моля помогнете,календара не показва

  • 703
  • 3
  •   1
Отговори
сигурно това е елементарно,но не мога да разбера кога е овулацията при мерене на БТ.Ползвам календара на зачатие той не показва,само фертилните дни.Просто искам да знам в деня на най ниската температура по средата на цикъла ли е или след него при покачването.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Трите дена с еднаква температура е ову-то ти....или с други думи казано след като минат ти го разбираш Simple Smile Ову-то не е задължително да е по средата на цикъла. Овукалендара на Зачатиесам маркира предполагаемите според него фер. дни според въведените от теб данни...но по показателно е ако си мериш температурата. Трябва да има двуфазност.За по доставерни данни е хубаво да я мериш поне три месеца подред.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 628
Трите дена с еднаква температура е ову-то ти....
Херич тук нещо не  съм съгласна  Naughty .


...Просто искам да знам в деня на най ниската температура по средата на цикъла ли е или след него при покачването.

Цитат
Аз се пообърках малко newsm78... Нали ову-то е веднага след като спадне температурата?!....
Трайно повишение след последната най - ниска температура от последните 6 дни преди повишението .

Цитат
Преди овулацията базалната температура е относително ниска. След овулацията тя се покачва достатъчно, че да можете да забележите разликата между предовулационните и следовулационните температури, когато те се нанесат на графиката. Типичната графика, която показва установена чрез измерване на базална температура овулация, е двуфазна. Това означава, че тя изобразява по-ниски температури преди овулацията, покачване и след това по-високи температури след овулацията.
Овулацията обикновено настъпва в последния ден на ниските температури.
от тук .

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Трите дена с еднаква температура е ову-то ти....
Херич тук нещо не  съм съгласна  Naughty .
Ами тъй е като спя Embarassed Embarassed Embarassed Не съм права...добре че си ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт