"Дима стил"?Има ли доволни?

  • 60 812
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Здравейте,мами!
След няколко опита за удължаване на коса(единия с кератинови пломби,а другия с ленти,които излязоха голям боклук) най-накрая реших да се обърна към някой по-сериозна фирма. Избрах "Дима стил". Въпроса, на който много моля да ми отговорите е : някоя от вас ползвала ли е услугите им и дали е доволна от косата? Заплита ли се? Пада ли много? Гъста ли е?
Благадаря ви предварително!!

# 1
  • Мнения: 1 449
Здрасти! Simple Smile Преди две години и половина в техния салон си слежих ленти с коса. По нямам нужда от сгъстяване, а исках само  удължаване. Впечатленията ми:
1. Трябва да се има предвид, че прикачена косата изглежда по-къса, отколкото като ти я доближат за проба. Така в крайна сметка получих само няколко см удължаване, не личеше особено. До-дългата коса е и по-скъпа. След всяка корекция се скъсява с един см.
2. Тази коса, макар и естествена, не е жива и започва да цъфти яко.
3. Първите 2-3 дена дърпа и скубе от тежестта си, доста е неприятно.
4. Лентата закача при ресане, или ако мъжа ти прокара пръсти през косата ти Mr. Green - кофти усещане
Направих една корекция, т.е. свалят лентите и ги пришиват наново, след това един ден ми писна, полудях и отидох да ми я свалят. Сега бих си направила пак , но искам наистина дълга коса и да ми я залепят на кичури. Ако някой може да сподели за тях, да казва Grinning
П.П. Абе изобщо фолк-звездите са готови на бая жертви Sick Joy

# 2
  • Мнения: 1 449
Макар че всъщност ти имаш впечатления Simple Smile Иначе косата беше хубава, не се заплиташе и изглеждаше отстрани доста естествено.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289

П.П. Абе изобщо фолк-звездите са готови на бая жертви Sick Joy
Цитат
Ти да не си някоя фолк звезда под прикритие.....че се сети точно зо тях...... Laughing

# 4
  • Мнения: 4 371
Братовчедка ми си сложи коса в Дима стил, после си сложи и в Магама. Каза, че от Дима стил изобщо не е доволна. Не знам защо, ако искаш ще я разпитам.

# 5
  • Мнения: 1 449
Може, може:-) За Магама ми е мисълта точно Grinning Така че отзивите са интересни!

Последна редакция: чт, 22 дек 2005, 01:18 от Мама То

# 6
  • Мнения: 1 449

П.П. Абе изобщо фолк-звездите са готови на бая жертви Sick Joy
Цитат
Ти да не си някоя фолк звезда под прикритие.....че се сети точно зо тях...... Laughing
Laughing Laughing нееее! Даже не мога да пея Mr. Green Но присадена коса веднага асоциирам с фолка. В Дима стил между другото имаха плакат на Есил Дюран Grinning

# 7
  • Мнения: 107
Момичета, благодаря ви за  отговорите.Мама То, хич не питай за кичурите с пломбички  -
ОЩЕ ПО-УЖАСНО Е ОТ ЛЕНТИТЕ!!!! #Crazy
Първата вечер сън не ме хвана забиват се с главата ти ...направо ужас!
Обаче в името на красотата - не гъкнах Sick
Преместването им р много болезнено.
А махането - нямам думи. Не мога да ти опиша какво дърпане и скубане беше!
После ми пробутаха едни ленти коса,която като я измих така се заплете,че я носих само няколко дни , навита с маша и фиксирана и я махнах.
В петък си записах час в "Дима"-та. Една позната си слага там косата и ме "уреди" да не чакам доставка. И тя има съмнения,че с всяко прикачане косата й е по-къса Thinking
Ще споделям впечатление после:)

# 8
  • Мнения: 1 417
Миналата седм. моя фризьор /обслужва голяма част от фолк звездите/ и една клиентка се възмущаваха, че при Дима било много скъпо това поставяне на коса Sad, а като знам че и при него хич не е евтино...иначе за качеството не знам

# 9
  • Мнения: 817
Преди 1,6 дадох 1200лв в Дима стил и о .....Ужас!!!
Но сега открих топлата вода  Grinning ама нали съм си лошотия не казвам на никой , ама на вас ще кажа.Значи това което ми направиха на мен се на рича буквално преведено "правене на убем и дължина"Това са три двойни ленти със 100% естествена коса и едно нещо което е подобно на диадема /много финно и незабележимо/ и се прикрепва в горната ,задна част на главата пак от 100% естествена коса и придава обем все едно туко що излизаш от фризьорския салан.Лентите сасъщите като тези за удължаване ,но не се пришиват , аса на едни много финни шнолки / слагаш си ги и си ги махаш когат пожелаеш/Това приспособление за горната част също е на едни шнолки.Прави се по поръчка /взимат се размерите на главата , цвета на косата и така .../
Предимствата са безпорни/ когата искаш дълга и обемна коса имаш я , а във вкъщи да не ти тежи и да не се къпеш по 100 часа си го сваляш и си ги переш отделно.Специално за тоя коса която се слага отгоре и е за обем всички фолкпевачки са с такова , иначе само с ленти за удължаване не става тая работа.Направиха ми го в Магама.Мойто е дълго почти до кръста и струваше около 1300лв.Абе все едно си с удължена коса ,която си я сваляш и слагаш когата си поискаш.
Пробвала съм почти всички варианти на удължаване / с ленти шита и на капси , с ултразвук/ но от това съм супур доволна.И още нещо искайте горанция ,че косата е 100% естествена тъй като се изхитряват на някои места и праят коса със примеси на изкуствена /не може да се разбере докато не се изкъпеш , тогава става на топкаи за боклука/

