? към бащите:поддържате ли искрицата жива и как

  • 1 296
  • 14
  •   1
Отговори
моят въпрос е стар, но "златен". Отправям го към бащите, но женското мнение няма да е излишно.

# 1
  • Мнения: 625
  Еее,тез бащи що не отговарят newsm78,май мъжете не са по подръжката Sick

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Кой си ти, Гост-е...? И защо името ти е така близо до един от регистрираните потребители...?

За коя искрица се отнася въпроса...? Бащинската ли...? Че както се вижда, въпроса е към бащите... Или съпружеската...? Нищо конкретизирано не виждам като питане...

Аз лично поддържам искрицата жива в домашното огнище... Не я оставам да загасне... Дори да тлее... Винаги навреме слагам още дърва и разпалки... И пак се избуява огън... Кибрит не ми се налага да използвам... И си ни е топличко вкъщи... Мда-а-а...

# 3
  • Мнения: 515
 EmbarassedАз да си призная, аз бях дечко-сърдечко, защо така близо до името на дург рег. потр. - честно, незнам, сигурно преди да пусна постинга съм си харесала ника. Иначе, когато го пусках, два дни безуспешно се мъчих да втълпя на преуморения ни татко, че имам малко нужда от нежност и обич и аз. Напоследък малката Йоки - Боки доста ме поумори, а и той като се върнеше от работа беше изморен и искаше да му хвана раменете малко и въобще да го глезя и др...АМА изобщо не му идваше наум че започвам да се чувствам като все едно съм му майка а не съруга...
Е вече всичко е наред- поговорихме си и така...

Разбрахме се вече за коя искрица става въпрос, ако трябва щв се извиня на оригиналния дечко, макар че не виждам смисъл. А когато пусках постинга, не ми се искаше съпругът ми да го види (още не си бяхме поговорили). Постъпих глупаво и се извинявам.

Та въпроса ми е свързан с това дали мъжете (по принцип), забелязват кога половинките им са преуморени и какво правят за да им вдъхнат нови сили. И изобщо правят ли нещо или чакат жената до тях да се разкрещи, разплаче идр. такива депресии? 

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Браво, Мама Нади... Имаше доблестта и добротата да си кажеш всичко директно... Поздравявам те...

На конкретния ти въпрос... Не мисля, че някой татко няма да забележи кога мама е в лошо настроение... Не мисля, че ще отмине ситуацията без да се опита да направи нещо по въпроса... Всичко е въпрос на чувствата между двамата и ако те са изстинали... То и искрицата е изгубена... В случая не говорим за такъв вариант и затова ще ти кажа...
Когато аз видя мама, замислена, натъжена, изнервена от "борбата" с дребосъчка... Винаги се опитвам нещо да направя... Като за начало с нежни думи, целувки... Опитвам се да заппочна разговор отдалеч... Без да засягам директно "болното" място... Понякога се случва и аз да съм причината за лошото настроение... Тогава се извинявам с някое подаръче... Най-често цветя... След разговора може да последва романтична вечер... Било то навън (трудно е с бебето), или вкъщи... След като приспим малкия човек... Начини има хиляда... Стига да има и желание... А мам прави почти същото за мен, когато аз съм в лошо настроение или преуморен от работата... Само че, по нейния си начин...



П.С. Ето това е истинския СърДечко... И това...

# 5
  • Мнения: 515
Благодаря за разбирането.
 А на истинския дечко реших, че най-добре е да се извиня като изпратя SMS, което и направих току-що.
Не само от гузна съвест, за защото по този начин разбрах за конкурса.
   ВЕСЕЛА КОЛЕДА

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Като ги няма бащите... Поне вие мами се включете... Кажете вие как поддържате искрицата на любовта и взаимното разбирателство жива...

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Трудно smile3507

# 8
  • Мнения: 1 761
Всеки ден правим нещо един за друг, за да направил живота си заедно още по-хубав.

# 9
  • Мнения: 5 370
Офф топик-ааааа,не,не съм азззззз Party Party
Аз,когато съм задавала анонимни питанки,съвсем не слагам даже и наподобяващо на това ми именце,че то е толкози типично и даже до номинации ме докара  bouquet
Сори за разводняването.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 105
Офф топик-ааааа,не,не съм азззззз Party Party

Разбрахме, че не си ти!

# 11
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Като ги няма бащите... Поне вие мами се включете... Кажете вие как поддържате искрицата на любовта и взаимното разбирателство жива...

С разговори, разговори, разговори. И ако ви се стори чудно, ние просто много обичаме да си говорим, за всичко от живота и извън него. Дискутираме какво ли не, отвлечени теми всякакви, дори и теми постнати из форумите, гледаме това да става когато малкото съкровище е заспало, защото последната тема винаги е любовта и тя завършва с нагледно доказателство в леглото.

А когато някой е в лошо настроение, то веднага започва да говори за това, ако не го направи, другия му се умилква, малко масаж - става голям майтап когато и малката се включи и после продължаваме по старата схема.

Цветя, подаръци - не. Преди получавах в излишък, но липсваше отношение, е сега имам отношение, но няма цветя и подаръци без повод, но изобщо не ми липсват.

# 12
  • Мнения: 5 313
Много трудно. Whistling

# 13
# 14
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Като ги няма бащите... Поне вие мами се включете... Кажете вие как поддържате искрицата на любовта и взаимното разбирателство жива...
На мен лично ми е по лесно да го правя идва ми отвътре, на мъжа ми особено не му се отдава, или не се сеща, на него му стига секса, а ние искаме нещо повече. Аз лично му пращам му SMS-и, слагам му бележки, изненадвам го докато кара колата, няма да кажа как, че ме е срам  Embarassed , или дори леко погалване по бузата върши работа, купувам си еротично бельо и го изненадвам и т.н. Абе мъжа дай им секс и ще са доволни. Wink

Общи условия

Активация на акаунт