Избор на АМ при дохранване?

  • 432
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 974
Здравейте момичета,
моето бебе е на 6 месеца и вече се налага да я дохранвам особено вечер, досега беше на кърма, но не и стига. Започнах да и давам Фризолак, защото го бях взела преди време пак за дохранване, но тогава се оказа че няма нужда. И понеже тук чета за разни полуадаптирани след 6-ия месец, немога да реша, и аз ли трябва да и давам такова при положение, че все още я кърмя? Какво мляко ще ми препоръчате за моя случай?
Междудругото имам чуство, че от Фризолака получава повече колики и газове.
Детето е захранено, яде пюрета и каши, две яденета са заместени и на 5 кратно хранене.
Благодаря ви много.  bouquet

# 1
  • Мнения: 390
И аз започнах с Фризолак, но много се запекохме и  го смених с Нутрилон 1.
Сега няма никакви проблеми, бебчо много го папка и си ака най-редовно Praynig , затова смятам като станем на вашите месеци да продължа с Нутрилон 2

# 2
  • Мнения: 1 639
Аз почнах с Нан . Доволна съм сега вече сме на 2 ката . Имаше , обаче един период с лактозна непоносимист и ядеше Ал110 . След като приключихме с него и Дариа се стабилизара бях пред дилемата Нан1 или 2 , защото беше  вече навършила 6 месеца . Лекарката ме посъветва да пробвам първо с 1-цата  Wink , така и направих . После си продължих с 2-ката естествено .
Моят съвет е да пробваш с 1-цата на марката , която си избереш и след това да въведеш постепенно и другото .

# 3
  • София
  • Мнения: 497
Моят син единствено Миулмил на Милупа не го запичаше, така че нямах избор и го захраних с него.То е много вкусно и похапваше повечко отколкото отговаряше таблицата на кутията зя неговота възраст.

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз дохранвам с Милумил 2. Казват, че Милумил-ът е едно от най-добрите АМ, колко е верно не знам, но нямаме никакви оплаквания Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 974
Благодаря ви момичета много сте мили!
ПО всяка вероятност сега ще си зядем Фризолака, и после ще минем на 2-ката на млеката на Милупа.

Общи условия

Активация на акаунт