# 10
  • Мнения: 1 417
Това са три двойни ленти със 100% естествена коса и едно нещо което е подобно на диадема /много финно и незабележимо/ и се прикрепва в горната ,задна част на главата пак от 100% естествена коса и придава обем все едно туко що излизаш от фризьорския салан.Лентите сасъщите като тези за удължаване ,но не се пришиват , аса на едни много финни шнолки / слагаш си ги и си ги махаш когат пожелаеш/
Точно това обяснявах вчера в една друга тема за обемна коса. И аз съм се навила за такова нещо, защото се оказва най-удачно от към поддръжка и от към скапване на косата. От онова вплитане косата ти  се съсипва. Само цената си мисля, че е по ниска ама това зависи от дължината предполагам, аз чак толкова дълга не ща само малко повече обем Simple Smile 

# 11
  • Мнения: 1 290
Преди 1,6 дадох 1200лв в Дима стил и о .....Ужас!!!
Но сега открих топлата вода  Grinning ама нали съм си лошотия не казвам на никой , ама на вас ще кажа.Значи това което ми направиха на мен се на рича буквално преведено "правене на убем и дължина"Това са три двойни ленти със 100% естествена коса и едно нещо което е подобно на диадема /много финно и незабележимо/ и се прикрепва в горната ,задна част на главата пак от 100% естествена коса и придава обем все едно туко що излизаш от фризьорския салан.Лентите сасъщите като тези за удължаване ,но не се пришиват , аса на едни много финни шнолки / слагаш си ги и си ги махаш когат пожелаеш/Това приспособление за горната част също е на едни шнолки.Прави се по поръчка /взимат се размерите на главата , цвета на косата и така .../
Предимствата са безпорни/ когата искаш дълга и обемна коса имаш я , а във вкъщи да не ти тежи и да не се къпеш по 100 часа си го сваляш и си ги переш отделно.Специално за тоя коса която се слага отгоре и е за обем всички фолкпевачки са с такова , иначе само с ленти за удължаване не става тая работа.Направиха ми го в Магама.Мойто е дълго почти до кръста и струваше около 1300лв.Абе все едно си с удължена коса ,която си я сваляш и слагаш когата си поискаш.
Пробвала съм почти всички варианти на удължаване / с ленти шита и на капси , с ултразвук/ но от това съм супур доволна.И още нещо искайте горанция ,че косата е 100% естествена тъй като се изхитряват на някои места и праят коса със примеси на изкуствена /не може да се разбере докато не се изкъпеш , тогава става на топкаи за боклука/
Къде си си го правила това,извинявай? Някоя снимка може ли да видим?

# 12
  • Мнения: 817
Аз съм написала в Магама , що до снимките не обичам да си побликувам нито мои нито на децата ,но ако се разхождаш в центара мини от там то е съвсем близо Хр ботев и там имат готови модели.

# 13
  • Мнения: 3 611
Защо просто не си пуснете дълга коса, ми се занимавате с такива щуротии?   newsm78

# 14
  • Мнения: 1 290
еми моята винаги е била до кръста,ама малко по-гъста и обемна да беше Mr. Greenвинаги има какво да се желае.Иначе по темата-абе май ще чакам да измислят по-естествено сгъстяване един ден,защото който и да те пипне по главата.... #Crazy

# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Защо просто не си пуснете дълга коса, ми се занимавате с такива щуротии?   newsm78
И аз чета, чета, и не мога да спра това да се питам Shocked
Егати средновековното мъчение Sick

# 16
  • Мнения: 1 417
Защо просто не си пуснете дълга коса, ми се занимавате с такива щуротии?   newsm78
Ами, ето аз чакам , чакам амо по-гъста май няма да стане  Thinking или колкото, толкова или с помощта на такива методи да стане Wink

# 17
  • Мнения: 1 449
А пък мойта до кръста посмъртно не може да стигне, стига до линията на подмишниците и толкова. Освен това почва да цъфти и да се къса ако не я подстригвам редовно, така че... трай бабо... Wink

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Относно процедурите с коса в "Дима стил"не съм чувала много добри отзиви.

# 19
  • Мнения: 107
Мами,не мога да не се похваля. С коса почти до кръста съм вече - МНОГО СЪМ ДОВОЛНА! Ходих в Пловдив да ми я слагат.  Не мога да ви опиша как идеално си пасна с моята косица:)
Направо супер!

# 20
  • Мнения: 1 290
Мами,не мога да не се похваля. С коса почти до кръста съм вече - МНОГО СЪМ ДОВОЛНА! Ходих в Пловдив да ми я слагат.  Не мога да ви опиша как идеално си пасна с моята косица:)
Направо супер!
Леле я дай малко инфо-на какъв принцип ти я сложиха,колко пари и къде?Понеже и аз съм от Пловдив,искам да мога да си я махам и слагам сама,само за специални случаи Wink

# 21
  • Мнения: 5 313
А къде в Пловдив се намира салона "Дима стил"?

# 22
  • Мнения: 107
Салона им е до църквата "Света Петка"  - в новопостроената сграда.(оранжевата). Сложиха ми три ленти с дължина по 40-45 см някъде(малко над кръста).Косата е страхотна,обслужването също. Ако сте разглеждали скоро "женски" списания има едни рекламки на салона,че до 31.12. поставят коса безплатно(плащаш само косата). Та.....цялото удоволствие ми излезе 400 лева. Само пред огледалото стоя тези дни Embarassed
Косата по принцип ми е тънка и за да постигна някакъв обем правих какво ли не -преса,ролки,фиксиране..... Close   А сега - все едно не съм аз:)ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ:)

# 23
  • Мнения: 1 290
Салона им е до църквата "Света Петка"  - в новопостроената сграда.(оранжевата). Сложиха ми три ленти с дължина по 40-45 см някъде(малко над кръста).Косата е страхотна,обслужването също. Ако сте разглеждали скоро "женски" списания има едни рекламки на салона,че до 31.12. поставят коса безплатно(плащаш само косата). Та.....цялото удоволствие ми излезе 400 лева. Само пред огледалото стоя тези дни Embarassed
Косата по принцип ми е тънка и за да постигна някакъв обем правих какво ли не -преса,ролки,фиксиране..... Close   А сега - все едно не съм аз:)ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ:)

Ама залепиха ли ти ги? Трите едно под друго ли?Може ли с фиби да стане това?

