До мамите в Бургас - координатите на Д-р Русинов ?

  • 5 708
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 251
Момичета ,обръщам се към вас за помощ.Мъжът ми втори ден е прикован на легло от дискова херния .  Днес го водихме при Д-р Вълков / лекарят на ФК"Черноморец"/ - според думите му , положението на съпругът ми не е цветущо. Искам да го заведа и на друг специалист . По този повод търся координатите на д- р Русинов - чувала съм много добри отзиви за него . Моля ,ако някой има данни за него , нека пише ! Благодаря !

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340

д-р. Веселин Костадинов Русинов - Неврология:

Болница: “МБАЛ АД” Бургас
Отделение: Неврологично отделение
Длъжност: Завеждащ отделение – невролог
GSM: 088 8323958

# 2
  • Мнения: 3 251
Чоколина, благодаря ти много ! Просто си - ЗЛАТНА !  bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Няма защо!  Heart Eyes

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Нина, оправи ли се мъжа ти?
Брат ми страда от години от дискова херния.
Също е ходил при д-р Вълков на масажи, но едновременно и при един доктор от Китен, които прави някакви процедури с един френски апарат (прилича на дистанционно за телевизор). Оправи се, но не знаеше кой от двамата му помогна.

При Русинов съм водила баща ми (по друг повод), но много не съм доволна, защото среляше на посоки. Частния му кабинет се намира до трета поликлиника.

Баща ми преди 2 месеца и той пострада. Лежа около месец на легло. Не му помогнаха силните и скъпи инжекции (биха му няколко серии).
Тогава почнах да го водя при една жена на масажи. Тя го вдигна на крака. Ако те интересува мога да ти дам координати.

Общи условия

Активация на акаунт