Тровят ли децата в Стара Загора и региона

  • 403
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте мами, пускам тази нова тема с надеждата да разбера дали състоянието на детето ми е често срещано в Стара Загора, защото го отдавам на алергична реакция от обгазяването. Кашляме вече трети месец и носа ни сумти без да има секрети. Всички лекари, които са преглеждали детето ми казват, че детето ми е здраво и ми изписват сироп за кашлица и противоалергичен сироп. Моля Ви да ми пишете какво мислите по тази тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 418
В региона наистина е замърсено, но не е задължително това да е причината.Тази година като ,че ли вирусите са с по-упорита кашлица. Важно е и гърдичките да са чисти, без свиркания. Но най-добре при всеки възможен случаи да ходите извън региона.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Здравейте мами, пускам тази нова тема с надеждата да разбера дали състоянието на детето ми е често срещано в Стара Загора, защото го отдавам на алергична реакция от обгазяването. Кашляме вече трети месец и носа ни сумти без да има секрети. Всички лекари, които са преглеждали детето ми казват, че детето ми е здраво и ми изписват сироп за кашлица и противоалергичен сироп. Моля Ви да ми пишете какво мислите по тази тема.
Моят син беше така половин година, с ужасна кашлица - чак до средата на лятото. Първо беше бактерия Мораксела, после изкара и коклюш. Два месеца кашляше и без причина, твърдяха лекари. Живеем в София.
Може и да няма връзка. А това, което става в Стара Загора, е безобразно!

Общи условия

Активация на акаунт