# 24
  • Мнения: 107
Не ,зашиха ми ги за косата. На двата горни пласта има пломбички. Не се усеща изобщо. Ако имаш впредвид дали можеш да ги махаш сама и да ги ползваш само за прическа - не. Процедурата се извършва от фризьoр.Гаранцията им е две години ,а преместването се извършва на всеки два месеца. Ако ти трябват за някакъв повод се взима коса под наем - слага се на високо вдигната опашка и ......ХОП! - за нула време си се превърнала във фолк-звезда:)Или се прибира част от косата,слага се една кръгла подложка и на нея се забождат допълнителни кичури.Разбира се , оформят се с маша и .......се доверяваш на фантазиите на фризьорите:)

# 25
  • Мнения: 1 290
Мерси за инфото,мен ме притеснява,че някое гадже ако прокара пръсти през косата ще се уплаши. toothЩе се поинтересувам за редовете с фибички,ако някой го е правил да казва тука Mr. Green

Последна редакция: нд, 25 дек 2005, 15:14 от Tristania

# 26
  • Мнения: 817
Аз сам на принципа с фибичките ,прочети на предната страница.Но в Дима няма да ти го направят ,на едно парти говорих лично с Дима и я поразпитвах ,ама този метод май не го практикуват много, много.

# 27
  • Мнения: 1 290
Аз сам на принципа с фибичките ,прочети на предната страница.Но в Дима няма да ти го направят ,на едно парти говорих лично с Дима и я поразпитвах ,ама този метод май не го практикуват много, много.
Значи в Пловдив ще се иззоря да намеря такава услуга newsm78

# 28
Zdraveite
spodelyam negativnoto mnenie za DIMA STIL, predi 3 godini si kupih ot tam kosa za koyato dadah 550 levana 3 redcheta i 45 sm, na vseki 3 meseca hodeh da ya preshivat, tova udovolstvie struva 20 EUR, na vsichkoto otgore kakto kaza edna devoika po-nagore, vseki put kato mi svalyaha kosata ya otnasyaha nyakude, kudeto predpolagam ya podstrigvaha, zashtoto sled purvite 2-3 puti ne se zabelyazva nmo sled tova razlikata v duljinata beshe ochevadna, sega veche ot  2 g ne sum si slagala kosata, zashtoto nyama smisul, moita veche e po-dulga, drugata ot 45sm, veche e 40 Sad, a i po mejdudrugoto ya PRODAVAM, ako nyakoi iska po-evtina kosa - 130 leva. ta misulta mi e che poslugvat dosta.
Ima edin frizyorski salon  v Lulin kudeto do blok 016 ako nyakoi ima nujda ot takiva uslugi ''ekstrata'' da ti preshiyat kosata sled 3 meseca nosene naprimer ne e 20 EUR a 20 leva - dvoino po-malko, a efekta e sushtiyat
ta taka devoiki - ne pulnete gushata na Dima stil, izberete si drug salon kudeto kato si kupite kosa naprimer 50 sm sled 1 g tya pak shte e tolkova Simple Smile))
eto i tel ako nyakoi se interesuva za kosata 0888/ 965085

# 29
Koito se interesuva ot uduljavaneto na kosa po metoda s fibichkite, koito e sushto tolkova zdrav kato s shieneto s tazi razlika che s FIBICHKITE  spestyavate po 20 EUR na vseki 3 meseca ot Dima stil i mojete da si ya slagate i mahate sami kogato poiskate
ta ako nyakoi se interesuva kude predlagat takiva kosi da mi pishe shte mu kaja, salona e v Sofia
ivanovi2002@abv.bg

# 30
kum MAMCHE MIA
zdrasti, az sushto sum s uduljena kosa ot Dima stil, no ne sum dovolna ot uslugite im, a i veche iskam po-dulga kosa do krusta
Misulta mi e ot Dima stil sum dovolna, kosata e 100% estestvena, nyamam nikakuv problem, no sega si namerih ot drugo myasto kosi za uduljavane s fibichkite i cenata e dobra za 60 sm ta tazi garanciya za koyato kazvash ystna li e, zashtoto inache nevijdam kak shte poznaya az dali e s primesi ili ne  newsm78
molyate otgovori mi na e-maila ivanovi2002@abv.bg

# 31
  • Мнения: 5 622

 Абе хора, кажете къде в София е салона на Магама, щото искам да видя тези диадеми, за които говорите. Аз също не искам да ми е дълга косата от диадемата, даже напротив, искам да е къса отгоре, за да придава обем. Но тук във Варна Магама май нямат представителтво  Thinking

# 32
  • Мнения: 1 045
Имат бе синеочке  4470  Евелин стил са им представителството . Ама ти нали си го знаеш къде е  Wink

ПП Като те гледам , се сещам за една песен .. " как да вярвам в твоте честни сини очи .." на Гергана  Crazy

# 33
  • Мнения: 4 371

 Абе хора, кажете къде в София е салона на Магама, щото искам да видя тези диадеми, за които говорите. Аз също не искам да ми е дълга косата от диадемата, даже напротив, искам да е къса отгоре, за да придава обем. Но тук във Варна Магама май нямат представителтво  Thinking
В Магама ме правиха на сватбата, но не помня точния адрес. В една пряка на Ботев е. Ще проверя и ти кажа.

# 34
  • Мнения: 5 622

 Абе хора, кажете къде в София е салона на Магама, щото искам да видя тези диадеми, за които говорите. Аз също не искам да ми е дълга косата от диадемата, даже напротив, искам да е къса отгоре, за да придава обем. Но тук във Варна Магама май нямат представителтво  Thinking
В Магама ме правиха на сватбата, но не помня точния адрес. В една пряка на Ботев е. Ще проверя и ти кажа.

