болки ниско след второ раждане!

  • 504
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
второто ми бебе е на почти 5 м но все още ме боли  корема ниско долу. Особенно вечер или като вдигна нещо/по изключение/. Ходих на лекар преди 1,5м каза ми че всичко е наред дори много добре за второ раждане и тези болки до 6м. са нормални! Случвало ли ви се е и кога ви мина?

# 1
  • Мнения: 1 393
Между другото и при мен е така.Боли ме особено вечер преди лягане и късния слетобед,но никога през деня.Скоро ми дойде цикъла и до преди това си мислех,че ще ми идва,но уви...И при мен всичко е наред гинекологично,но болката си я има  newsm78

# 2
Е,какъв  е отговора на лекарите за това?Направо ме притеснихте  Sick ,докога ще сме все с някакави болки,бе?!  #2gunfire

# 3
  • Мнения: 2 531
Ами в това е въпроса! При мен на прегледа всичко е повече от добре, лекаря каза че може да понаболява така до 6м. Затова питам другите с по- големи бебоци/деца който са имали такива болки да споделят! Тези дни вдигнах няколко пъти баткото и не мога да ви опиша снощи какви болки бяха!

# 4
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Ако си раждала със секцио до шестия месец понаболява особено вечер.Явно преумората от деня си казва думата.Но е желателно да се пазиш и да не вдигаш тежко,защото коремната стена не е укрепнала и можеш да си лепнеш една херния.Пази се повече Hug

# 5
  • Мнения: 2 531
Не е секцио и двете раждания са нормални! Тежко вдигам мно-о-ого рядко! Да нямам херния бе хора? Гинеколога ще я забележи ли или на хирург да ходя? Определено ме боли при преумора, дори да съм вървяла пеша! И коремните мускули са ми доста слаби , почвам гимнастика! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт