Раждане във Втора Градска?

  • 4 038
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Здравейте... предстои ми на 01.11 раждане... моята лекарка ме съветва във Втора градска - д-р Димов...някой нещо да знае за него?.. бебока в4ера беше "удобно седнал" в мен и ако остане така, ще бъде със секцио...всъщност май така предпо4итам

# 1
  • Мнения: 96
Az rodih predi 9 meseca vav Vtora gradska i nikak ne sam dovolna Cry Ne samo 4e ne mi slojiha upoika dokato rajdah,ami
i me chiha bez upoika...niama da kazvam kak boli...Posle uj biah vav VIP staia i po legloto,v koeto beche bebeto lazeha hlebarki...ne spah po ciala nocht,za da ne vliazat hlebarkite v legloto Close Niamah
nito kapka kolastra i dva dni ne mi dadoha mliako da nahrania deteto.Kato napravih skandal mi dadoha...razbira se.Ne pusnaha
myja mi da vleze i guchna bebeto kato me izpisaha.Da prodaljavam li...?Hem beche uredeno vsichko Imp

# 2
Po-dobre ne hodi tam.Nikak nqma da si dovolna posle Simple Smile

# 3
  • Мнения: 58
Благодаря ви, че ми отговорихме..макар че въобще не очаквах такива отзиви..вече се чудя какво да правя..а пък и то не остана време... Sad  Cry  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 245
Не ходи там, най-чистосърдечно ти го казвам. Аз родих и двете си деца там, не съм срещала хлебарки, чисто е, но ... отношението ... нямам думи, а детските лекарки ...зян, за НАН-а се скъпят за една лъжичка, ако не си поискаш упойка или обезболяващо, не дават, а аз да продължавам ли?

# 5
  • Мнения: 385
Ние специално обиколихме родилните домове, за да си изберем къде да родя. Аз нямах уговорка с лекар и едно от основните изисквания беше бащата да може да присъства на раждането.

Между Втора градска и "Св. София" (бившата Тина Киркова") избрахме "Св. София". Във Втора градска ни поискаха пари на ръка, за да присъства бащата и пак не беше гарантирано. В "Св. София" си платихме срещу фактура и беше сигурно, че бащата присъства.

# 6
mi i az mislq,4e e po-dobre Tina Kirkova...moq poznata naskoro e rajdala tam i ima dobri vpe4atleniq...

# 7
Аз пък съм много доволна от 2-ра градска.Разрови се в темите във форума и ще намериш поне няколко теми по проблема.УСПЕХ

# 8
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Аз родих преди 6 месеца в Тина Киркова и съм страшно доволна Sign Exclamation

# 9
  • Мнения: 1 417
Родих във Втора Градска в края на април - твърдя че в болницата е абсолютна чистота и няма никакви буболечки!Лежах 7дни, всеки ден се чистеше в стаите и в коридора и в сервизните помещения!Условията там са май доста на ниво, след всичко което съм прочела за останалите родилни домове. Що се отнася до персонала - има много свестни акушерки, ама има и доста дръпнати. От педиатрите - д-р Латунова е много свястна.Раждах при д-р Домусчиев, когото горещо препоръчвам!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
много много доволна от 2-ра градска

# 11
  • Мнения: 58
Благодаря ви пак, аз май ще бъда така или иначе във Втора Градска... пък да се надяваме...  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 260
az rajdah tam kraia na april
pri domus4iev mnogo sam dovolna ot lekaria no ne i ot personala ostanalia
osnovno aku6erkite
7 dni deteto mi stoia gladno

# 13
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Tedivan
Благодаря ви пак, аз май ще бъда така или иначе във Втора Градска... пък да се надяваме...  Simple Smile


Аз родих там преди 6 месеца. Горещо ти препоръчвам болницата. Няма никакви хлебарки.  Незнам защо има толкова негативни мнения за там Rolling Eyes Всеки ден ми сменяха нощницата /стоях 7 дена със секцио/, говориха ми на ВИЕ и ми носиха храна в леглото първите 3 дена. Бях БЕЗ уговорка. Родих при д-р Домусчиев, той се случи на смяна и съм много доволна, също и от анестезиолога д-р Найденов. Когато си исках обезболяващо след операцията, никога не са ми отказвали. Незнаех какво  е болка. За свиждането - верно не разрешаваха да се влиза вътре и да се излиза, но сега се говори, че ХЕИ щели да разрешат този проблем. За бебето се грижиха също добре. Единственото е, че беше подсечена като ни изписаха. Без жълтеница, без стафилококова инфекция, пъпчето й е прекрасно вързано... Че плачеха нощем бебетата, плачеха, ама не се знаеше защо, а и спокойно можеш да си го вземеш при себе си, ако искаш. Пратиха ми и физиотерапевт на 3-тия ден, да ми показва упражнения за раздвижване. Много съм доволна.

# 14
Цитат на: new*
Цитат на: Tedivan
Благодаря ви пак, аз май ще бъда така или иначе във Втора Градска... пък да се надяваме...  Simple Smile


Аз родих там преди 6 месеца. Горещо ти препоръчвам болницата. Няма никакви хлебарки.  Незнам защо има толкова негативни мнения за там Rolling Eyes Всеки ден ми сменяха нощницата /стоях 7 дена със секцио/, говориха ми на ВИЕ и ми носиха храна в леглото първите 3 дена. Бях БЕЗ уговорка. Родих при д-р Домусчиев, той се случи на смяна и съм много доволна, също и от анестезиолога д-р Найденов. Когато си исках обезболяващо след операцията, никога не са ми отказвали. Незнаех какво  е болка. За свиждането - верно не разрешаваха да се влиза вътре и да се излиза, но сега се говори, че ХЕИ щели да разрешат този проблем. За бебето се грижиха също добре. Единственото е, че беше подсечена като ни изписаха. Без жълтеница, без стафилококова инфекция, пъпчето й е прекрасно вързано... Че плачеха нощем бебетата, плачеха, ама не се знаеше защо, а и спокойно можеш да си го вземеш при себе си, ако искаш. Пратиха ми и физиотерапевт на 3-тия ден, да ми показва упражнения за раздвижване. Много съм доволна.


добре звучи..благодаря ти, new...аз влизам там в сряда, живот и здраве, на изследвания и вероятно секцио за четвъртък...

Общи условия

Активация на акаунт