OK Peace

# 35
  • Мнения: 1 290

 Абе хора, кажете къде в София е салона на Магама, щото искам да видя тези диадеми, за които говорите. Аз също не искам да ми е дълга косата от диадемата, даже напротив, искам да е къса отгоре, за да придава обем. Но тук във Варна Магама май нямат представителтво  Thinking
В Магама ме правиха на сватбата, но не помня точния адрес. В една пряка на Ботев е. Ще проверя и ти кажа.

OK Peace
Ама тя косата ти изглежда достатъчно дълга Shocked

# 36
  • Мнения: 34
Здравейте,
значи реди около 1 година си сложих коса от Дима стил и на 2 месец бяха останали 2 косъма, а и всеки път ставаше все по къса Cry и ми взимаха сумати пари Sad
Преди 3,4 месеца си сложих 3 реда/ленти в друг фризьорски салан и фризьорката първо ги направи абсолютно същият цвят,като мойта си.
Второ е много хубава косата,а и е по дълга от тази в Дима стил и си остана тази дължина.Не усещам,че я нося не ми пречи.А и напрекъснато всички около мен,който не са ме виждали скоро си мислят ,че си е моята коса.
Много съм доволна Simple Smile
Платих за всичко-косата+слагането.

Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 23:08 от rara

# 37
  • Мнения: 1 290
Здравейте,
значи реди около 1 година си сложих коса от Дима стил и на 2 месец бяха останали 2 косъма, а и всеки път ставаше все по къса Cry и ми взимаха сумати пари Sad
Преди 3,4 месеца си сложих 3 реда/ленти в друг фризьорски салан и фризьорката първо ги направи абсолютно същият цвят,като мойта си.
Второ е много хубава косата,а и е по дълга от тази в Дима стил и си остана тази дължина.Не усещам,че я нося не ми пречи.А и напрекъснато всички около мен,който не са ме виждали скоро си мислят ,че си е моята коса.
Много съм доволна Simple Smile
Платих само 200 лв. за всичко-косата+слагането.

Къде това и на какъв принцип? newsm78

# 38
  • Мнения: 34

Къде това и на какъв принцип? newsm78

Шие ми ги и ги лепи също с нещо,но е много добре захванато,защото почти не се усеща,а и не ми тежи на мойта коса Simple Smile
Салона ми го препоръча една приятелка,не е от тези известните като Магама,Дима стил,но пък найстина жената е много любезна и по важното сръчна Simple Smile
Намира се срещу Военна болница,ако те интересува повече ще ти протия ,тел. и на лична.
Аз когато отидох се зачудих дали там да се подложа,че да не изгармя,но за мой късмет точно тогава дойде дъщеря и която беше с такава косартогава се убедих да си сложа,защото и беше мн.добре.Сега и аз съм така точно.
Ако искате да сложа една снимка Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 290

Къде това и на какъв принцип? newsm78

Шие ми ги и ги лепи също с нещо,но е много добре захванато,защото почти не се усеща,а и не ми тежи на мойта коса Simple Smile
Салона ми го препоръча една приятелка,не е от тези известните като Магама,Дима стил,но пък найстина жената е много любезна и по важното сръчна Simple Smile
Намира се срещу Военна болница,ако те интересува повече ще ти протия ,тел. и на лична.
Аз когато отидох се зачудих дали там да се подложа,че да не изгармя,но за мой късмет точно тогава дойде дъщеря и която беше с такава косартогава се убедих да си сложа,защото и беше мн.добре.Сега и аз съм така точно.
Ако искате да сложа една снимка Simple Smile
аз искам снимка Party

# 40
# 41
  • Мнения: 34
pls дайте си мейлите,че не знам тук как да ви я пратя Sad

# 42
# 43
  • Мнения: 34
пратих ти

Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 22:59 от rara

# 44
  • Мнения: 7 186
Оня ден като ходих да се подстригвам точно за изкуствена коса си говорехме с фризьорката и тя ми каза, че най- качествено работят в Дима стил в София, в Пловдив май не били големи специалисти. Thinking Каза, че има клиентки, които ходят в София да си правят удължаване и сгъстяване и косите им са супер.

# 45
  • Мнения: 1 290
Бих си слохила само коса с фибички да ми изглежда по-гъста,ама да ми шият и лепят коса на мойта,не  Naughty Пазя си косичката,не давам да ми я опропастяват,пък и ако някой те пипне по главата какво става Sick

# 46
  • Мнения: 7 186
Tristania, твоята коса е много хубава, помня, че беше сложила снимка веднъж. Наистина нямаш нужда от такива интервенции. Hug
Аз също съм малко резервирана към тези методи, само като си помисля зи шиене и лепене по косата ми и настръхвам ooooh!, пък и самата мислъл, че ще имам чужда и мъртва коса по главата нещо не ми понася. Thinking
Иначе много готино изглежда, като гледам косите на някой фолк певици, ама сигурно иска и яка поддръжка всеки месец.

