ЗА ИМУНОСТИМУЛАТОРИТЕ

  • 60 931
  • 157
  •   1
Отговори
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте мамчета! Идва есен а след нея зимата. Тръпки ме побиват отново като си помисля за зимните вируси, кашлици, сополи и други такива неприятни неща! Та искам да ви питам какви имуностимулатори използвате за вашите деца? Моят син е на 2 год. и 6 месеца а в нашия малък град докторите са толкова неориентирани с новите неща, че е чак плашещо! Благодаря ви предварително!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз давам ежедневно "Септилин", а когато се появят някакви признаци на настинка, го смесвам с "Есберитокс".

# 2
  • Варна
  • Мнения: 332
Миналата година давах на дъщеря ми (3 г.) рибомунил, но тогава започнах да го давам късно, чак след като започнаха болестите. Сега го започнах от началото на септември и се надявам да я предпази от гриповете и техните усложнения. То като се ходи на детска градина не може без болести, но дано са по-малко и по-леки.

# 3
аз се спрях на Бронховаксом

# 4
  • Мнения: 2 596
Аз давах Мултисаностол, но нямаше никакъв ефект, даже 2 пъти ми се разболя детето, само докатоо го пиеше.

# 5
  • Мнения: 1 680
Мултисаностолът са комбинирани витамини, а не е имуностимулатор.
От десетина дни даваме AD Liquid for Kids надявам се да има ефект.

# 6
  • Мнения: 2 596
Мултисаностолът са комбинирани витамини, а не е имуностимулатор.
От десетина дни даваме AD Liquid for Kids надявам се да има ефект.
До колкото знам витамините са тези, които подсилват имунната система.
А за AD Liquid for Kids чух много хубави неща, но тук в Пловдив не мога да го намеря.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
А момичета, как мислите - дали да давам имуностимулатори преди евентуалните разболявания или да видя първо как ще тръгне с яслите newsm78? Мартин досега не е боледувал - една шарка само, ама тя не се брои Wink. Колкото и в къщи да сме се натръшвали, той се разминава само с вит Ц и се чудя сега, след като май му е добър имунитета дали да му давам нещо като почва яслата или да видя там как ще бъде - ама пък да не вземе много да боледува изведнъж и да му скапя имунната система ooooh!? Да кажа че разните хреми и покашляния не ме притесняват - трябва да си тренира организма да се справя сам, но всички ме плашат с много болести в яслите Thinking

# 8
  • sofia
  • Мнения: 769
На децата си давам Алое вера гел с праскова (предлага се от фирма foreverliving products) и Цар витамин (китайска медицина предлага се от фирма Greenspring).

# 9
Как давате Ad Liquid for Kids ако детето ходи на ДГ? Пише, че се дава три пъти непосредствено преди или по време на хранене... Колко време се дава и трябва ли да е изписано от лекар?

# 10
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
аз се спрях на Бронховаксом
И ние. Но след трите месеца прием се прави почивка от 6 месеца. Сега се пада да давам пак от януари до март, но се чудя дали тогава ще е безпредметно  newsm78 newsm78

# 11
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
благодаря ви за отговорите! интересува ме каква е ориентировъчно цената на ADL iquids for kids и коя фирма го предлага в дистрибуторската си мрежа!

# 12
  • Мнения: 35 954
А момичета, как мислите - дали да давам имуностимулатори преди евентуалните разболявания или да видя първо как ще тръгне с яслите newsm78?

в ДГ ще се сблъска с нещо, което не му се е случвало до сега - затворено топло пространство с поне 1/3 постоянно болни деца, за това по-добре се подготви

# 13
  • София
  • Мнения: 13 204
Как давате Ad Liquid for Kids ако детето ходи на ДГ? Пише, че се дава три пъти непосредствено преди или по време на хранене... Колко време се дава и трябва ли да е изписано от лекар?

Пише, че се дава от 1 до 3 пъти по 5 мл. доколкото си спомням... Аз го давам вечер с храната по 5 мл, т.е. 1 път дневно, за профилактика 3 пъти е много. Нашата схема (изписана от педиатър) е 20 дни по 5 мл, 20 дни почива, после пак 20 дни и т.н. цялата зима. Дори сега може би ще вземем вече сиропа за големи - Имунния съпорт, но ще трябва да говоря с педиатърката...

# 14
  • Мнения: 4 458
А момичета, как мислите - дали да давам имуностимулатори преди евентуалните разболявания или да видя първо как ще тръгне с яслите newsm78?

Мисля че е по-добре да започнеш от сега. В градината много деца ще са болни и кашлящи - няма начин да не лепне нещо.
По принцип самия имунитет намалява и от сами яфакт че детето остава само на чуждо място - от притеснение дефакто. И много често децата се разболяват не толкова от някоя болест - поне в началото а точно от това че са на ново място и са изплашени.... вдигат температура най-често.

А за въпроса ти какво даваме на децата. Аз давам водорасли. Преди съм пробвала и с други продукти, но за сега по-добро от водораслите не съм намерила и за това не ги сменям вече години.

Общи условия

Активация на акаунт