Шом изляза от стаята и... ХОП!

  • 644
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Не знам дали няма такава тема вече, но вчера излязох от стаята за минутка и като се върнах пак намерих Гого седнал пред PC-то. Въпросът ми е, вашите зверчета възползват ли се от отсъствието ви и как/къде ги намирате като се върнете в стаята.
Пускам 2 снимки, за да видите какво имам в предвид.
Ето го на РС-то:


Второто любимо място е в кашона:


# 1
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Точно поради тази причина вдигнахе компютъра нависоко, не че не си придърпва стола и пак не го стига, ама поне се случва по-рядко. При всяко излизане от стаята вдигам и клавиатурата и мишката на още по-високо, а когато го изключваме дърпаме и захранващия кабел, защото от рестарти вече няколко пъти го преинсталирахме. Да не говорим, че ми прецака втория диск при това аз бях в стаята. Не можах да разбера какво точно направи,   newsm78 но резултата бе един архив на целия диск, в който дефакто няма нищо, а ги няма и всички данни, които бяха там. Не че бяха особено ценни, ама... Cry

Иначе за да няма уж проблеми сме и зачислили една клавиатура и една мишка и тя вече си работи само с нейните, ама за всеки случай ги вдигаме нависоко.  Wink

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз качих компютъра на високо.Освен това категорично
му забраних да пипа.Сега има право да "пише" само
когато аз му позволя.Слагам го да седне в мен и му казвам:
"Хайде сега можеш да пишеш!"-той блъска по клавиатурата
под мой надзор,когато аз реша.Сам вече не пипа-по интересно
му е с мама!Надявам се да продължи и за напред така.
Най-обича да се качва на леглото ми и да бърка в едни
чекмеджета

Честита Коледа на всички!  bouquet

# 3
  • Мнения: 5 313

Второто любимо място е в кашона:



Много оригинално място си е избрал малкия сладур. smile3532

# 4
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Това с РС-то е голям проблем. Нямам възможност да кача моя нависоко; ще започна да го изключвам.

Хареса ми идеята за собствена клавиатура, мишката обаче незнам как ще я накарам да свети, когато няма РС.

Показалчето е точно с размера на малкото бутонче над Старт-а

# 5
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Децата са много наблюдателни и бъди сигурна, че скоро ще започне сам/а да си го включва. Аз пробвах какво ли не - залепяла съм големи монети върху бутоните за включване и рестарт /вършеше работа 2 месеца, след това започна да си ги отлепя самичка и после да ги залепя/. Не че като е качен нависоко е особено спасен - бута си стола, качва се на него и пак си го включва, затова му дърпам и захранващия кабел.  Wink

Иначе на мишката не се впечатлява особено, по й е интересно да я дърпа за кабела и да си я разхожда из апартамента. Но пък откакто установи как се махат бутоните на клавиатурата - стой та гледай, как по 3 пъти  на ден ги редим. Добре, че дядо Коледа се сети да й подари конструктор, че сега малко я е позарязала, че постоянно настъпваме бутони на клавиатура.  Laughing

# 6
  • Мнения: 160
Ние също сложихме втора клавиатура пред истинската, за да "пише" по нея, ама за мишката не знам как да се справим (нали не свети като не е включена). За сега изключвам монитора и на него вече не му е толкова интересно - нали не вижда никаква реакция. А и дядо Коледа му донесе негов "компютър" (My first PC), който свети,  свири и т.н. и това му отвлича вниманието.
А и кашона вече се скъса и не е такова предизвикателство да влиза в него. Сега съм в очакване какво ново нещо ще измисли. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт