Болка след стара операция секцио

  • 1 345
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 129
Здравейте.

Преди 4 години ме оперираха, за да извадят сина ми. Всичко мина добре, след няколко месеца болките отшумяха. Понякога, когато седях дълго време пред компютъра ме заболяваше лекичко, но когато се изправях се оправяше.
В момента съм бременна в 19-та седмица. Напоследък ми се случва когато кашлям или когато седя много дълго пред компютъра да ме срязва от дясната страна на мястото, точно където беше операцията.
Говорих с гинеколога си. Той каза, че за 4 години всичко е зарастнало.
Но тази болка ме притеснява. От предишната си бременност имах 10-на килограми, които не свалих. И при тази пак наддадох повечко кг. Стоя по много часове пред компютъра - някъде 8-10.
Това срязване прилича точно на болката, когато се изправях след операцията. Засега не виждам какво мога да направя. Притеснявам се, че с  напредване на бремеността болката може да се увеличи. А и да не стане нещо лошо.

# 1
  • Мнения: 2 274
АЗ имах същия проблем и то 6 години след първото секцио. Болката се засилваше при влажно време. Понякога имах чувството, че ще ми се отвори раната...За твое успокоение отиди на ехограф.

# 2
Този проблем може да се появи винаги, когато е имало някаква коремна операция. Sad Нищо не можеш да направиш, освен да избягваш да правиш неща, от които тази болка се появява или засилва. Обикновенно с напредване на бременността  изчезва.

Общи условия

Активация на акаунт