Отзиви за д-р Вилма Михайлова и д-р Цветанка Стефанова- хомеопати

  • 11 293
  • 21
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има ли отзиви за д-р Вилма Михайлова (бул. Евлоги Георгиев) и д-р Цветанка Стефанова (бул. Цариградско шосе)? Реших да се обърна към хомеопат, че тия антибиотици като се започнат май нямат край.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Мартин е пациент на Михайлова от 10тина дни, затова нямам дългосрочни впечатления, но първите ми са добри. Много се надявам да тръгнем напред с лечението на алергията му, защото напоследък не само че не се подобрява, ами и на зле отива. Засега алергичната му хрема, която влачи месеци спря, кашлицата също май се подобрява, прекъснахме в самото начало избиването на херпес - май за толкова малко време доста добри резултати имаме, надявам се все така да е.

# 2
  • Мнения: 35 949
Има ли отзиви за д-р Вилма Михайлова (бул. Евлоги Георгиев)

сменят си офиса, отиват на "Стамболийски" - страхотен лекар, но приема само 3-4 дни в седмицата, непрекъснато е пълно с пациенти и е много трудно да се вредиш при спешен случай - няколко пъти са ме прехвърляли при други лекари от клиниката, макар че вдигах патардия; по тази причична съм решила да се пробвам и при друг хомеопат и сегашната болест и на двете я лекувам на друго място

# 3
  • София
  • Мнения: 497
Моя приятелка е много доволна от Михайлова, лично аз не съм ходила при хомеопат.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За мен Вилма НЕ става  Stop. Не ми се нрави нито подхода й, нито "леченията"  Naughty.
И като цяло хомеопатията си е пълна загуба на време и  Money. Лично мнение  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 896
Аз и двете ми дъщери се лекуваме при нея и съм много доволна. Проблем е, че часовете са заети за месеци напред, но при спешни случаи никога не ме е връщала, а и винаги я намирам по телефона при нужда/пресен пример - снощи/.
 Laughing

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди да пусна темата говорих по телефона с Вилма Михайлова. Каза, че има свободни часове за февруари, но понеже се касае за болни деца ще ни приеме утре. Ходила съм при нея по времето когато имах проблеми със забременяването. Тогава тя работеше за Аквасорс и ми изписа водорасли (точно тогава забременях с първото, но си беше случайност). Но не остави някакви трайни впечатления у мен- за това търся мнения.
Другата дофторка я намерих в нета- направила си е добра реклама, но май никой не я знае.
Проблемите при нас са не само честите приеми на антибиотици, но и алергични прояви.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
.............................. Тогава тя работеше за Аквасорс и ми изписа водорасли (точно тогава забременях с първото, но си беше случайност). .........................

  Тя и сега препоръчва продуктите на Аквасорс ( мен не ме е убеждавала фанатично, просто каза, че ги препоръчва наред с лечението, но пък аз преди да заведа Мартин бях решила да пробваме и с тях).

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм давала Зелена енергия на децата и пак бих им давала, но вече няма на кой да поръчвам. Това е причината да потърся не друг хомеопат, а точно Вилма. Но бих опитала и с нещо друго да им засиля имунитета.
Днес по обяд сме там (ще ги прегледа не само Вилма, но и другите хомеопати на "Херон") и като се върна ще напиша какво са ни препоръчали- ако някой се интересува.

# 9
  • Мнения: 35 949
За мен Вилма НЕ става  Stop. Не ми се нрави нито подхода й, нито "леченията"  Naughty.
И като цяло хомеопатията си е пълна загуба на време и  Money. Лично мнение  Wink

Шани, душо, слънце, на човека, който лекува гнойна ангина и ухобол за една нощ, му целувам ръце, а тя го прави!  Peace

# 10
  • Мнения: 35 949
Проблем е, че часовете са заети за месеци напред, но при спешни случаи никога не ме е връщала, а и винаги я намирам по телефона при нужда/пресен пример - снощи/.
 Laughing

препращат ме доста често към другите лекари, а те не са така добри! а от телефонни консултации сме стигали до сериозни положения и за това предпочитам да заведа детето - т.е. стига се до омаг'осан кръг

Рени, в кабинета може да си купиш всичко на Аквасорс на дистрибуторски цени

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За мен Вилма НЕ става  Stop. Не ми се нрави нито подхода й, нито "леченията"  Naughty.
И като цяло хомеопатията си е пълна загуба на време и  Money. Лично мнение  Wink

Шани, душо, слънце, на човека, който лекува гнойна ангина и ухобол за една нощ, му целувам ръце, а тя го прави!  Peace

Пак ще си поговорим Wink

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, в кабинета може да си купиш всичко на Аквасорс на дистрибуторски цени
Това много ми хареса  Hug

Ще видим нас колко ще ни излекува. В друга тема писах, че голямата е оздравяла, но тая нощ колко кашля...  Sick Така че и двете ще ги водя и тая голяма надежда, че могат да ги доизлекуват там.

# 13
  • Мнения: 35 949

с теб е удоволствие Sunglasses

# 14
  • Мнения: 326
Малиии, Шани, верно ли точно Вилма не хареса? Моля те, сподели с нас какво се случи, че се отказа сега и завинаги от хомеопатията и то точно с Вилма Михайлова.

Общи условия

Активация на акаунт