Откъде фондю ?

  • 1 095
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 534
Не се сърдете , че пускам темата тук , но очаквам по-бързи отговори и повече варианти за цени .
Искам да си купя фондю , от прочетеното досега разбрах , че има такъв за сирене , друг за меса , пък можело май и само спиртник .
Досега търсих информация , но само на рецепти попадам , а те ще ме вълнуват повече след като се сдобия с такъв уред .

# 1
  • Мнения: 513
Моето го купих от Метро, струваше 15 лева.  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 722
И аз само там съм виждала  Sad

# 3
  • Мнения: 62
виж в ТСМ магазините. Кажи от къде в София си купуваш сирената за него. Преди на Патриарха имаше магазин на Президент, но от известно време го няма.Там продаваха на пакети, слагаш в уреда и разбъркваш и - хоп готово за хапване newsm64

# 4
  • Мнения: 2 534
Чак сега разбирам , че се продават готови смеси от сирена  Shocked
Не че досега съм правила , защото още си нямам фондю , но съм изнамерила десетки рецепти ...
Пратих мъжа ми в Метро , а се оказа , че там има само от чугуненото с газ за 120 лв.  #Crazy
Май ще събирам за него  newsm78 поне не е на ток

# 5
  • Мнения: 472
Хубав магазин за сирена има на булевалда като тръгнеш от НДк за хотел Хемус (незнам дали се казва Фр. Нансен или Черни връх  Embarassed) от лявата страна където са блокчетата .там има хубав магазин за сиреа същия като на Патриарха !

# 6
  • Мнения: 2 534
Ооо , знам го , Дар от боговете се казва , аз живея наблизо , ама не съм пазарувала все още оттам , че скъп ми се струва
п.п Черни връх се казва булеварда

Общи условия

Активация на акаунт