Снежна буря!

  • 1 260
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 452
Днес си имаме снежна буря. Излязох навън и се опитах да снимам как мъжът ми рине драйвуея с тракторчето-снегорин, което за късмет успя да сглоби преди два дни, но се получи ето това:




В момента снега е до средата на прасеца ми, а до довечера сигурно ще стигне до коляно. По пътищата стават задръствания, коли и автобуси излизат от пътя; изобщо малка трагедия. Сега ще звънна, за да разбера дали училищата работят или са затворени. Поне знаем, че тук ще имаме Бяла Коледа!

# 1
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естит ви сняг, въпреки, 4е не вси4ки 6те са доволни!
Дано нямате много произ6ествия, но така поне децата 6те могат да се пързалят и правят Снежни 4овеци!

# 2
  • Мнения: 513
Малеее, Лауре! Тука едно слънце се е облещило, светло, приятно. Няма сняг, няма децата с какво да зарадваме за Коледа.
Да се отъркаляте в снега и заради нас!

# 3
  • Мнения: 1 399
Честит ви сняг!
То си е малко бедствие, де  Confused Но поне като спре бурята, ще го поотъпчете снега, ще почстят пътищата и ще му се радвате.
Аз, честно казано, тихо се радвам на снежните бури в началото Embarassed /стига да сме здрави, да нямаме в тоя момент нужда от лекарска помощ, да няма някаква авария и да ми спрат тока или водата Confused/. И мъжът ми ме е обявил за луда, заради тия мои мераци за сняг и студ Crazy
Обаче, тук след три дни температурите като се вдигнат над нулата и като се разтопи тоя ми ти сняг Crazy...ууужас, мразя кишата...

# 4
  • Мнения: 2 452
Честит ви сняг!
То си е малко бедствие, де  Confused Но поне като спре бурята, ще го поотъпчете снега, ще почстят пътищата и ще му се радвате.
Аз, честно казано, тихо се радвам на снежните бури в началото Embarassed /стига да сме здрави, да нямаме в тоя момент нужда от лекарска помощ, да няма някаква авария и да ми спрат тока или водата Confused/. И мъжът ми ме е обявил за луда, заради тия мои мераци за сняг и студ Crazy
Обаче, тук след три дни температурите като се вдигнат над нулата и като се разтопи тоя ми ти сняг Crazy...ууужас, мразя кишата...

Ние му се радваме половин година! Mr. Green Като падне първия сняг през ноември и бялата постелка не се "вдига" до март-април. В центъра на градовете естествено се топи по-бързо поради топлинния ефект, но ние сме  извън града и тук си имаме сняг цяла зима, та и пролет.  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 399
Ние му се радваме половин година! Mr. Green Като падне първия сняг през ноември и бялата постелка не се "вдига" до март-април. В центъра на градовете естествено се топи по-бързо поради топлинния ефект, но ние сме  извън града и тук си имаме сняг цяла зима, та и пролет.  Heart Eyes
Е, аз затова писах, че ще му се радвате Simple Smile
Айде, тогава, честито ви настъпване на снежната зима! Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 3 146
Ей сега се обади мъжа ми и каза, че е обявено нещо като бедствено положение.Градината ще затвори в 13 часа, а училище няма. Всички ще си седим явно в къщи. А се бях наточила да ходя по магазини. Балконът ми е целият заринат, а прозорците са замръзнали и не мога да проветря. Ще опитам със сешоар да ги размразя. Grinning

# 7
  • Мнения: 4 212
Моми4ета, гледах по новините репортаж от Калифорния, страхотен сняг, казаха 4е Ню Йорк бил затрупан, за Канада мога да си предтавя. Оба4е като спре валежа, какъв огромен снежен 4овек може да станеее, ме4та, 4е и фамилия цяла даже.

При нас днес е така  Sunglasses
http://community.webshots.com/photo/489785190/523944609HtTXTq

# 8
  • Мнения: 1 370
Леле закъсахме го жестоко с този сняг!!!!!!!!!!!!!!!
Аз сутринта ходих на зъболекар, не ме питайте как съм стигнала. 2 пъти така заседнах, но имах късмет, 4е около мен имаше доста такива, но с лопати и ми помогнаха. Мъжът ми едвам е стигнал до работата и то с огромен джип. Казват, 4е ще продължи така до утре. Аз стигнах с хилиади мъки до етърва ми защото живее близко до зъболекарския кабинет и сега не можем да мръднем с малкия. Не знам какво ще правя и дали Даниел ще може да дойде да ни вземе. Само ме е яд, че Ерик още не е одравял много за да мога да го пусна да си поиграе на вън. Въпреки че той ще се изгуби в натрупалия се снежец Wink

# 9
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
какви са теzи снегове? тука такъв дъжд пука....Теичка, направо ме гръмна с таzи снимка....толкова ли е топло при вас?

# 10
  • Мнения: 7 430
Ето какви са нашите снегове Mr. Green
Отивам да се повъргалям малко...хи хи..майтап







А пък аз искам при Теичка Tired Cry

# 11
  • Мнения: 636
Олеле, какви снимки!
При нас в4ера цял ден тръбяха по радиото и ТВ за снежната буря, която се о4акваше днес - 15 до 30 см и т.н.  Но, ни пропусна май. Даже слънце се прокрадва от време на време.

Вси4ки се бяхме настроили за по4ивен ден, но много се у4удих сутринта като отворих о4и - улиците 4исти - трябваше да ставам за работа  Close

# 12
  • Мнения: 4 212
малееее, Дидке, хвана ме плексита само докато ги гледам снимките. Като мине бурята мятайте бой с топки.

# 13
  • Мнения: 677
Снежинка не е паднала в Ню Йорк!

# 14
  • Мнения: 2 195
Хем искам да съм при Лаура,хем при Тея  Sad Тук снощи пляска една градушка и сега по колите има нещо ,наподобяващо сняг  Laughing Rolling Eyes Дано да завали малко поне за Коледа...Миналата зима имаше доста,чак се узъбиха холандците  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт