хранителна добавка Ескимо за деца

  • 445
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Здравейте момичета искам да попитам за хранителната добавка Ескимо за деца.Някой давал ли е на детенцето си такова нещо newsm78.Моя мъж я купил вчера тъй като бебо нещо не иска да яде от известно време и аптекарката му казала да я дава на бебчо за да има апетит и за подсилване на организма.Само че аз още не съм я дала тъй като искам първо да се допитам до вас.Ако някой е ползвал моля да пише какво му е мнението за нея PraynigБебчето ми е на 4 навършени месеца и сме закарали петия.Незнам мога ли да му давам или не.

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Не му давай, малко е детето.
Аз съм давала на моя синковец, ние поради други проблеми - изоставане в развитието.
Сиропа е гаден, рибено масло с аромат на дъвка, ама че идиотско съчетание. Малкия го мрази. Моят е на почти 3 години обаче, мисля, че за бебе това е много мазно.
Добавката не е лоша, ама я прибери в хладилника и му я дай чак догодина.

Защо не иска да яде? На кърма ли е? Захранвате ли го, или не?
Да не го сърбят зъбки - тогава децата стават кисели и не ядат. Моите не са ревали от зъби, ами точно това правеха - не ядяха добре.

# 2
  • Мнения: 217
Не яде сигурно заради зъбките той още няма ама плюнчи яко и е  много кисел.Захранвам го с плодови пюрета и мисля скоро до му дам и зеленчукови.Щом казваш  а и аз  мислех така няма да му давам от добавката въпреки че аптекарката ми каза да му дам 2,5 мл тоез на половината от дозата която се дава на дете ,защото вярно че е малък за нея.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 146
Що си мисля, че Ескимо-то беше за над 1 годинка. Аз давам на моята Мулти Саностол за отваряне на апетита. И той е за над 1 годинка, но го почнахме когато беше на 10месеца, а не на 4.
Иначе и тя от около 4-тия месец престана да яде добре и като почнаха едни зъбиииииии.

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
И аз съм давала и продължавам да давам по същата причина като firebird, моето дете свикна и я приема добре. Малко засилва апетита и засилва и имунитета, но се иска продължително даване. Подобрява малко и съня. Аминокиселините, съдържащи се в добавката хранят мозъка. Невроложката каза , че мога и на бебчо да давам профилактично, но в доста по-малка доза - напр. 5капки (беше на 4м)

Общи условия

Активация на акаунт