след операция на 3та сливица!!!

  • 750
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Вчера ни извадиха третата сливица сега сме в къщи и се притеснявам,че детето не иска да пие вода и сок, а ни казаха в болницата да пие много течности .Сега спи и се притеснявам да не се задави или задуши- трябва ли да се притеснявам, как е минал при вас следоперативния период, кога ще спре да  боли гърлото ,защото  не иска даже да преглъща?? Благодара ви предварително за съдействието! Praynig

Последна редакция: чт, 15 дек 2005, 17:00 от inter

# 1
  • Мнения: 666
Не се притеснявай , няма да се задуши. На голямото ми дете му извадихме и трите сливици ,мина тежко възтанови се за около 20 дена, така че при вас нещата са леки след една седмица ще сте забравили за проблема ,ако искаш да го оводняваш му давай на всеки 5 мин по една лъжичка вода най- добре минерална

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не се притеснявай при децата е много често срещано, ако ги боли да не искат да се пипне мястото, да не искат да преглъщат и т.н. Като спре да го боли ще си хапва и пийва сам.
На наши приятели децата като им махаха трета сливица казаха, че за около седмица най-много минавала болката, но доста преди това започвали да искат дори твърди храни.
Дъщеря ми като и извадиха първото зъбче цял ден си стоя с марлята, не искаше да пие и да яде. Представям си напролет като трябва и ние да махаме трета сливица какво ще е-най вероятно няма да яде една седмица, това за нея и без това не е проблем.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
inter - не знам къде са ви вадили сливицата и какво са ви казали за следоперативния период, но това не е нормална реакция за мен. 3-тата сливица по същество не стои на пътя на гълтането и това донякъде обяснява, защо почти няма проблеми с гълтането след операцията. На дъщеря ми съм махала 3-тата сливица на 3г.8м когато беше. Тя е много силно злояда, а вечерта след операцията яде една филия хляб и се молеше за още. Никаква болка - нищо.
Виж - след ваденето на останалите 2 имаше 2-3 дни болки, но чак пък нищо да не пие - не е било!

Пак се обади на оператора ви и попитай какво да правиш!

Общи условия

Активация на акаунт