Педиатър от квартал жк."Гоце Делчев"

  • 849
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте!Моля препоръчайте ми педиатър,който работи със Здравната каса и от района жк."Гоце Делчев" или някъде наблизо.До нас е 29 поликлиника,но за съжаление не познавам от там никой.Предварително благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 105
hi, az imam tam edna mnogo dobra pediatarka, no ne raboti sas zdravnata kasa, ako re6i6 mi pi6i na li4na i si dai gsm-a ako re6i6 za da i zvanna eventualno da vi poeme.Pose6tenieto e 20lv

# 2
  • Мнения: 578
Аз съм при Д-р Гочева. Доволна съм. Тя има договор с НЗОК. Също и Бъчварова съм чувала, че е добра. Веднъж Гочева я нямаше и Бъчварова я заместваше - останах с добри впечатления от нея. Само има един мъж - не му помня името, ама е пълен некадърник!

# 3
  • Мнения: 799
Бъчварова от 29-та поликлиника била доста доста добра казват, разбирала и от алергии. Попитай Esprit за повече инфо - и двете й деца са при нея.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте!
Моето дете е при д-р Гочева и ние сме мн доволни от нея. Винаги е много мила, внимателна и отзивчива. Обръща внимание на всеки малък детайл, за който е притеснена майката и дава обеснения и наставления. А както ние сме с мн. сериозен проблем -никога не ни е отказала преглед и направление.
Препоръчвам ви я горещо!
Всичко най-добро на вас и детенцето Ви!

Общи условия

Активация на акаунт