# 47
  • Мнения: 1 290
Lady Marmalade ,мерси  bouquet
Ух като си помисля за фолкпевиците ми става лошо-изкуствени коси,гърди,мигли,лещи,попълнени устни,един тон грим,чудеса CrazyНаправо ми са противни вече Sick

# 48
  • Мнения: 5 622
Lady Marmalade ,мерси  bouquet
Ух като си помисля за фолкпевиците ми става лошо-изкуствени коси,гърди,мигли,лещи,попълнени устни,един тон грим,чудеса CrazyНаправо ми са противни вече Sick

Пък като им видя на някой и облеклото...  Stop зоната за проститутки е до тук!  Sick

# 49
А възможно ли е от коса на ленти да се преправи с фибички или както там се наричат Thinking,ако може къде го правят и дали мога да я изпратя,защото съм от Ямбол Whistling.Благодаря ви  предварително  bouquet

# 50
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Относно процедурите с коса в "Дима стил"не съм чувала много добри отзиви.
    newsm10 newsm10 newsm10

# 51
  • Мнения: 27 524
За сватбата си слагах в Дима Стил.Не знам дали останах доволна  newsm78,май да.Но процедурата е болезнена и после едвам я издържах 2 дни - скубе,дърпа,тежи,не е за мен тази работа... Crossing Arms

# 52
Q KAJETE KADE V VARNA UDALJAVAT KOSA  NA PRILI4NI TSENI!

# 53
k1de v plovdiv ti q slojiha tazi kosa???i kolko pari stryva6e?i kazva6 4e ne se zaplita i t.n....bree edin dovolen mai zasega samo

# 54
  • Мнения: 419
Свекърва ми си сложи коса в Дима стил и след един ден я махна,то просто си личеше естествената и коса от изкуствената.

# 55
az si slojih kosa v nai obiknoven friziorski salon prosto trqbva da e estestvena .....moita e angliiska i veche q nosq okolo godina imala sum tri popravki i ne vijdam razlika ot postavqneto do momenta ...nai vajnoto e da e obshita na shiva4 povecheto saloni koito postavqt kosa procedirat po tozi na4in za da se izbegne kapaneto pri resane i kupane i da se zapazi kosata po dulgo vreme.......kosata mi e shita na redove i imam tri dvoini reda ........ne sujalqvam che sum q slojila i dori kogato hodq na popravka edva izdurjam dokato q postavqt pak napravo ne moga da se gledam s estestvenata mi rojdenna kosa Simple Smile prosto ne zabravqite da se yverite che e estestvena inache sled pyrvoto kupane nqma da povqrvate kakvo imate na glavata si  ooooh! (parcali i stupvane....ujas) estestveno zavisi i ot vas kolko dobre shte q podurjate prosto si trqbva ejednevna grija poneje nqkoii si mislqt che slagaiki q vednuj sa si reshili problema . prporuchvam vi sled kupane predi da q sreshete dokato e mokra da nanesete kristali sled tova seshoar(su6i se do leko vlajna) kristalite shte q predpazqt ot yvrejdane pri toplinna obrabotka(ina4e zapo4va da cufti)...resaneto samo s antibakterialna chetka(chetkata struva okolo 15 leva) sushto zaduljitelno maska za kosa koqto da nanasqte obilno sled shampoana (az lichno sum mnogo dovolna ot rozovata seriq na loreal koqto e za dulga i vqla kosa ) za da izbegnete zaplitaneto i neizbejnoto skubane sled tova.... I NE ZABRAVQITE V NIKAKUV SLUCHAI NE LQGAITE S MOKRA KOSA SHTE BUDE FATALNO  Shocked

# 56
  • Мнения: 1 313
Сами ли си ги закачате косите на фибички, които са?
Повтарям се сп друга тема ,но искам повече отговори да видя Praynig

# 57
zdraveite na Vsi4ki  Grinning zna4i situaciqta e slednata........predi 1 mesec i ne6to si slojih plitki s kosa,no kosata e izkustvena mai.....interesuvame sega sled kato si svalq plitkite,kosata 6te moga li da q izpolzvam za udulgjavane? newsm786te se radvam ako nqkoi mi otgovori  Heart Eyes celuvkiii

# 58
Здравейте Simple Smile

Аз имам коса от Дима Стил... 3 редчета...  преди година мисля че ги сложих!
страшно съм доволна, косата е естествена,  слива се идеално с моята... в салона във варна ми я сложиха, сташно са любезни и внимателни.
Не ми се оплита толкова косата,... просто си полагам грижите за нея... все пак това е външна коса... която не се подхранва по никакъв начин освен ако аз не го направя.
преди да реша да ида в Дима стил, минах през няколко салона, виждала съм и готови сложени коси, лепени и т.н. не ми хареса как изглеждат Confused
мн съм доволна и ви ги препоръчвам Grinning

# 59
Izob6to ne vi gi prepora4vam.Ot 4 godini si udaljavam kosata pri tiah, parvata mi kosa be6e naistina hubava ,ama za vtorata gram nemoga da kaja sa6toto.Napravih reklamazia /ta nali uj ima 2 godini garanzia/ nali se se6tate 4e ne mi ia smeniha. Sega se re6ih .i ia maham,i pove4e v toia salon niamam namerenie izob6to da se varna.IMA NE6TO MNOGO VAJNO KOETO TI SE SPESTIAVA. PRI VSIAKA PROFILAKTIKA TOLKOVA MNOGO KOSA SE KASA I PADA 4E POSLE E TRUDNO DA SE POZNAE6.
Sega se postrigvam kaso /ot kosa do krasta/ i zapo4vam maski i vsi4ko koeto se setia za da si vastanovia kosata.TAKA 4E PAZETE SI KOSITE, za da ne se postrijete kaso i da stradate kato men.Opredeleno ne samo sam nedovolna ,ami i biasna.Za men DIMD stil sa mo6ennizi.

# 60
  • Мнения: 116
Най-добрата ми приятелка преди 2 готини си сложи коса в Дима стил и оплешивя.Беше нещо ужаснооо.Цялата и глава беше на дупки-без коса(тука има,тука няма...)smile3511.Това лято си удължи и сгъсти косата в МАГАМА.СТАНА СУПЕР.newsm10 СТОЙ МНОГО ЕСТЕСТВЕНО И ВЪОБЩЕ НЕМОЖЕШ ДА СИ И ПОМИСЛИШ 4Е ИМА 4УЖДА КОСА,КАТО Я ГЛЕДАШ ОТСТРАНИ.

