Стерилизиране на помпа за кърма?

  • 2 929
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 799
Дадоха ми помпа за кърма на Авент (http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=131&products_id=1212), която искам да стерилизирам, но се притеснявам за силиконовите й части.
Имам стерилизатор за микровълнова и ме интересува дали и кои от гумените части мога да "попаря"? В краен случай мога ли да ги изваря?
Моля мамите с опит за съдействие...  Hug

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз използвах помпите на chicco и на nuk изварявах си ги
в тенджера на котлона и не съм имала проблеми.За
тази на Авент не знам.Нищо ли не пише в упътването?
Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 799
Дадоха ми я назаем, и нямам упътване...
А помпите на Чико и на Нук имат ли "меки" части (гумени) и как се справяше с тях?

# 3
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз я изварих на котлона под стого наблюдение и нищо и няма въпреки че имам микровълнова но нещо не посмаях

# 4
  • Мнения: 924
Можеш спокойно да си я стерилизираш. Нищо няма да й стане. Успех!  Laughing

# 5
  • Мнения: 6 243
Ох, съжалявам, че не мога да ти отговоря конкретно. Аз използвах Авентска помпа, но не я стерилизирах. Измивах я с гореща вода и препарат за съдове и това е. Иначе я ползвах ежедневно, защото цедях през работно време.

# 6
  • Мнения: 1 107
Аз мисля скоро да започна да си правя запаси, но ще ползвам таблетките на Чико за студена стерилизация - ако те е страх за гумените части, пробвай този вариант  Wink

# 7
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Аз също имам помпата на Авент и редовно си я стерилизирам в микровълновата Wink Така, че давай смело Peace Няма страшно Grinning

# 8
  • Мнения: 139
Помпата на Авент е подходяща за стерилизация по всички възможни начини.  newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 529
Момичетата са ти казали вече, че всички части се стерилизират без проблем! Действай спокойно!!!! Laughing
Моята помпа какво чудо изтърпя.... първите 3 месеца на всеки 3 часа (след всяко ползване) пусках в МВ! Сега вече по 1 път на ден, но силикона си е ОК. Е, малко по-жълт е, но това не влияе на качеството.
Успех!
И бъди търпелива с помпата... началото е трудно, но минава:-) !!!

# 10
  • Мнения: 6 164
Добре де, въпросът ако е за меките силиконови части, по пътя на логиката какво остава за същите при шишетата - бибероните? Нали и те трябва да се стерилизират? Или тук аз съм в грешка и те не се? Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 613
Всичко съм стерилизирала в стерилизатора за МВ - шишета, биберони, залъгали, помпата + всичките й части.

# 12
  • Мнения: 191
ами и на мен ми дадоха такава даже вече я стерилизирах споко нищо му няма на накрайника

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз също имам помпата на Авент и редовно си я стерилизирам в микровълновата Wink Така, че давай смело Peace Няма страшно Grinning

и аз така! В началото го правех по 5-6 пъти на ден Shocked и нищо й няма на помпата

# 14
  • София
  • Мнения: 679
И аз имам такава помпа стерилизирах с парен стерилизатор, този за микровълнова и когато сме на път с таблети. Нищо им няма на силиконовите части.

Общи условия

Активация на акаунт