Какви филмчета гледат децата

  • 17 852
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,
Искам да Ви попитам - какви детски /анимационни/ филмчета гледат Вашите деца? Би ми било интересно да чуя различни мнения. Може да ги разделим на деца до 6г., до 12 г., до 18г. Благодаря и хубав ден Simple Smile

# 1
  • Мнения: 271
Много обзорна тема!!! Различни възрасти, пол и интереси на децата... Моят син е на 3г и 10 мес. и от около година гледа най-вече "Клубът на Мики Маус", Майстор Мани, Мечо ПУх и неговите приятели. Тези филмчета одобрявм и му пускам, НО не съм единствения цензор и му се е случвало да гледа и други, от които обогати речника си в лоша посока и разбра че хората умират и има зелени чудовища, които ще дойдат да го вземат...
Иначе децата гледат ВСИЧКО, ама абсолютно всичко Crossing Arms
Най- много се ядосвах през изминалото лято, че на детския канал по който гледахме любимите филмчета програмата беше променена. Любимите филмчета бяха в часовата зона на следобедния сън. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
п.п. до автора: тази тема някакво социологическо изследване ли е?

Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 15:03 от zornica_a

# 2
  • Мнения: 337
Дъщеря ми е на 4 год. и 7 месеца, от 2 години се прехласва по Дора, от 1 по "Финиъс и Фърб", "Магьосниците от Уейвърли Плейс", "Риби Тинейджъри" и "Мики Маус". Обича "Смърфовете", "Ну, Погади" и "Д-р Снагълс".

# 3
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
И двамата гледат Финиъс и Фърб, Магьосниците от Уевърли плейс, Риби Тийнейджъри...малкия се заглежда и по Клубът на Мики Маус

# 4
  • София
  • Мнения: 92
Моята на последък най-много харесва " Бавачката ми е вампир " и " Магьосниците от Уейвърли плейс" , също и " Ким супер плюс" , "Бен Тен " и " Финиъс и Фърб".  Но , ако й се отдаде възможност може да гледа детския канал цял ден , независимо какво дават.

# 5
  • Мнения: 8 905
Малката ми дъщеря е почти на 3 годинки и започна да се заглежда истински по анимационни филмчета сравнително наскоро. Любими са й Шрек, Търсенето на Немо и Таласъми ООД.

Голямата е почти на 12 и предпочита тийнейджърските с участието на Селена Гомез, Майли Сайръс и др. звезди от този ранг!!! Обича също сериите на Хари Потър, онзи сериал за русалките / забравих му името/, а сега очаква с нетърпение поредната серия на Здрач - Зазоряване І част. /Но това май вече не е детско..../

# 6
  • Мнения: 1 404
Интересна тема.
Моят мъник е на 2 и засега се заглежда само в рекламите. Опитвам се да ограничавам малко или много телевизията.
Когато отидох да го взема от яслата се беше загледал в "Мечо пух", но все още е малък и не се заглежда дълго във филмче.
Искам да попитам, кога горе-долу започват малките да гледат с интерес анимация?

# 7
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Първото детско, по което се загледа Борис и гледа с интерес и реагира (смее се, очудва се и т.н.) е Маша и Медвед,  гледаме в youtube Wink

# 8
  • Мнения: 354
Дъщеря ми е на почти 2 години,но все още се заглежда само по рекламите и то не по всички,
иначе пускам и анимация но гледа 5 мин и и омръзват на маймуната,аз повече ги гледам  Joy

Деца на мой познати на същата възраст почти гледат Мики Маус,Ледена епоха,Мечо Пух...по думите на родителите им можели и с часове да гледат newsm78

И на мен ми е интересно на каква възраст долу горе започват да се заглеждат за повечко или си е до самото дете?

# 9
  • Мнения: 860
Моят юнак сега гледа "Пинокио" и "101 далматинци" и докато всички не ги научим наизуст, няма да миряса. Така беше с "Том и Джери"- стари, нови и пълнометражни, всички "Ледени епохи", "Рио", "Мумиите"1 и 2; 3 не му хареса особено- нямало го Изсъхналия чичко, дето ставал красив като изпивал другите. Иначе ние нямаме телевизор, така че съвременните филмчета, от чиято красота ти настръхват очите, няма как да ги гледа. Стараем се да му предлагаме красива анимация

# 10
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Дъщеря ми е на почти 2 години,но все още се заглежда само по рекламите и то не по всички,
иначе пускам и анимация но гледа 5 мин и и омръзват на маймуната,аз повече ги гледам  Joy

Нормално е според мен на тази възраст да не си задържат вниманието за повече от 5 мин. Аз за това на моя му пускам филмчета от по 7мин, които си изглежда целите с интерес.  Peace

И за да не съм голословна : http://www.youtube.com/watch?v=qd6OtRox9V8&feature=like-suggest&list=UL

# 11
  • Мнения: 1 404
Вчера пуснах Мечо Пух и се загледа за около 20 минути Simple Smile

# 12
  • Мнения: 265
Синът ми е на 4г и 5м и е фен на Клубът на Мики Маус, харесва и Майстор Мани, Колите, Спондж Боб...последния път като гледахме Тимон и Пумба тези двамата изредиха сигурно двадесет обидни думи  #Cussing out ...то не бяха тъпак, простак, нещастник и т.н.

# 13
  • Мнения: 21 208
Нашата обожава Puppy in my pocket по Бумеранг, Гарфийлд,и за Барбитата,Дък Доджърс и Мики Маус

# 14
  • София
  • Мнения: 283
Синът ми е на 5г. и 2м. Фен е на Бен 10, Спондж Боб, Том и Джери, Ну, погади. Много харесва Колите, Ледена епоха, Гарфийлд. Изобщо има си няколко филма, които могат да се въртят до откат и да не му омръзнат.

Общи условия

Активация на акаунт