Неотразима

  • 11 188
  • 135
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
станах  Flutter
Като умря циганката - да се самопохваля Mr. Green
Сега сериозно - направих си перманентен грим и искам да ви споделя, че надмина очакванията ми и съм супер доволна !!!!
Лягам си без да ми се налага полузаспиваща да чистя червила, събуждам се до съпруга си с чувството, че не съм като сянка без грим, както е всяка сутрин иначе.
Ям и пия навън без да се притеснявам, че съм си изяла червилото и да притичвам до тоалетната да си слагам ново. Дори бях вчера на зъболекар и като станах от стола си бях с червило. А най-най-прекрасното е, че вече мога да се целувам на воля без страх, че червилото ми ще бъде изядено, нещо зарад което съм скърцала много на мъжа ми, когато ми налети някъде навън и нямам възможност да се начервя / помня даже, че и на самата ни сватба му се карах сериозно, че се храни с червилото ми /.   Embarassed
Честно казано не се бях замисляла за всички тези удобства, а ако бях, отдавна да го бях направила! Освен това ми направиха лека корекция на устните, защото контура ми беше неравномерен и като е студ устините ми ставаха бели и неочертани. А сега вече не е така - съвсем леко, секси закръглени са, без да стои неестествено и да си личи.
Наистина се чувствам страхотно и съм много хепи, че се престраших  Simple Smile
Бях чела противоречиви мнения за перманентния грим, но когато е деликатен - си е истинска находка  Grinning
 Така, че ако някой се колебае да не се !!!! thumbsup

Последна редакция: нд, 18 дек 2005, 15:24 от dodo_dodo

# 1
  • Мнения: 182
Додо,я кажи има ли контур на устните в кафявата гама защото този който сум виждала е само в 4ервено,но на мен не ми харесва?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Има в какъвто цвят искаш. Аз не исках да се натрапва много, затова си избрах телесна гама с няколко тона по-тъмна. Така, че стои напълно естествено .

# 3
  • Мнения: 182
супер! а хау-мъ4 мъни?

# 4
  • Мнения: 274
Браво!Браво!
Ама дай моля те повече инфо- боли ли , упойки,колко време трае?Колко струва?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Слага се упойка, да. Процедурата е някъде около час и половина-два.
болка няма, само се усеща боцкане чат-пат. Е, не е приятно особено, но пък се издържа, а и жертвата си заслужава и е напълно оправдана:twisted:
Струва 70 евро. Като се изполват френски оцветители на минерална основа, нещо което мен лично ме успокоява, щото все пак става въпрос за лице и мисля, че компромиси там не бива да се правят.
Много съм доволна и от обслужването.

# 6
  • Мнения: 3 562
Ще дадеш ли малко подробности.
Нищо ли не се налага да слагаш?
За очите какво направи??? Ако може де, да разкажеш Flutter

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Ще дадеш ли малко подробности.
Нищо ли не се налага да слагаш?
За очите какво направи??? Ако може де, да разкажеш Flutter

За очите - все още нищо Simple Smile
Направих устните само. Но тъй като съм доволна, започвам да се замислям и за очите.
Иначе правят и вежди. Ако са ти прекъснати или редки и плешиви - ги изписват.
А за устните специално се очертава контура - все едно ти слагат молив. И ако искаш си се червиш отвътре, но без да се налага да слагаш и молив, щото си имаш вече контур.
Аз по принцип не нося ярки червила. Придържам се към по естествената гама - розово, телесно, бледо кафяво. Затова и исках контура ми да е в тази гама. Така устинте ми стоят естествено и без дори да се червя допълнително. Добре очертани, но без да стои тъмна линията / като с тъмен молив/.

# 8
  • Мнения: 1 290
Леле супер! Аз също се вълнувам от тази тема,но предимно за очертаване на веждите,чувала съм,че ги правят страхотни.Моите са мноооого тънки и руси и ми е писнало всеки път да ги рисувам и да не стават както искам Close Някой има ли идея колко струват едни перманентни вежди? Mr. Green
Иначе боли ли?Подува ли се?
Я дай и някоя снимка да видим Flutter

# 9
  • Мнения: 5 790
Додо, ами качи една снимка някъде, че да те видим!
И аз много искам да си направя такъв подарък за Коледа, обаче още ме е страх. Но може би ще се реша, ако видя някой, който му стои добре!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Леле супер! Аз също се вълнувам от тази тема,но предимно за очертаване на веждите,чувала съм,че ги правят страхотни.Моите са мноооого тънки и руси и ми е писнало всеки път да ги рисувам и да не стават както искам Close Някой има ли идея колко струват едни перманентни вежди? Mr. Green
Иначе боли ли?Подува ли се?
Я дай и някоя снимка да видим Flutter

Ами слага се упойка, нали написах. Малко боцка - търпи се, не е болка за умиране.
Имаше и лек оток, и да ви призная щях да съм още по-щастлива ако не се беше разкарал Mr. Green Освен очертани, устните ми бяха и пухкави и сочни с него. Ама пусто, разкара се за един ден Laughing
Сега в момента още не съм за снимки, защото е съвсем пресно и са ми леко напукани устните, там където е третирано. Но обещавам след няколко дни, като се оправят да се снимам и ще ме видите Wink

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 220

И аз много искам да си направя такъв подарък за Коледа, обаче още ме е страх. Но може би ще се реша, ако видя някой, който му стои добре!

Това наистина е супер коледен подарък. Сега е момента момичета да си го поискате от съпрузите си Grinning
Няма нищо страшно, хич това да не ти е проблема. Аз се реших за няколко минути буквално, не съм се и замисляла дори Simple Smile

# 12
  • Мнения: 10 758
Додо, а къде си направи тази процедура?

# 13
  • Мнения: 5 140
Додо честита неотразима красота.4470
На хубав човек всичко му седи добре.
Онзи ден като се видяхме,беше ли направила процедурата?
Това за веждите ме заинтригува мен  Thinking

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Додо, а къде си направи тази процедура?

В "Дима стил" разбира се Simple Smile
Не бих рискувала на друго място.

Общи условия

Активация на акаунт