Помогнете ми.Неуспешен опит от инсеминация

  • 1 645
  • 13
  •   1
Отговори
 Днес за мен е черен ден.Съсипана съм,а бях изпълнена с надежда,че този път чрез инсеминацията ще успеем да си имаме бебе.ЖЕЛАЯ ГО МНОГО.А сега какво да правя,какво следва след този неуспешен опит?Да се обадяли отново на др Йосиф Димитров при,когото бях?Объркана съм,Защо господ ме наказва така?
Моля те Господи дари ме с бебе-това си го повтарям всяка вечер,но уви....
Praynig

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Меги успокой се. Няма жена тук, която да не иска да е бъде мама и като теб да се моли всеки ден. Не падай духом. Вдигни се и продължи. Трябва да си силна.
Успех.

# 2
  • Мнения: 724
Меги, горе главата, това е само една загубена битка, но не и цялата война. Една инсеминация не е решаваща. Обади се на доктора и опитайте пак. Не се настройвай предварително. Знам, че не е лесно. Ще успееш! Целувки и късмет   remybussi

# 3
  • Мнения: 3 011
Хей миличка, недей така не унивай! Господ не те наказва, просто времето му още не е дошло. Пък и Той иска да ни научи на някои неща в трудностите които ни дава. Така, че продължи напред с по-вече оптимизъм, поплачи си и нека ти мине бързо. Сега идвата празници, успокой се и помосли как ще празнуваш някъде с любимото същество. Аз си мисля, че този месец по-леко ще ни мине, заради празниците. Също 4акам до една седмица да ми дойде и ще ми е кофти, но, цобре, че заминаваме малко за да се отпусна от цялата тая гадост. Срещни се с доктора си и поговорете, вярвам, че ще те успокои. Успех мила и горе главата.

# 4
  • Мнения: 178
Мила Меги! Не се отчайвай! Има и по-лоши неща вживота! smile3518 Не се отчайвай след първата трудност! Naughty Всички които сме в този форум се молим като теб и се надяваме. newsm17 Не разваляй празниците си и тези на полвинката ти! Всичко ще се оправи. След празниците си почини хубаво и пак пробвай! Дай боже да ти се сбъдне мечтата! УСПЕХ!!  newsm10

# 5
  • Мнения: 1 951
Не се отчайвай, мила. Аz вече имам 3 неуспеШни инсеминации и продължавам да се надявам...
Горе главата и другия месец пак. Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 6 356
вероятността да забременееш от една инсеминация не е много по-голяма от вероятността да забременееш от един полов акт.
прецени сама дали има място за такова дълбоко отчаяние след една неуспешна инсеминация...

# 7
  • Мнения: 507
Меги миличка!  spoko
Не се предавай, трябва да си силна и упорита! За всяка от нас има отредено бебе, но то просто си чака реда!
Скоро е Коледа, а на Коледа стават чудеса!
Знам го защото миналата година се помолих на Господ, по силно от всякога да ми помогне да си имам бебе и през юни забременях!

Пожелавам на теб и на всички да се сбъдне най-съкровенната Ви мечта за дете, пожелавам Ви го от цялото си сърце и продължавам да се моля за вас.  Praynig  Hug  Heart Eyes

# 8
Благодаря ви момичета,добре,че сте вие да си споделя мъката.Още не съм казала за този неуспех на моята половинка,а днес вече е втори ден от цикъла ми.Не знам как да го кажа,не искам и той да се отчайва.Боли ме само при мисълта за това,искам ужасно много да го даря с бебе.Ще се опитам да бъда отново силна.Благодаря ви .Имам нужда от вас.ПосъветваЙТЕ МЕ.

# 9
  • Мнения: 147
Мила Меги и аз като останалите момичета,искам да ти вдъхна кураж и и вяра.Не се отчайвай.И това не са само успокоителни думи.Повярвай ми съпричастна съм към твоята мъка и тъга.Лично аз зад гърба си имам 5 неуспешни инсета.
Последната бе на 6 декември,но още тогава стана ясно -не ми се пукна фоликула.
На мен ми беше криво и тъжно, но продължавам борбата за бебе.Аз опитвам със съпруга ми от 7 години.Можеш да си представиш за какво говоря.Години на надежди и много разочарования.Години на изследвания ,и хиляди тем подобни.При нас не е открит проблем.Но продължавам да вярвам че и аз ще стана мама някой ден.Ще правим инвитро догодина.Надежда винаги има, а и тя в нашият случай не умира.
Много късмет Ще успееш Вярвай!!!
поздрави

# 10
Здравей Меги, недей да приемаш толкова трагично резултата, та това е само една инсеминация. Да, истина е, и аз като теб в началото страшно много се надявах и до идването на менструацията си въобразявах какво ли не., преписвах си разни симптоми и лежах като бременна хлебарка а след това рев та знае ли се.
После пак и пак и вече свикнах с резултата, след седмата реших да оставя нещата и сега почивам. Зная много е изнервящо но няма място за отчаяние. Вдигни главичка давай по смело и кажи на половинката си. Та нали той е човека които ще бъде баща на детето Ви, мисля че трябва да разчиташ на него и да си сигурна в подкрепата му. Аз отначалото много неща съм премълчавала и какво от това накрая нещата станаха ясни, но наистина не виждам нито нещо срамно, нито неудобно двама души се събират, за да споделят и радостите и мъките заедно. Пожелавам ти преди всичко повечко спокоиствие - защото помисли си, кое бебче ще си пожелае майка отчаяна изплашена, майка която несмее да споделя проблеми с таткото. Хей я се стегни и се вземи в ръце и по смело. Бебе ще има, ще видиш Naughty идва КОЛЕДА, ИДВА И НОВА ГОДИНА - незабравяй полунощ в 12 h. за твоето най голямо желание.
Хаиде от мен успех, споделяй,прави любов с желание а не с мисъл, наслаждавай се на хубавите мигове, създавай ги за да се сдобиеш с това което искаш.

# 11
Благодаря за подкрепата ,много  ми помогнахте.Решихме да продължим с опитите,но незнам дали да продължим при д-р Йосиф Димитров от София или при друг,но кой?Дайте съвет.

# 12
  • Мнения: 173
Миличка Меги,не се отчайвай...
Всичко хубаво тепърва ти предстои,този път не е станало,но другия дай Боже да стане..Миличка Меги вярвай в това и се успокой.Всичко ще си дойде с времето,просто момента не е бил подходящ...
Вдигни глава и се усмихни,зная много добре какво е да си излъгана,да очакваш и да се разочароваш...Аз лично очаквам вече 5 а може и повече да са станали, год.,но вярвам че хубавото съвсем скоро ще дойде...МОЛЯ СЕ ЗА ТЕБ,ЗА МЕН И ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ БЪДЕЩИ МАМЧЕТА ТОВА ДА Е ПО-СКОРО!!!! newsm17 spoko
ЩЕ СТАНЕ МИЛИЧКА,ПОВЯРВАЙ МИ.... smile3503

# 13
  • Мнения: 1 612
Не се отчайвай миличка.
Отчаянието не е помогнало на никой.
Трябва да си силна и да продължиш борбата.
Тук си попаднала на вярното място.
Ако нямаш доверие на доктора по-добре го смени с друг. Доверието е много важно.

Общи условия

Активация на акаунт