# 61
Zdraveite,dosega dva puti sum si slagala kosa v magama.purviq put na ki4uri,vtoriqt na redove.dvata puti platih po 600 leva.kosata e mnogo dobra,evropeiska,daje mislq 4e e nai dobrata.problema e v tova,4e e mnogo i mi teji i ne6to ne moga da izdurjam s neq!znam,4e moje6 da otide6 v salon s kosata i da plati6 samo za truda.ako nqkoi re6i da mine po tunko-prodavam kosata za okolo 300 lv!6efkata na magama mi e priqtelka,taka,4e garantiram,4e kosata e mn dobro ka4estvo!ako nqkoi se interesuva da mi pi6e na e-maila!

# 62
Dima Stil e nai-dobrata veriga saloni za ud'ljavane na kosa.Kak klientki koito ot godini nosqt kosi nqmat problemi a nqkakvi si momichenca sa upleshiveli za dva meseca.Dr koeto e-NIKOI NE PODSTRIGVA KOSATA.Problema e v tova che kolkoto poveche se tretira edna kosa bez znachenie dali e sobstvena ili postavena tq se s'sipva-nak'sva se izgarq i e normalno d'ljinata da se sk'si.Az rabotq v tozi salon i s'm bila s takava kosa MOGA DA VI UVERQ CHE NQMA NIKAKVI NEGATIVNI POSLEDSTVIQ ZA KOSATA.Edinstvenoto koeto stava e che ne usehstate kak vashata kosa raste i se zazdravqva.Ako ne vqrvate elate v nqkoi ot salonite ni i sami shte vidite momichetata koito rabotim tam che nito edna ot nas ne  e pleshiva a naprotiv imame strahotni kosi.Sami mojete da se ubedite v dumite mi.A i ako metodite s koito rabotim i kosite koito predlagame bqha vredni mislite li che Dima Stil shteshe dz ima tolkova mnogo saloni?!Az ne mislq taka,zashtoto ako klientite sa nedovolni ot obslujvaneto Dima Stil shteshe da falira,no DIMA STIL raste i e na vse poveche mesta   bouquet

# 63
  • Мнения: 61
Аз си удължих косата преди 3год. там ,бях доволна ,1год. изкарах с нея ,като ходех периодично на прифилактика,после косата като е махнеш е малко изтънена , но поносимоСега имам треса с фиби ,супер е,по добро е.... baloni baloni

# 64
  • София
  • Мнения: 5 604
Аз определено съм за Магама!

# 65
здравейте на всички  bouquet
Аз малко късно се включвам в темата ,но мисля че няма да е непоправимо. За удължаване и сгъстяване на косата трябва да се обърнете към истински професионалисти. В МАГАМА работят истински професионалисти. И косите са им много хубави. Имат представителства в Пловдив, Варна , Бургас, Слънчев бряг, Стара Загора, Враца, Русе, Ямбол, Банско и Сливен. Салона им в София е на ул. "Хан Аспарух" 7 ( 1-вата пряка на Ботев ). Казвам всичко това, защото сега разглеждам новия брой на списание Coiffure Beauty и там имат реклама. В салона се предлагат различни методи за удължаване на коса. Прочетох малко по-нагоре за редове с шнолки - да там правят и такива неща. Лепени на кичури, или с кабси. Ето ви и един телефон за връзка, която иска да попита 02/ 950 15 20. Ако имате въпроси питайте ще ви отговорят, дори ако искате може да си направите консултация с фризьор, който ще ви каже за вас кой метод е най-добър и подходящ. Е давайте мамми  Hug  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 587
От известно време съм решила , че искам да си сложа коса за сватбата и доста се порових в нет-а за информация по въпроса, но едно нещо не ми стана ясно - защо има толкова голяма разлика в цените?
Току-що звъннах в Магама и ми казаха ,че цената за европейска коса 60см е 280лева ,с гаранция че е естествена.
А в Дима стил отново за европейска,60см,естествена цената е 260 евро?

# 67
Дима стил
некоректни некачесвено слагане на коса никакво внимание и по добре не се лъжете да ходите там
Слагах си коса там първо исках черна те ми сложиха прясно боядисана и цвета падна....... абе само рекламата им е голяма нищо друго

# 68
 е не strawberry сигурно са се объркали не е възможно цената да е в евро.

# 69
  • София
  • Мнения: 587
priqtel, сега пак звъннах ,но в друг техен салон - казами ми около 500лв............което си е пак 280евро както и да го смятам  newsm78

# 70
  • Мнения: 1 165
Аз посещавам салона на Дима стил във Варна и съм много доволна.Обслужването е супер внимателно и момичетата са много приятелски настроени, от косите им нямам оплаквания вече втора коса си слагам, а също и правят промоции и отстъпки.Не знам в другите им салони как е , но във Варна е ок

# 71
Moje li nqkoi koito si e slagal kosa ot Dima stil da mi izprati snimka, za6toto i az iskam da si slagam kosa i neznam ot kade no iskam da e hubava i nai ve4e da e estestvena i obslujvaneto da e dobro Molq Vi pomognete mi

# 72
interesuva me kyde moga da si udylja kosata vav Varna,osven v Dima i Magama!!!Bihte li mi prepory4ali nqkolko salona  :roll:i ako moje da mi napi6ete adresa ili tel-a!

# 73
здравей те.защо трябва непремено да си слагате коси от дима стил или от магама.Аз имам една приятелка която е дистребуторка на коси даже аз от нея си взех косата и съм вече с нея от едно година и съм доволна.И дори си я взех на много по ниска цена.

# 74
  • Мнения: 1 885
klavi, я кажи твоята коса от къде е и как я поддържаш?
Аз също съм с удължена ама скоро май ще я сменям.
В Дима стил не ходя след един случай дето ме прецакаха и си купих нещо супер ненужно. На всичкото отгоре ми направиха отвратителна прическа. Е, не мерси

# 75
здравей моята приятелка зарежда много салони . По  принцип аз съм с фибички.всичко правя с нея къдряя,боядисвам си я,изправям си я постояно.И не полагам кои знаи какви грижи.Къпя си я слагам и маска кристали и това е.

