Пролетна среща

  • 1 007
  • 13
  •   1
Отговори
Zdraveite, i az se vlkiuchvam, na 27 g imam sin Aleksandur na 14 meseza. Po stechenie na obstoiatelstvata sum shtastliva maika. A koia maika e samotna? Simple Smile

Iskam da pitam, vie subirate li se? I smiatate li che edna sreshta na maiki v shodno polojenie e dobra ideia?

Pozdravi



Сори, че разделих, но другата тема е за представяне, не скалъпване на срещи.

Поздрави: Мама от Финландия

Последна редакция: сб, 17 дек 2005, 19:07 от Мама от Финландия

# 1
  • София
  • Мнения: 6 477
Zdraveite, i az se vlkiuchvam, na 27 g imam sin Aleksandur na 14 meseza. Po stechenie na obstoiatelstvata sum shtastliva maika. A koia maika e samotna? Simple Smile

Iskam da pitam, vie subirate li se? I smiatate li che edna sreshta na maiki v shodno polojenie e dobra ideia?

Pozdravi
Ама направихме първа бира за опознаване още през ноември! Как иначе! Не бяхме много, ама така се случи! Сега през зимата май ще е трудничко за вижданка особено за тези, които няма на кого да оставят децата, а и някои от мамите ще си имат бебета през следващите 1-2 месеца! Но напролет, живот и здраве трябва да направим дневно пиене на бира, преливащо към вечерно с дечурлигата, пуснати да беснеят някъде навън! Поне на мен ми е такава идеята..надявам се да има и други мами, склонни на това newsm78

# 2

Zvuchi strahotno, chakam da se stopli   Simple Smile
samo da ne izpusna sreshtata. Blagodaria za otgovora

# 3
  • Мнения: 265
АЗ съм ЗА среща, защото максимално затъпях в къщи сама с детето. Само че не съм от София и ще ми е трудно идването, но ако си направим такава среща ще се опитам да дойда.!!!

# 4
  • Мнения: X
И аз съм за... напролет живи и здрави и аз с бебочко....  newsm44 newsm44 newsm44

# 5
  • Мнения: 312
и аз съм за!!! ако не ми мине котка път...   Peace

# 6
  • Мнения: 351
И аз ще дойда на срещата. Този път от рано ще кажа ако няма да мога да дойда, че през ноември се изложих!

# 7
I az shte doida , akoima obyavena sreshta:)

 daje i shte predloja edno mestenze,
moje i ne za sega  a za drug put , shoto to shte e tochno s takava zel- da se sreshtat maiki s deza i eventualno osven da pobubryat, a i dezata da potichat na 300kv.m plosht moje i po nyakoe izkustvo da se usvoi naedno s dezata- risuvane kreamika i t.n.
 to e vse oshte v process na remont , no pak stava  a za naprolet se nadyavam suvsem gotovichko da e , a i e v zentura zad Kristal ta...Simple Smile))))

# 8
много бих искала и аз да се включа.ще следя с интерес къде ще бъде срещата.

# 9
ще дойда на такава среща, въпреки, че мойта дъщеря е на 9, но за творчеството съм за.  Защо не го направим в някой детски клуб?

# 10
И аз съм за, свиркайте! Тъкмо напролет мойта дама ще е на 1г.!

# 11
  • София
  • Мнения: 6 477
Запролети се..макар че навън има сняг още...ама ще дойде пролетта! Та тази идея за детски клуб е много добра! Laughing Laughing Само да кажат мами с опит с добри клубове - имам предвид да има място и за мамите да седнат като бели хора и да си кажат някоя и друга дума с другите мами! Хайде, ще следя темата с интерес!  bouquet

# 12
  • Мнения: 811
аз съм емоционално-самотна мама така 4е бих искала да дойда на тази сре6та,надявам се да не я изпусна и се надявам да не ме изгоните  Praynig newsm17 Grinning

# 13
  • Мнения: 3 634
Аз викам вече някой да започне с предложенията КОГА, КЪДЕ, и КАК защото ей я, пролетта пристига с пълна пара...

Общи условия

Активация на акаунт