луничките

  • 1 177
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Хора как мога да си премахана луничките???знам те са ми чара но са разпръснати по лицето ми кажете плс  newsm45

# 1
Az obicham lunichki,namiram gi za charovni!! Maika mi ima, a az ne i vinagi me e bilo jad! Za sajalenie ne znaja kak se mahat, na njakoi hora zimata im izblednjavat i ljatoto se pojavjavat pak...

# 2
  • Мнения: 2 125
И аз съм с лунички, обаче както казваш "те са ни чара". И аз исках да ги махна, когато бах тинейджър но няма начин. Временно , с някакви избелващи мазила може да ги прикриеш, но да ги премахнеш - едва ли!! В аптеките има вече хиляди мазила - попитай там. Аз си ги харесвам мойте! Simple Smile

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
привет от още една луничава девойка!аз също си ги харесвам и не съм правила опит да ги махам.моите особено много се влияят от слънцето,ако и твоите са така няма смисъл да ги мажеш с нещо.през зимата ще поизчезнат,но лятото пак ще ги имаш.

# 4
  • Мнения: 5 313
Чувала съм че луничките и тъмните петна ги премахват с лазер,но аз не съм пробвала и нямам лично мнение.Можеш да си правиш избелващи маски и да си купиш избелващ крем.Няма да изчезнат но ще избледнеят. 

# 5
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Имам приятелка, която ги махна с лазер. Честно казано незнам дали ще е трайно, но тя е доволна.

# 6
  • Мнения: 3 569
Сладко нещо са луничките.

# 7
  • Мнения: 5 299
И аз имам лунички, но не се набиват много на очи и съм свикнала с тях Grinning Лятото се отличават повече, но в тях ми е чара Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 6 164
Ей, сега се сетих, че едно време имах лунички по носа предимно! Не знам махнаха ми се сами, не помня кога май пубертета... Сега лятото само ми излизат едни мизерни едва забележими - 4-5 и си отиват заедно с топлите дни... Wink

# 9
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Аз си ги харесвам.Хими4ески пилинг,така мисля newsm78

# 10
  • Мнения: 5 103
Избелване и премахване с лазер:)

# 11
  • Мнения: 433
Аз страшно много харесвам лунички, но за съжаление нямам.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
Вода от магданоз е едно от най-разпространените средства за премахване на луничките.А лятото ще ходиш само по сянката,за да не ти се появят пак. smile3532

# 13
# 14
  • Мнения: 1 947
хей, Сладинка, ама защо ще ги махаш!? На тийнейджърска възраст и аз исках да си ги махна - магданоз, моркови, глупости..., Hug а сега ми се струва, че са прекалено малко и искам да имам повече. Така че - ако успееш да се отървеш от тях, прати ми ги на мен  Joy

Общи условия

Активация на акаунт