Днес е 4-ти адвент

  • 575
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 909


Днес е четвъртият адвент, но аз запалих четирите свещички, защото

преди 4 години съпругът ми си дойде при мен Heart Eyes

Отгоре на това Борели празнуват 2 години брак днес!  1dating Two Hearts txtloves bowuu  bouquet Heart Eyes
Пожелаваме ви много здраве, щастие, любов, късмет и да илядите!   bouquet

Една много добра моя приятелка, която е в 22-ра седмица бременна днес има рожден ден  bouquet Heart Eyes

и... Брад Пит има рожден ден!  Mr. Green

Да сте ни живи и здрави всички празнуващи и винаги да си намирате поводи за черпня!  love001 newsm51 smile3525 newsm44

# 1
  • Мнения: 7 605
4естит 4ти адвент и от мен,

Джеми, пожелавам ви оЩе 4х40 години Щастие  Wink
А на Борели, 4естита годиШнина   bouquet

Ние днес Ще ходим на коледния паzар, имало един финландски който бил много хубав, да видим. Със снега сигурно Ще е романти4но  Wink Грейно вино няма да пия zа ваШе zдраве, но карамелиzирани бадеми са zадължителни  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 980
Честит Четвъти адвент и от мен
Джеми, аz се бях дне с въzмутила, че половинката искаШе да zапали всички свеЩички от венеzа. По тоzи повпд се обадихме на свекито и тя като веЩо лице ни обясни, че на 1ви адвент се палела 1 свеЩичка, на втори втора свеЩ Плус таzи от първия и така до четвъртия, когато се палели всичките четири  Naughty
Само дето не ми се иzясни какво Ще палим на Коледа newsm78

# 3
  • Мнения: 3 880
Само дето не ми се иzясни какво Ще палим на Коледа newsm78


Ами или ниЩо, или пак четерите или други свеЩи от коледната украса, каквото ти харесва Laughing
Но Adventskranz-a по принцип си е zа Адвентите, а не zа Коледа Simple Smile


geminarius, честита годиШнина  bouquet

# 4
  • Мнения: 102
Много,много благодаря 3а вниманието и милите пожелания.
 Heart Eyes

# 5
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Честит Четвъти адвент и от мен
Джеми, аz се бях дне с въzмутила, че половинката искаШе да zапали всички свеЩички от венеzа.
И се палят по посока часовниковата стрелка. Wink

Честито Геми, Борели и всички, които са имали нещо zа праzнуване вчера.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт