Детска кухня в Западен парк?

  • 1 180
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Отскоро живея в Западен парк и имам желанието да се запишем на детска кухня,но понеже не познавам никой незная дали има и къде.Моля ви ако някоя от вас живее тук да ме светне,а също така какви са условията относно детската кухня,чух че искали 30 бурканчета детски без етикети,това вярно ли е?

# 1
  • Мнения: 1 555
Аз съм от Западен парк, но още сме малки за кухня  Heart Eyes, но от майките знам, че са много доволни !Нужни са 30 бурканчета и бележка от лекаря, че няма алергия към храна ! Кухнята се намира точно зад новозапочналия строеж срещу сръбския ресторант Радо, кухнята е залепена за строежа едва ли не, така че като отидеш до там и който и да попиташ веднага ще ти я покажат, ако ти не можеш да се ориентираш, а и да ти кажа че тя работи от 11.30 до 12.30ч така че отиди в този интервал за да си питаш на място какво точна е неоходимо !
Дано да съм ти помогнала с описанието, дано да ти е станало ясно  Grinning

Ако нещо неясно има ми пиши на лични и ще се разберем да се чакаме и да те заведа !  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Благодаря ти много,ако нещо ме затрудни ще ти пиша на ЛС.  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 15 219
Ето линк към една тема за същата кухня. Така ми е по-лесно, отколкото да пиша пак  Simple Smile :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=58393.0

Общи условия

Активация на акаунт