Ако се върна в бг знам какво ще работя

  • 1 638
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Е те това е Twisted Evil

От вчера съм пълноправен член на английските шофьори Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Или демек ВЗЕХ КНИЖКА!!!!!!!!!!!!

чакам този момент от 15.04.2003 и все не ми оставаше време да се запиша на курс или въобще да намеря време за подобно нещо.

Даже преди един месец ме скъсаха като отидах за първи път ,но тази ледена висулка, която се вози до мен късал всеки ooooh!

Та ходих си вчера с моята си кола, даже на първия завой ми литна предната буква L (learning) Joy

Та мисълта ми е,че ако се върна в бг пре спокойно мога да стана инструктор, защото макар и че имам бг книжка, никога не съм карала активно , а започнах да джиткам с кола едва тук и съответно мога да сменям скоростите само с лявата ръка Mr. Green Това лято в бг се опитах да карам ама нъц.....нищо не излезе, все си влизах у другото платно Whistling Whistling Whistling

Та така мили мои имам си страхотен подарък от дядо Коледа  bouquet

На всички страхотни жени от милата българия и от целия свят благодаря за прекрасните картички и милите пожелания на тях!!!
целувам ви !!!!!!!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 1 072
О, Адрианката, аз карти4ка не сьм ти пращала, ама като ти гледам това бонбон4е до тебе ти от малко пожелания се нуждаеш.

Колкото до евентуално новата ти професия да не забравяш да по4укваш  по лявата кьлка на курсистите с думите "газ, газ"...

# 2
  • Мнения: 4 212

L, озна4ава ЛАИК  Mr. Green

Честита ти книжка и нова професия Flutter Hug

газ до дупка Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 130
Честита нова книжка и професия Mr. Green!
И умната по пътищата,че незнаеш на какъв шофьор можеш да попаднеш newsm78,ако трябва да ти споделя моят личен опит.Имам книжка от 10 години ,като активно шофирам последните 8 и досега три пъти все ме блъскат #Cussing out #2gunfire,за щастие не сериозно ,но стресът си остава!Така че ти пожелавам"На добър час!" и възмжно по-малко произшествия! Hug Hug Hug


п.п. и аз благодаря за твоята карти4ка  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 959
Айде честито нова книжка и със здраве да си караш колата.

# 5
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Ето имаме си още една шофьорка във форума. Честита книжка.  bouquet  bouquet Беzпрепятствено и приятно шофиране от сега нататък

# 6
  • Мнения: 3 394
Колкото до евентуално новата ти професия да не забравяш да по4укваш  по лявата кьлка на курсистите с думите "газ, газ"...

дясната ,муцка, дясната Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 394
нали това ви викам-аз карам вече 2 години тука ,но с българската книжка, а това е малко противозаконно,но време от где newsm78

# 8
  • Мнения: 978
Арвенче, БРАВО! Поздравявам те от сърце! Хич не е лесно да вземеш книжка. Не е като в бг. Wink, така че си е истинско постижение, при това в Лондон!

# 9
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
честито!
и безаварийно каране!

# 10
  • Мнения: 7 430
Честита ти книжка и леко и безпроблемно шофиране Wink Hug

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Безаварийно шофьорстване и наздраве за придобивката!

# 12
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Честита ти английска книжка ! Безаварийно джиткане насам-натам ! Peace   bouquet

# 13
  • Мнения: 3 146
Леле как се осмеляваш да караш с това обратно движение. на мен все ми се струваше, че се движим в насрещното платно и си умирах от ужас.  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 6 390
честито, и безаварийно каране  Wink Grinning

Общи условия

Активация на акаунт