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 11:02 от distributorkata

# 76
  • Мнения: 278
здравей моята приятелка зарежда много салони . По  принцип аз съм с фибички.всичко правя с нея къдряя,боядисвам си я,изправям си я постояно.И не полагам кои знаи какви грижи.Къпя си я слагам и маска кристали и това е.


bili dala nqkakvi koordinati na tazi tvoq priqtelka!a za varna?

# 77
да мога 0895878643.за варна незнам вие ако се чуете ще се разберете.

# 78
# 79
ima li mage sas prisadena kosa ot dima stil

# 80
здравейте
защо само дима стил,магама стил.Някои око изка коса една приятелка зарежда салони 250лв.тресата на метар дължина от 50-60 см.Косата е много хубава лично аз имам вече от една година на фибички,а какво ли не сам я правила боядисвала съм я,матирвала .,къдрила,изправяла съм я и какво ли още не.Ако някои прояви интерес може да зване на тел.0895878694.

# 81
  • Мнения: 278
другата седмица ще ходя да си слагам коса в Дима-послв ще се хваля! Simple Smile))))))))))))))

# 82
Momi4eta ot dve godini si udaljavam kosata ,no jiveia v UK london.mnogo sam dovolna ot ka4estvoto ,ako niakoi ima priateli tam neka si pora4a da mu donesat.Mnogo po evtina e,za 60sm £25 a za 50sm £20 Fibi4kite za 10broia £5

# 83
momi4eta,sajalqvam za latinicata,no sam v amerika.i az iskam mnogo da si udalja kosata,no se 4udq tuk v amerika moga li da namerq kosa da si kupq i po evtina li e ot balgariq i kak se kazva na angliiski(neznam kato pitam kakwo da obqsnqvam)osven tova me interesuva tazi kosa,koqto e s fibi i si q slaga6 kogato iska6 kolko struva,a dali moga da vidq snimki nqkoi da mi pokaje?i izob6to nqkoq ot vas koqto si udaljava kosata moje li da mi prati snimki?nadqvam se pone na edin ot vaprosite mi da mojete da otgoworite:))blagodarq predvaritelno i 4ao  bouquet

# 84
  • Мнения: 211
Ами аз имах приятелк амариканка като бях в Щатите и тя си удължаваше косата. Беше уникално добре направено не съм виждала таков анещо в БГ. Не беше лепена или шита, а просто закрепена като съвсем тънки плитки бяха оплетени в корените на косата на най-долния пласт и изглеждаше мног добре, беше по-приятно от шиенето. Тя се правеше в Сиаракюз за около 2000$, а в Ню Йорк беше 2500$. Не знам ти къде си точно, но там има много салони и ако си готова да дадеш парите ще намериш лесно кой да те направи.

# 85
  • Мнения: 211
На английски се казва extensions.

# 86
blagodarq mnogo,az sam v alqska,no nqma da dam tolkova mnogo pari:)dano pri men da e po evtino,6te potarsq i 6te vidim,pak posle 6te kaja kakwo e stanalo:)))

# 87
interesuvam se da kupia kosata ti,kakuv zviat e i prava ili kudrava,kakva dulgina e?

# 88
Можели да кажете нещо за мъжете ако са уплешивели?
Какви коси слагат и имали доволни?

# 89
Iskam i az da si ydulja kosata,no e prekaleno skupi4ko za men  Confused Preporu4aite mi nqkakuv drug na4in za dulga kosa,no da ne mi izleze tvurde skupi4ko  Simple Smile Laughing Grinning

# 90
здравей те.защо трябва непремено да си слагате коси от дима стил или от магама.Аз имам една приятелка която е дистребуторка на коси даже аз от нея си взех косата и съм вече с нея от едно година и съм доволна.И дори си я взех на много по ниска цена.
Zdravei Klavi,slu4aino popadnah na tozi forum i po tozi povod iskam da te popitam za tvoqta priqtelka-distributorka,kak moje da se svurja s neq ili tq s men?Az sum frizior ot Pleven i iskam da predlagam podobna usluga,no nemoga da namerq imanno takuv 4ovek predlaga6t kosi,s koito moga da rabotq?!Emaila mi e esso_big@yahoo.com.blagodarq predvaritelno!Mogat da mi pi6at i drugi hora ako mogat da mi pomognat!

# 91
Neznam dali ste dovolni ot dima style,no opredeleno ima i po-evtin na4in da si slojish kosa na shtipki naprimer
Az predlagam kosi za uduljavane koito sa na mnogo dostupni ceni.kosite sa pravi ,ot estestven kosum ,s duljina na tresata 150 sm .Ima vsiakakvi cvetove i duljini

eto cenite za da dobiete predstva

40 sm -180  lv
45 sm -190  lv
50 sm -200 lv
60 sm -230 lv

Na tozi sait mojete da vidite cvetovete koito predlagame:krasiva-kosa.hit.bg


za kontakti :0894 366 838

# 92
izvinqvai te za parvi pat 6te si slagam kosa i sam mnogo zatrudnena kade i da bade ka4estvena bix te li mi pomogna li

# 93
  • Мнения: 4 435
izvinqvai te za parvi pat 6te si slagam kosa i sam mnogo zatrudnena kade i da bade ka4estvena bix te li mi pomogna li



Ако можеш да си го позволиш,ти препоръчвам Магама с две ръце.Аз се правя там,много съм доволна.Ако имаш въпроси питай.

# 94
trqbva mi tel efona im zada govoriq s tqx i kak varvqt cenite az po4ti ni6to neznam

# 95
  • Мнения: 4 435
trqbva mi tel efona im zada govoriq s tqx i kak varvqt cenite az po4ti ni6to neznam

Ей сега  ще намеря визитката и ще ти дам да звъннеш,там има жена която всичко обяснява.Все пак поне знаеш ки колко дълга искаш да е ,и дали да е на кичури или треси?

