моля помогнете на една маика и децата и

  • 1 584
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
 
здравеите аз се казвам мария живея на квартира с двете си деца сама .миналият месец стана пожар при хазаиката изгорястята в която живеех ме но да се благодаря на бог тогава не бяхмев къщи и сега всичко ни изгоря което имах ме.сега си намерихме др. квартира една стая стаята беше празна но видяха че имам две деца и ни дадоха едно легло и завивки.затоваве моляот се сарце ако имате желание дани помогнете не зависимо скакво ще смеви много благодарни  аз имам едно момиче 6г.и момче 1 3 месеца ако имате някакви дрешки по не за тях защото нямат никави а момичето ходи на училище а  малкото на ясла благодаря ви преварително   ние сме от гр. софия Embarassed Stop Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 584

здравеите аз се казвам мария живея на квартира с двете си деца сама .миналият месец стана пожар при хазаиката изгорястята в която живеех ме но да се благодаря на бог тогава не бяхмев къщи и сега всичко ни изгоря което имах ме.сега си намерихме др. квартира една стая стаята беше празна но видяха че имам две деца и ни дадоха едно легло и завивки.затоваве моляот се сарце ако имате желание дани помогнете не зависимо скакво ще смеви много благодарни  аз имам едно момиче 6г.и момче 1 3 месеца ако имате някакви дрешки по не за тях защото нямат никави а момичето ходи на училище а  малкото на ясла благодаря ви преварително   ние сме от гр. софия Embarassed Stop Simple Smile



извинявам се но нещо не разбрах, имало е пожар и всичко е изгоряло, в жк.Дружба-1 имаше пожар но миналата година и не в бл.5 в който живеете ( така сте писали) а в бл. 146 близо до общината
 newsm78

# 2
  • Мнения: 2 584
Мария може ли да отговорите на няколко въпроса
къде е бащата на бебето, не ви ли помага, пишете че голямото ви дете не ходи на училище ( април месец сте писала) защото нямате дрехи и обувки за него, как извинявате отсъствието му от училище
има малко разминаване в постовете ви през различните месеци, ще ги маркирам и ако някой може да обясни  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=541258.msg18434016#msg18434016

здравеи те на сички незнам тук се се пише за моя проблем.моля за помощ аз съм самотна маика с две деца живея на квартира и ми е много трудно да се справя. имам момиче 6г. тя е първи клас но в момента не ходи на училище защото няма дрехи и обувки аз и купих с децките които  получавам малко тетратки и др. но нестигнаха за нищо моля ако имате някакви дрешки и също и за бебето то е 11 месеца много ще съм ви благодарна благодаряви преварително Embarassed newsm30 newsm20 easter 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=587843.msg19157074#msg19157074

здравеите  на сички. имам 2 деца едното е на 6г. а другото е 1г. момиченцето ми сега ще е първи клас септеври месец много се валнува но няма никви дрехи нито обувки нямам вазможност да и купя поне тетратки и др. моля за помогнете ако имате дрешки  или снякаква др.  помощ много ще смеви блгодарни Praynig Hug



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=588080.msg19199372#msg19199372
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=612842.msg19795244#msg19795244

# 3
  • Мнения: 2 471
Аз бих могла да дам някои неща за голямото дете, ако естествено е по-ниско от моето. Обаче ще изчакам да кажете, какво е това разминаване в информацията за първи клас.  Peace

# 4
  • Мнения: 7
да тогава се приготвяхме за училище а в дружба живехме при сестрами  но вече не сме при нея извинявам се че съм ви объркала 

# 5
  • Мнения: 2 471
да тогава се приготвяхме за училище а в дружба живехме при сестрами  но вече не сме при нея извинявам се че съм ви объркала  

Не искам да се заяждам, но от април месец детето не ходи на училище, защото е голо и босо, а е първолак. Сега се оказва, че тогава сте се подготвяли за училището през есента.
Много объркване стана.

Може и да сте в нужда, но аз лично предпочитам истината, пред скалъпена история с цел да пробуди съжаление. Поне аз така виждам нещата. И отново повтарям, проблемът не е в етноса ви.

Пожелавам много здраве на дечицата ви.

# 6
  • Мнения: 2 584
да тогава се приготвяхме за училище а в дружба живехме при сестрами  но вече не сме при нея извинявам се че съм ви объркала 

пишете че сте били под наем, сега пък сте били при сестра си, не отговорихте къде е бащата на децата
нали знаете че имате право на еднократна помощ за първокласник, мисля че е 150лв.

Общи условия

Активация на акаунт