облекча зверските колики на бебо с определено АМ?

  • 2 060
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Бебо е с ужасни колики почти от раждането си SadНищо не помага - ни Саб, ни Еспумизан, ни Бейбинос.И топлата кърпа, и сешоара, и гушкането, масажи и т.н. са с краткотраен или никакъв ефект.По цял ден се мъчи горкото и реве нон стоп , дори по 12 часа на ден...
От начало сме на АМ, и педиатърката ми препоръча Омнео, каза че е най доброто АМ.Да, ама нищо че пише че е против колики, май стават по ужасни newsm78.Днес ми каза да опитам смес от Фризовом и Фризолак - при някои помагали срещу коликите.Вашите впечатления от този вариант какви са?Има ли изобщо АМ което да ОБЛЕКЧАВА/далеч съм от мисълта да спрат само от него/коликите?

# 1
  • Мнения: 1 032
Ние бяхме на фризовом заради повръщане, за коликите обаче не ни помогна. Най- добър ефект при нас имаха само и единствено масажите и гимнастиката. Всичко друго, което съм давала е било, за да ми е чиста съвестта, че правя нещо за облекчение на бебче. Между другото всички лекари и фармацевти, с които съм говорила също бяха на мнение, че чайовете и капките за колики са за успокоение на родителите, а не на децата. За капките Бебинос- по- внимателно с тях, те съдържат алкохол.

# 2
  • Мнения: 8 505
За съжаление такова мляко няма ConfusedКаквото и да пише на кутиите- noто е само реклама.
За да облекчиш коликите,скагай го да лежи по корем-може и върху теб.

# 3
  • Мнения: 7 640
пробвай чист Фризовом, но очаквай ефект след ден-два. Дано помогне

# 4
  • Мнения: 144
И ние бяхме с много, много колики, нощ, ден, няма спиране. Три месеца какво ли не накупих и куп пари дадох за чайове скъпи, за млека. Нищо. Просто търпение и те сами така или иначе ще отминат. За съжаление и капките саб и еспумизан не помогнаха. Както каза една мама по-горе всичко дадох от себе си за да ми е спокойна съвестта, обаче аптекари и лекари казаха, че нищо не помага. Е, всичко е строго индивидуално, при нас естествено нищо не помогна, дано при вас поне нещо е от полза. Успех и търпение. Това е. newsm10

# 5
  • Мнения: 34
Здравей и от мен!Не искам да те плаша но с времето ще минат.При
нас не помогна нито Омнео нито различните видове капки вкл. и прослувитите английски капки.Така че  търпение му е майката.

# 6
  • Мнения: 1 259
Здравей,ние от Фризолак получихме ужасни колики,сега сме на Нутрилон и понамаляха.Давай му чайче от лайка да му успокои стомахчето.Масажчетата много помагат.

# 7
  • Мнения: 2 672
моята лекарка беше казала ,че сами ще си минат Wink
нищо не помагало Sad и нямало смисъл да давам капки , чайове
така и стана Wink но при моето дете бяха за кратко и единични

# 8
  • Мнения: 983
Ние сме на два м.  и половина. Аз започнах с саб симплекс, но тези капки много ни запекоха, след това еспумизан/и сега го давам/ . Що се отнася до адаптираното мляко аз давам Фризовом, защото сме със запек и съм доволна, за комбинацията с Фризолак е възможна всякаква/така каза педито/, вече ти преценяш защото при всяко дете е различно Praynig

# 9
  • Мнения: 1 555
Препоръчвам ти горещо -  1. Lefax - немско сиропче за колики много ефикасно и 2. Infacol - английско сиропче също страхотно !!! И двете не се продават в Бг и се поръчват от Търговска лига ! И ние бяхме така от самото раждане едва ли не и всички капки, които се продават тук за колики опитахме, но нищо, но с Lefaxa i Infacola се родихме отново, а и бебчо си отдъхма милия ! И двете сиропчета са с дозатори и са много приятни на вкус така че не му мисли повече а ги купи !!!

Успех

# 10
  • Мнения: 128
Смених млякото с Фризолак и Фризовом, май коликите станаха още по силни SadПоне досега спеше през ноща, от три дни, от както и смених млякото, се буди към 3.30 и се дере до 5..Чудя се да се върна ли на Омнео ама такава честа смяна не дразни ли допълнително стомахчето му newsm78

# 11
  • Мнения: 7 640
да не е гладен?

# 12
  • София
  • Мнения: 15 197
Препоръчвам ти горещо -  1. Lefax - немско сиропче за колики много ефикасно ...

За него моя приятелка имаше страхотни отзиви. Каза, че само единствено то е помогнало за коликите. На нея й го бяха донесли от Германиял

Общи условия

Активация на акаунт