Имам си нова приятелка - форумска

  • 1 818
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Ивелина Минева се пресели тук в Монреал.Оказа се, че сме живяли в един квартал в София.Много си паснахме по манталитет и интереси. От януари и тя ще учи в УКАМ. Да не говорим мъжа й колко е готин ( прекалено Grinning) и малкото Дамянче - красив умен потенциален зет .Ами това е - много се радвам, че се запознахме - сякаш цял живот съм ги познавала.

# 1
  • Мнения: 7 837
Вярно, че тя не е писала скоро и се позагуби  Simple Smile

Ти сестра си откри във Форума, та време беше поне една приятелка  да намериш  Laughing

# 2
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
браво!
сега дай да Га видим първо нея, после мъжа й Blush Crazy

# 3
  • Мнения: 3 146
Вярно, че тя не е писала скоро и се позагуби  Simple Smile

Ти сестра си откри във Форума, та време беше поне една приятелка  да намериш  Laughing

Тъй, тъй и някоя друга сестра - близначка мога да си намеря както съм тръгнала.Ивелина сега първо кола трябва да купи и после компютър. Че с малко дете през зимата тук и без кола - нали се сещаш.
Ааа,  мъжа й не го показвам.Само ще ви кажа, че е висок едни 2-3 метра.И останалото го оставям на вашето въображение. ( което е богато със сигурност)

# 4
  • Мнения: 7 837
А какво е УКАМ  newsm78

Аз не я познавам лично, но си спомням когато пишеше, 4е заминават.
Желая им успех и да потръгнат бързо нещата.

# 5
  • Мнения: 3 146
Uniresite du Quebec a Montreal -пиша го без ударения, че трябва да сменям тук една камара неща.

# 6
  • Мнения: 7 430
Е, браво...преселиха се и те и какъв сняг в тяхна чест заваля....ще ни затрупа Wink

Пожелавам им късмет с намирането на кола, че то гледай какво е времето Wink и най-вече бързо приспособяване в тукашните условия Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 146
Те са толкова печени, че една снежна буря не може да ги събори.Иначе са тук от септември.

# 8
  • Мнения: 1 238
Много гот  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Що не се пресели някоя българка и в нашето селооооооооооооооо Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Имаме си само един българин, който тренира коне, но той може да ми бъде май дядо... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78...или най малко баща...

# 9
  • Мнения: 3 146
Освен да си вземеш едно конче и да му говориш на български ( за Георги Димитров се сещам, дето им го рекнал на немците , че когато те говорели на немски само с конете си, ние ..ехей.....сме били върха на сладоледа) Grinning Grinning Grinning

# 10
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Е, много хубаво, че са се намерили сродни души, а и че семействата ви се раzбират Simple Smile Тя включва ли се тук?

# 11
Ивелина Минева се пресели тук в Монреал.Оказа се, че сме живяли в един квартал в София.Много си паснахме по манталитет и интереси. От януари и тя ще учи в УКАМ. Да не говорим мъжа й колко е готин ( прекалено Grinning) и малкото Дамянче - красив умен потенциален зет .Ами това е - много се радвам, че се запознахме - сякаш цял живот съм ги познавала.

Ех такива изказвания колко много ги обичам. Какво те наведе на мисълта да споделиш точно колко е готин мъжа и. Сигурна съм, че ако тя самата прочете какво мислиш за него, нямма да е много впечатлена. Аз самата бягам от такива като теб, защото съм си патила. Добре че моя мъж има достатъчно в главата си, за да ги разкарва такива.

# 12
  • Мнения: 3 146
Още не - трябва да си купи комп. Ама тя е от моята порода - не знам дали ще е добре за форума 2 такива персони Laughing

# 13
  • Мнения: 3 146
Ивелина Минева се пресели тук в Монреал.Оказа се, че сме живяли в един квартал в София.Много си паснахме по манталитет и интереси. От януари и тя ще учи в УКАМ. Да не говорим мъжа й колко е готин ( прекалено Grinning) и малкото Дамянче - красив умен потенциален зет .Ами това е - много се радвам, че се запознахме - сякаш цял живот съм ги познавала.

Ех такива изказвания колко много ги обичам. Какво те наведе на мисълта да споделиш точно колко е готин мъжа и. Сигурна съм, че ако тя самата прочете какво мислиш за него, нямма да е много впечатлена. Аз самата бягам от такива като теб, защото съм си патила. Добре че моя мъж има достатъчно в главата си, за да ги разкарва такива.
леле ти наред ли си, булка?
 Мислиш ли, че ако съм решила да го свалям ( не че човека сме го питали изобщо какво му е мнението) точно на вас ще кажа? При положение, че и Ива чете форума. Не си нещо наред, миличка.И
А и забравяш, че имам идеалния за мен мъж.Просто цялото семейство са много готини - проблем ли е да го споделя?
А пък ти си си патила, защото мъжът ти не те е обичал достатъчно - на Ива мъжа й я обожава, така че не се бой!

Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 20:38 от mama kenga

# 14
  • Мнения: 7 837
 Шт, не разваляй доброто мнение на всички за Ивелина с тая порода  Laughing Wink

Общи условия

Активация на акаунт