Спираме да ходим на яслаааа:(

  • 1 970
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 140
За мое съжаление,а и за детенце,защото обича да ходи на ясла,трябва да я спрем.Ще трябва да се гледаме в къщи.Нали получихме алергична кашлица от "колежа",ходихме преди няколко дена при д-р Мустаков (страхотен е) алерголог и ни каза, че ако продължи да посещава ясла кашлицата ще премине в хронична астма  Sad.Просто при повечето деца периода от 2до 4-ри год. се получава тази кашлица и този проблем,а Ния е предразположена към алергии и така.
Мъчно ми е,защото тя иска да е при децата,да играе,да дивее,но здравето е по важно,ще изчакаме направо за детска градина,дано до тогава отшуми всичко,стискайте ни палци!

# 1
  • Мнения: 672
Стискам палци детето да е мнооого здраво! И аз по същата причина отписах малкия от яслата. Сега ще ходим за последно само на Коледното тържество Sad.

# 2
  • Мнения: 5 140
Стискам палци детето да е мнооого здраво! И аз по същата причина отписах малкия от яслата. Сега ще ходим за последно само на Коледното тържество Sad.

И ние така за последно,на тържеството и ще говоря с директорката направо да ни отписва да не задържаме само мястото има желаещи не е да няма.

# 3
  • Мнения: 1 512
Неприятно и за двете. Но дано всичко да се размине без усложнения. Ще си лудеете двечките, напролет като се стопли навън с другите деца.
И Кристина много обича да ходи на ясла, когато е болничка и си е вкъщи, все иска да ходи " с буса цата"  Laughing
Стискаме ви палци!
  bouquet
А каква е тази кашлица?  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 140
А каква е тази кашлица?  Rolling Eyes


Тя е от сополките,водят я задна хрема.Потечат ли сополки започва и кашлицата,която е неприятна,като я слушам когато кашля ми се къса сърцето.Най гадно е нощно време,тогава няма спане от кашляне,понякога повръща и така ,абе гадна работа е.
Получихме я от яслата,защото има много деца,не ги извеждат само в затворено помещение.Не обвинявам в никакъв случай яслата, разбира се,нокой не е застрахован,явно на Нийката там и е слабото място.

# 5
  • Мнения: 596
Имам близка позната,чието детенце от 2год.ходеше на ясла,сега е на4г. и е на градина и има същата кашлица,водят я на алергична основа,за тези 2-3 години все боледува и по-зле става,но няма кой да я гледа в къщи.Скоро се чухме и детето пак беше болно,цяла вечер с кашлица,а пък що противоалергични лекарства е изпило е друг въпрос.Така че, гледай си я в къщи да я закрепиш още малко да го израсте,желаем ви да сте здрави за по-нататък и пак да ходи малката кукличка при децата.Аз точно затова се притеснявам моято да я давам още,може би ще опитам догодина като ставе на3год. да я дам направо на градина.Оправяйте се бързо!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 704
въобще не съжалявай,че си я спряла от ясла!! след 10-15 години хич няма и да се сещаш,че е плакала за ясла. важното е да се закрепи детенце! сега е времето да се възползваш максимално,че сте заедно  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 534
Жалко , Синеочке , но дано да се оправи детенцето .

# 8
  • Мнения: 2 142
Еиий, туку-що прочетох, много жалко и за двете ви! Важно е обаче Ния, да я израсте тази кашлица да не се задълбочава. Аз също много се притеснявам за Еми, защото и тя е предразположена към алергии. В смисъл, че е светла, а по наследство татито ни е много алергичен и е с точно такава алергична астма от дете.

Я кажете кога е коледният купон в яслата, че ние с таткото сме разбрали различни дати, Еми не ходи на чсла тази седмица, а аз и през ум не ми мина да звънна по телефона вчера да питам???? newsm78

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тъкмо наплюх яслите в съседната тема. Embarassed
Важното е детето да е здравичко, пък социализирането е лесна работа. Ей го къде е лятото! Целувки на Ния и на теб!  Hug

# 10
  • Мнения: 2 255
Здравей, не се ядосвай тъкмо ще се гушката цяла зима с  малката русокоска - тя ще се закрепи у дома, а пък ти се наслаждавай на подарането ви време заедно, че после ще искаш ама няма  Wink

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
sineo4ka - разбирам те, мила!  Hug Преживах точно същото и аз, когато една лекарка от 5-та Градска ми заяви, че дъщеря ми не е за обществен живот, поради крехкото си здраве поне до 5-6 годишна възраст. Confused Еми какво пък - примирих се. Предпочетох да си я гледам аз и да не й рискувам здравето, заради идеята за ясла и ДГ. Гледах я до 6г. Научих я на далеч повече и по-сложни неща, отколкото в ДГ. Доста г-жи са ме питали, дали е вярно, че тя не е била до сега на детска. Бяха учудени колко е напред с материала, така да се каже.
Така, че радвай се на предстоящите ви мигове заедно и си не тормози душата. Дано Ния час по-скоро я израсте тази гадна кашлица  Praynig Praynig, пък има време и за обществен живот  Wink

# 12
  • Мнения: 18 542
Стискам!
Ние също спряхме яслата, но защото Бо боледуваше много и тежко. На него също много му харесваше да ходи и страшно ме е яд, ама какво да се прави... на пролет пак ще се пробваме  Simple Smile

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нямам нищо против Мустаков, много добър лекар е , обаче май на висчки казва едно и също - изписва Зиртек, кларитин и изобщо...на сина ми също каза алергия изписа му 100 вида капки и аз съвсем се бях отчаяла. На моя отговорност му спрях всичко и започнах с хомеопатия. Сега вече я няма тази дълга и продължителка кашлица и затова те съветвам все пак да не го псираш детенце от ясла. Опитай с хомеопатия

# 14
  • София
  • Мнения: 1 836
Нямам нищо против Мустаков, много добър лекар е , обаче май на висчки казва едно и също - изписва Зиртек, кларитин и изобщо...на сина ми също каза алергия изписа му 100 вида капки и аз съвсем се бях отчаяла. На моя отговорност му спрях всичко и започнах с хомеопатия. Сега вече я няма тази дълга и продължителка кашлица и затова те съветвам все пак да не го псираш детенце от ясла. Опитай с хомеопатия
А какво по-точно даваш? Ние също сме с такава кашлица и се водим предразположени към алергия (засега слава богу няма нищо)  и като прочетох се притесних.
Синеочке, не съжалявай за яслата-живи и здрави да сте и аз не съм ходила на ясла.......А между другото Александра и Ния са били в една група, дори сега ползваме вашето шкафче, но нещо нямам спомени да сме се засичали. Хайде успех и догодина заедно на градина!

Общи условия

Активация на акаунт