Бодежи

  • 452
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 361
Здравейте мили мами имам въпрос
преди 20 мин ми се появиха някакви бодежи ниско долу доста болезнени и незнам на какво се дължи ,предполагам че не са контракции ,ако някой може да ми каже  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 410
Какво разбираш под бодежи? При мен бше една тъпа болка и едно дърпане и свиване. Ама как го обясних само... Кога ти е термина?

# 2
  • Мнения: 1 410
е сега видях лентичката.  Embarassed Ми незнам по-добре си се приготви пък ще се види какво е...

# 3
  • Мнения: 266
и мен това чудене ме побърква!Чувствам какви ли не болки,хаотични контракции ,но като знам как се карат в болницата ако отидеш по-рано Shocked
Страх ме е само за бебчо-да не го забавя нещо newsm78

# 4
  • Мнения: 660
Бодежи се усещат , когато главичката слиза ниско в таза и са "фиксира " т. е. подготвя се стартовата позиция ! Напълно е възможно моментът да наближава / гледайки лентичката ти / , така че се подготви , за да нямаш тичане в последната секунда . Тези усещания се появяват , когато шийката на матката започне да се разтваря ! Успех и леко раждане , когато и да настъпи !!!

# 5
  • Мнения: 578
Аз бодежи имах към края на бременността, ама явно от тежестта на бебето върху пикочния ми мехур, защото там някъде ги усещах. Даже ходих да си правя изследвания да нямам някаква инфекция. Така и не се доказа от какво са, ама ги имах още от 6- 7 месец

Общи условия

Активация на акаунт