течности

  • 538
  • 13
  •   1
Отговори
мами по колко течности пият децата ви на ден моето съкровище е на 1,9

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами малко да кажа за малечка я се събира 100ml вода и чай иначе прясно мляко до 1/2 l

Последна редакция: пн, 19 дек 2005, 18:15 от Vivi

# 2
  • София
  • Мнения: 173
По около 2л. За следобедния сън и вечер слагаме памперси, които обикновено не издържат на напъна и пропускат Laughing Laughing

# 3
колко са ви голями децата

# 4
  • Мнения: 1 489
Ами ние пием по много.Около половин литър вода и още толкова сок.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 197
Иво пие вода и айрян, сок и чай недолюбва. Поне по литър течности на ден изпива, може да са и повече.

# 6
  • Мнения: 1 512
Ами в яслата сутрин пият чай или мляко, следобед айрян, вкъщи пие много вода; чай или плодов сок- над литър със сигурност й се събира на ден.

# 7
  • Мнения: 2 910
Зимата Марти поема много малко течности- 100-300мл..от които 250мл.са сок,а лятото е друго-тогава пие много вода.

# 8
  • Мнения: 2 000
Митко вкъщи пие поне 0.5 литра вода или сокове. А на яслата по колко пие и дали изобщо пие течности нямам идея.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нямам никаква представа. Вода въобще отказва да пие. Пие много мляко, гоня го с чай с мед - "Мурсалски" му правя тези дни, че е с температура. Гледам и да яде повече плодове.
Не знам как да го накарам да пие вода, не иска и това е.  Thinking

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Камък ми падна от сърцето - не е само Бимбо дето вода не пие. Той обаче и чай много рядко пие. Сок и това е . Добре че на градина тръгна и взе да се научава и вода да гълта Mr. Green Иначе сок пие в промишлени количества.

# 11
  • Мнения: 8 505
Не много-800-900мл вода дневно,млякото не го включвам,а сокове пие рядко.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Около 2-2,5 литра на денонощие.Вечер спи с памперс и го сменям по няколко пъти Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 164
Ако не му настоявам, сигурно нищо няма да изпие Cry със голям зор изпива около 200гр чай и още толкова вода, мисля че е малко, сравнение с баткото, който може да се налива по всяко време  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт