Security system company в Канада

  • 397
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, мами от Канада Simple Smile. Имам вьпрос4е относно Security system company.

До колко е нормално да си абониран за такава, до колко е необходимо, вьпреки 4е имам застраховка на дома (ако евентуално отида на по4ивка или в Бг за по-дьлго време) и кь6тата остане празна.  Какво правите вие в такива слу4аи?

# 1
  • Мнения: 2 452
Здравейте, мами от Канада Simple Smile. Имам вьпрос4е относно Security system company.

До колко е нормално да си абониран за такава, до колко е необходимо, вьпреки 4е имам застраховка на дома (ако евентуално отида на по4ивка или в Бг за по-дьлго време) и кь6тата остане празна.  Какво правите вие в такива слу4аи?


Сигурно зависи къде живееш и какво искаш да опазиш. Аз лично нямам познати, абонирани за секюрити компания. Досега не сме вземали по-специални мерки за опазване на къщата ни, въпреки че пътуваме често. Нямам особени опасения в това отношение. По-рано, докато живеехме в Торонто сме слагали алармена инсталация на вратата, която се купува от обикн. магазин от типа на Canadian Tire, Rona, etc. Сигурно има и компании - потърси из жълтия указател.

# 2
  • Мнения: 636
Няма да повтарям Лаура - тя е дала съвети къде да намериш аларма.

Аз познавам само едно семейство с аларма - не са доволни. Знаеш какви са компаниите тук - постоянно си търсят поводи за "ремонти" по "твоя вина". Срещу съответните такси... В същото време не разбрах как компанията реагира в слу4ай, 4е алармата се задейства - за 10 години не са имали такъв слу4ай.

Какво правим в слу4ай, 4е ни няма? Нищо. Живеем в хубав квартал, разбираме се със съседите, предупреждаваме, 4е ни няма - да наглеждат. Ние бихме направили същото за тях.

От твоята ситуация ще прецениш до колко имате нужда от аларма. Но мисля, 4е щом имате застраховка за кражби - не ви трябва.
Къде по-то4но живееш? Може би мамите около теб ще ти дадат по-адекватен съвет.

Успех

Общи условия

Активация на акаунт