СТРАНЕН ОБРИВ

  • 717
  • 3
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ,
ДЪЩЕРЯ МИ СЕ СЪБУДИ С УЖАСЕН ОБРИВ ПРЕДИ 2 ДНИ.тЯ Е НА 11МЕСЕЦА.оБРИВЪТ БЕШЕ ПО ЦЯЛОТО ЛИЦЕ И КРАЧЕТАТА.ИЗГЛЕЖДАШЕ КАТО НАХАПАНО ОТ КОМАР, А СЛЕД ТОВА СТАНАНАХА ОГРОМНИ ЧЕРВЕНИ ПЕТНА.
лЕКАРКАТА ДОЙДЕ И БИ УРБАЗОН И ИЗПИСА КЛАРИТИН.
аЗ НЕ МИРЯСАХ И НА ДРУГИЯ ДЕН Я ЗАВЕДОХ ПРИ мУСТАКОВ.тОЙ НИ СЛОЖИ НА ПЪЛНЕ ДИЕТА И СЕГА ЩЕ ЧАКАМЕ ДО ПОНЕДЕЛНИК.СМЕНИ КЛАРИТИН С ФЕНИСТИЛ.
оТ 2 СЕДМИЦИ СМЕ НА ДЕТСКА КУХНЯ.ДО СЕГА НЕ Е БОЛЕДУВАЛА И НЕ Е ИМАЛА ОБРИВИ.ИМА ЛИ НЯКОЙ С АТАКЪВ ПРОБЛЕМ?

# 1
  • Мнения: 6 164
Огромните червени петна ги наричат "плаки" - показатели за алергия. Може да е храна, може да е медикамент. Не те ли попитаха какво е яла? Аз направих към аналгин миналата година, петната бяха само по краката.
Даа, диетата е много строга при алергии - никакви консерванти и силни алергени, макар че 11-месечните деца май по принцип не ги ядат тези неща още...  newsm78 Sad Ами освен да чакате и после да почвате да правите тестове, да се види от какво е...
Пожелавам ви бързо възстановяване!

# 2
  • Мнения: 5 313
Най-добре пусни темата ти в раздел-здравословни проблеми,здравна каса,здравеопазване.Мисля че там ще ти отговорят повече хора.Дано дъщеричката ти се оправи по бързо. Peace

# 3
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Бързо възстановяване на дъщеричката ти !
Toва сигурно е някаква алергия. И аз бях така преди 2-3 седмици , бях прекалила с яйцата - крем-карамели, омлети и прочие... всичко с мн.  яйца  Confused

Общи условия

Активация на акаунт