# 96
to4no zatova im iskam tel za6toto iskam da mi pomognat s cveta ili da mina prez kompqtar za daljinata da e malko nad dupeto mi i mnogo ti blagodarq za lubeznosta

# 97
  • Мнения: 4 435
Ето ти телефона- 02/9520360.Все пак ако искаш нещо питай ме,защото съм се удължавала по няколко начина и мога да ти бъда полезна,ако ти не си решила за себе си де. Simple Smile

# 98
4uvala sam 4e kam orion ili zax.fabrika prudavat kosa na izgodno i q 6iqt znae6 li ne6to

# 99
sega govorix s tqx i mi predloji ili na 6tipki 650-570lv za 2 reda okolo 100 grama ili za 100 ki4ura 740 lv kakvo da izbera i ima6 li doma6en tel za6toto taka se razbirame malko trudno

# 100
  • Мнения: 4 435
Дай си е-майла да ти ги дам ако решиш,да не ги гледат всички,но и двата варианта не са хубави- 2 реда е малко,всъщност зависи твойта докъде е.100 кичура също са малко.Абе дай си е-майла да ти пратя скайп и телефон и там да се разберем,трябва да те питам някои неща.

# 101
  • Мнения: 1 885
4uvala sam 4e kam orion ili zax.fabrika prudavat kosa na izgodno i q 6iqt znae6 li ne6to

Моята е от там. За това става въпрос - http://timonhair.net

# 102
# 103
  • Мнения: 4 435
Готово пратих ти.

# 104
# 105
iliana_nabill mi e skaipa zabravila sam si parolata

# 106
zvanqh na tazi distribytorka,no nikoi ne otgovarq.az minaloto lqto bqh s ki4yri s keratin-be6e ko6mar.raztopi se tva lepilo i edva si razresvah kosata.samite ki4yri postoqnno kapeha.nakraq po4ti ne ostana kosa.naloji se kato gi mahah da otrejat i 4ast ot moqta kosa.stanah na dypki.sega sam s tresi s fibi i naistina sam mn po-dovolna.no iskam da si vzema novi,mn po-gasti tresi.6e geldam da se svarja pak s tazi distribytorka.

# 107
  • Мнения: 4 435
Еми,като са ти сложили  от гадният и евтин кератин така е.Моите кичури,защо не радат или пък лепилото не се размеква?Защото не гледам цените,а качеството.

# 108
ZNA4I AZ SAM 4UVALA I HUBAVI I LO6I MNENIA ZA KOSATA OT DIMA STIL ISKAM DA VI KAJA 4E VSI4KO SI E DO KASMET TOVA 4E E SKAPA NE OZNA4AVA 4E E HUBAVA AZ PRODAVAM KOSA ZA 300LV SAS STRAHOTNO KA4ESTVO KAKVO KATO E EVTINA

# 109
  • Мнения: 4 435
Аз пък за нищо на света няма да ида в Дима.Виждам какво се случи с косите на приятелките ми.Мойта от Магама,не е мръднала просто.

# 110
  • Мнения: 487
Slav4e Av4e,мога ли да те попитам за някаква информация относно удължаването на косата?Виждам че си доволна от магама и аз се чудя дали там да ходя,но незнам колко реда се слага,и най вече кой е най добрия начин на слагане?Колко излиза косата с поставянето горе-долу?

# 111
  • Мнения: 4 435
Slav4e Av4e,мога ли да те попитам за някаква информация относно удължаването на косата?Виждам че си доволна от магама и аз се чудя дали там да ходя,но незнам колко реда се слага,и най вече кой е най добрия начин на слагане?Колко излиза косата с поставянето горе-долу?

На лична ти писах. Hug

# 112
  • Мнения: 153
ох ох ох  ooooh! ама съвсем ме отчаяхте момичета ... тук в Добрич само в един фризьорски салон слагат коса и тя е от Магама (на кичури) а капсите са от Дима  #Crazy - поне така ми каза собственичката която и я поставя . Ама като се зачетох тука зех да се триумя и незнам как да постъпя  newsm78 не че ми пречи да ида до Варна ...близо ми е ама, тук момичетата казват че  и там няма гаранция  Confused ... а много съм се навила за дълга косица  Rolling Eyes Мойта естествената от как се помня си е все до раменете  smile3511 направо не мога да я гледам вече така... а и на една сватба трябва да ходяяя    #Puppy dog и затова бързам

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 04:03 от ashanti79

# 113
Gery Ivanova  kakuv cvqt e kosata zashtoto az iskam ama ne mi se davat mn kinti

# 114
  • Мнения: 7 474
ПИШЕТЕ НА КИЛИРИЛИЦА!!! ooooh!

# 115
Аз не съм от доволните  Rolling Eyes

# 116
  • Мнения: 779
 правих си веждите там и съм много доволна
 
 здравейте на вси4ки след дългата ми пауза Hug

# 117
v dima stil mi objaviha 600 evro za kosa 50sm.......normalno li e spored vas .Verno 4e e estestvena no ne sam 4uvala do sega za kosa na taja cena a imam dosta prijatelki s tresi Shocked Shocked

# 118
  • Мнения: 4 435
v dima stil mi objaviha 600 evro za kosa 50sm.......normalno li e spored vas .Verno 4e e estestvena no ne sam 4uvala do sega za kosa na taja cena a imam dosta prijatelki s tresi Shocked Shocked

В Магама мойта беше 1200лв,сега вече е към 1500.Но косата е мн по-хубава.И е на кичури.

# 119
HI iskam da te pitam kade v LOndon Ima hubava estestvena kosa i na kakva cena e

# 120
  • Мнения: 177
mim2626 , кога беше това? Аз преди дни ги питах и ми казаха че 100 см треса на 60 см дължина излиза 1200-1400лв а на 50 см към 1000лв

Общи условия

Активация на акаунт